Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Kasiu nie do wiary ale wczoraj myślałam o imieniu i właśnie Oreo chodziło mi po głowie. Jedynie to ,że miałam kiedyś po opieką Oreo mnie zastopwało. Tamten Oreo też był psim wrakiem ale wydobrzał i ma wspaniały dom.To ładne i dobre imię .
  2. Na konto maleństw wpłynęło 15 zł od Agnieszki103. Dziękuję:)
  3. Edi Abija dziękuję za przelew, 300zł na koncie dt:)
  4. To wrak psa:( Stawałyśmy po drodze żeby odpoczął , napił się ale nie chciał pić, leżał i dyszał. Okna miałyśmy otarte żeby miał przewiew.
  5. Jestem..Dziadunio jest malutki, to taki okruszek. Strasznie się martwię, że tak cierpi. Oby udało się mu pomóc żeby jeszcze pożył. W drodze powrotnej okazło sią ,że Magda zostawiła w aucie Kasi portfel z dokumentami., potem zadzwoniła moja córka ,że umarła nasza królisia, była z nami 11 lat. Nasza królisia dostawała leki , sterydy, czuwaliśmy nad nią a on biedny cierpiał bez pomocy:(
  6. On bardzo potrzebuje pomocy. Jak ślepy i głuchy staruszek ma przetrwać w schronisku... I ten potworny guz. Nawet nie wiem czy nie ma problemu z siusianiem. Niestety jest w innym schronisku , w którym jest mu naprawdę bardzo cięzko a my tylko wiemy, że jest i rozpaczliwie potrzebuje ratunku:(
  7. Ela zrezerwowała ale musi zebrać deklaracje. Jeszcze raz wielkie dzięki , bez pomocy nie uda się go zabrać.:)
  8. Bardzo dziękuję. Bez deklaracji Ela nie udźwignie opieki nad dziadeczkiem.
  9. Trufla na razie jest u tej mojej Zanjomej. Jakaś Pani się odezwała ,że chce ją adoptowaćle wyjechała na kilka dni . Czekam na wieści. Też bardzo się martwię:(
  10. Dziękuję, trzeba mu pomóc.
  11. Dziękuję wszystkim za pomoc dla Tofika:)
  12. Elu dziękuję za apel. Piesek nie radzi sobie w schronisku, jest kompletnie załamany, zagubiony. Pewnie cierpi przez ten guz. Błagam o pomoc dla dziadeczka. Guz jest usytuowany na siusiaku( przepraszam nie wiem jak to ładnie nazwać). W schronisku jest bez szans. Proszę Was o pomoc, razem przecież wiele można zdziałać. Nie pozwólmy mu umrzec w samotności , bez pomocy.
  13. Żeby jakiś tymczas się znalazł. One są takie cudne, powinny szybko znaleźć dom.
  14. Zoja i Lara ...Dwie małe zagubione , psie dziewczynki.
×
×
  • Create New...