Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Sunia już u Jaagi, co więcej dzisiaj Jaaga napisała do mnie żeby wziąć razem najsłabszego szczeniaczka. I pojechała Lukrecja , ta maleńka podejrzewana o to ,że nie widzi. Były już u weta i on też potwierdził,że mała widzi:) Jaaga dziękuję za tego okruszka:)
  2. Jak nic nie stanie na przeszkodzie to w sobotę wybieram się do Tofika. Na razie constans, ani lepiej ani gorzej.
  3. Na konto maleństw wpłynęło 10 zł od b-b:) Dziękuję:)
  4. Dziękuję Wszystkim za pomoc dla sunieczki:)
  5. Fundacja Człowiek i Pies zrobiła zbiórkę na prośbę Dziewczyn ze schroniska.Ja nie wiedziałam do wczoraj o suni i szczeniaczkach ,wczoraj poprosiły o pomoc w znalezieniu dt dla mamuni. Niestety szczenaczek Lukrecja prawdopodobnie nie widzi:( Dziewczyny były u weta, on uważa ,że jest jedynie słabsza ale wg Opiekunki bąbelków zdecydowanie ma problem ze wzrokiem. Nie odnajduje drogi , trzeba ją naprowadzać, nie omija przeszkód:( Dziewczyny pojadą na konsultację do okulisty.
  6. Proszę też Wszystkich o pomoc w szukaniu domów choćby tymczasowych dla bąbelków.
  7. Niestety szczeniaczki już zamęczają biedną mamunię.Jej stan fizyczny nie pozwala na to żeby nadal ją ssały.Jedzą samodzielnie i trzeba zrobić wszystko żeby sunia doszła do siebie.
  8. Dzwoniłam wczoraj do Eli bo strasznie się martwiam a nie miałam internetu .Kasperski ostatnio blokuje mi internet..Tak się cieszę,że dziadunio po operacji,że teraz będzie już tylko lepiej:)
  9. Elu no widzisz jaka jestem ślepa, miało być- "posłałam"
  10. Posłał Ewie Marcie sunię w tragicznym stanie. Trafiła do schroniska z dziewięcioma szczeniętami.
  11. No mówię ,że donosiciel:)
  12. Mój Elwis drze się żeby zwrócić na siebie uwagę.Poza tym jest donosicielem, jak wrzeszczy a nas nie ma obok , to znaczy że inny pies coś zmalował.
  13. Nie wyobrażam sobie żeby miał wrócić do schroniska:(
  14. Boże kochany po roku problem:( Czemu on szczeka na tego Pana, może to w Panu tkwi problem:(
  15. Dziękuję, niestety na razie nieaktualne.
  16. Czy jest ktoś z Cieszyna? Potrzebna wizyta pa.
  17. Wygłaskałam wczoraj Aureliusza. śierść ma mięciutką, jedwabistą, delikatną. Drepcze sobie dziarsko , korzysta ze złoneczka. Mam fotki dziadunia , komu wysłać?
  18. Wczoraj byłam u Kasi. Ajeczka biega szczęśliwa, wesoła , pełna wigoru. Mam jej zdjęcia ale niestety nie potrafię wkleić.
  19. Byam wczoraj u Kasi. Fabia drepcze sobie , spokojna, zadowolona. Mam jej śliczne zdjęcia ale nie umiem wkleić . Komu wysłać?
×
×
  • Create New...