Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Udało się dziękuję:)
  2. 608 451727
  3. Też JPG
  4. Muszę się nauczyć bo wstyd tak ciągle nie umieć:)
  5. Tofik ma mokry pyszczek bo pił wodę.
  6. Dziękuję:)
  7. Tofik na mailu:)
  8. Dziękuję) Podaj mi proszę maila na pw:)
  9. Mam zapchaną pamięć , czyszczę i czyszcę i dalej nie działa. Poporosiłam koleżankę żeby mi wysłała na maila.
  10. Mam te zdjęcia w telefonie, głupio mi ciągle nękać elik:(
  11. Elu tak jak Ty wszystkiego dopilnowujesz to naprawdę jest godne podziwu. Niestety nie jesteśmy w stanie sprawdzać i pilnować czy wszystko jest jak należy z wszystkimi wyadoptowanymi psiakami. To jest niemożliwe.
  12. To niewiarygodne ,że jednak stało się nieszczęście. Pamiętałam ,że Ela stawiała warunek zabezpieczenia balkonu. Ludzie obiecują a potem zapominają. Wiem jak to jest, najpierw mobilizacja a potem nic się nie dzieje i traci się czujność. Tak pewnie było w domku Teosia.
  13. Dziękuję za ogłoszenia. Jutro mam pierwszą wizytę dla Kremówki. Kciuki potrzebne.
  14. Ja zawsze nękam na wizytach o balkony, o schody o balustrady na klatkach schodowych.Sama mam kalekiego psa , który chyba jako szczeniak spadł z jakiejś wysokości i połamał obie przednie łapki. Nikt go nie leczył, Meffi wyladował w Olkuszu.... Do nas trafił już jako dorosły psiak z podeformowanymi łapkami. Próbowaliśmy operować jedną ale bez efektu :( Staram się jak mogę żeby mu wszystko ułatwiać ale widzę jak szybko się męczy. Tyle jest ofiar ludzkiej bezmyślności. Nie wiem czy mój Meffi nie został celowo zrzucony , czy to był wypadek. Wiem tylko jaki jest biedny przez te krzywe łapinki. Teo miał dom ,Rodzinę, miłość ale jednak zabrakło wyobraźni...:( Smutno ....strasznie:(
  15. Zawsze trzeba zabezpieczać balkon żeby nie było takich sytuacji. Drzwi mogą się otworzyć ale balkon powinien być zabezpieczony. Straszne to co się stało:( Wiem,że Państwo cierpią , jednak nie rozumiem czemu nie zabezpieczyli balkonu... Cierpią pewnie podwójnie:(
×
×
  • Create New...