Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Nie wiem skąd wziąć pieniądze :(
  2. Podobno był bity .
  3. Opiekunka uciekła dzisiaj.
  4. Obawiam się,że tak może być.
  5. Może taki nieprzemyślany zwrot
  6. Tofik tak się właśnie zadczął rzucać, trzeba przed nim uciekać:(
  7. Nie potrafimy tego określić , być może wg Tofika jest wspólny mianownik .
  8. Guccio złota Kobieto skąd taki pomysł,że ktoś Cię obwinia. Padłaś ofiarą agresji psa , któremu chciałaś dać dom i miłość.
  9. Straszne te praktyki. Widziałam kiedyś jak w Stanach, uratowanej z potwornego zagłodzenia suczce, pchano w ramach testu gumową rękę do misko kiedy jadła. Suczka zareagowała , złapała lekko tą gumową łapę, została uśpiona....Moja Kretka , ta z awataru była bardzo łagodna, ręki do miski nie ośmeliłabym się włożyć bo by użarła.
  10. Niestety Tofik dzisiaj znowu rzucił się na Opiekunkę, szykowała jedzenie:( Zadzwoniła i dała termin do piątku. Mamy zabrać Tofika bo Ona i inne psy się go w tej chwili boją. Tofik chyba to wyczuł i zaczyna pokazywać zęby na wszystkich:(
  11. Cola siedzi w schronisku:(
  12. Posłałam umowę , przepraszam w pierwszym mailu zły załącznik, w drugim ta właściwa:)
  13. Wiem ale co z nim będzie. On głupieje przez te ciągle zmiany:(
  14. Nie mam jak zapisać bo mam zapchaną pamięć ale posłałam do Ewy Marty
  15. W schronisku jeszcze trzy maleństwa Atos i Portos i... Cola:(
  16. Ja w zeszłym tygodniu przejęłam szczeniaka z Dnietropietrowska, czekałam na nią trzy tygodnie, umierałam z niepokoju. Cudna sunia o imieniu Zlata. Wyobraźcie sobie ,że w dniu przyjazdu znalazła cudowny dom. Czasem cuda się zdarzają.
  17. Jaaga powiedz Państwu jeszcze o zabezpieczeniu na kleszcze bo nie jestem pewna czy mówiłam.
  18. Taki czarny , chudziutki podrostek.Będzie nieduży. Myślę ,że idealnie pasuje do Państwa z Katowic. Mieszkanie jest nieduże więc mniejszy psiak jesy ok.
  19. Myślę ,że domek w Nakle jest w porządku. Młodzi ludzie mieszkają w jednym rodzinnym domu z teściami i bratem Pana. Każda rodzina ma swoje niezależne mieszkanie. Pani jest właściwie ciągle w domu. Mama Pana ma sunię shi tzu, Suzi ma 9 lat i jest bardzo zadbana i wesoła. W książeczce wszystkie szczepienia co roku powtarzane, teraz jest na antbiotykach bo ma jakiś stan zapalny wiązadeł w łapce. Sunia mega przyjazna, brama zabezpieczona dodatkowymi siatkami. Ogromy ogród do biegania. Wydaje mi się że to będzie właściwy dom dla Lukrecji. Byłam też w Katowicach, Państwo zrobili na mnie świetne wrażenie , natomiast ruchliwe osiedle w Katowicach nie jest tak fajne jak ten wielki ogród i psiak do towarzystwa. Bardzo się cieszę bo Państwo z Katowic pojechali do schroniska i adoptowali pięciomiesięcznego chłopczyka , takiego zwykłego , czarnego chudziaszka. Uważam ,że Lukrecja będzie szczęśliwsza majac wielki ogród i Suzi do zabawy.
  20. Koniec w miarę dobrych wieści. Tofik zaatakował trzy razy Opiekunkę. Udało się uniknąć pogryzienia ale musimy go zabrać:( Dodatkowo suczka , która wzbudzała respekt w Tofiku kilka dni temu została adoptowana i Tofik zaczął atakować inne psiaki. One mu ustępują, boją się go. Jestem załamana:(
×
×
  • Create New...