Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Jeżeli psiak należy do starszej osoby niezbyt rozgarniętej co do metody szukania zaginionego zwierzaka, to trudno będzie mu wrócić do domu Może przychodnie weterynaryjne pomogą (w moim przypadku tak znalazła się właścicielka kota), ale jeśli ma glisty, czyli nie był odrobaczany, to może i szczepiony nie był, tylko żył sobie na podwórku i żaden wet nigdy go nie widział. Jaka to była miejscowość? Do starszych ludzi można by dotrzeć przez papierowe ogłoszenia (ze zdjęciem) np. przy sklepach spożywczych.
  2. To nie fake. Na allegro pełno było ofert "ekogroszku gumowego", około 60 zł za 20 kg worek. Była afera, ktoś to zgłosił, allegro usuwało oferty.
  3. Z wdzięcznością skorzystam, bo jestem zielona i prawdę mówiąc okropnie naiwna i łatwowierna, każdy kit można mi wcisnąć Szkolenie byłoby mi niezbędne, ale i tak miałabym obawy, czy źle nie ocenię domku. Szczerze mówiąc, to byłam zaskoczona, że kobieta mieszkająca w bloku chce adoptować akurat Benka i byłam niemal pewna, że będzie zwrot z adopcji. W ogłoszeniu Benek opisany jest jako pełen energii żywioł szukający domu z ogrodem i najlepiej z psim towarzyszem. Nie widzę go w bloku, skazanego na wiele godzin bezczynności (bo sądzę, że kobieta pracuje, a córka chodzi do szkoły) i krótkie spacerki na smyczy dookoła bloku. Bo nie sądzę, by po pracy czy szkole cały czas poświęcano psu, aby go wybiegać, szkolić itp. Chyba nie byłby szczęśliwy. A nawiasem mówiąc, to ciekawa jestem, z którego osiedla jest ta Pani. Może nawet ją znam?
  4. Dziękuję Oneczko za hojną wpłatę A fotki kradnij sobie, się nie gniewam
  5. Ależ ja mam zaległości na dogo Dopiero teraz tu dotarłam. Śliczna jest. Musiał ją boleć ten brzusio w schronie, i jeszcze jak wisiała taka naciągnięta jak ją ten pracownik niósł... Makabra
  6. Rety, jaka ślicznota!!! Domki będą się bić, i pewnie sporo głupich telefonów będzie. Miała szczęście dziewczynka Bogusik, wspaniale wychowałaś syna
  7. Śliczna łaciatka...
  8. Nareszcie ma dom! I to z kumplem Będzie szczęśliwy, bo w poprzednim domu też miał towarzystwo psie
  9. Poleciał przelew na 50 zł. 20 zł stałej za czerwiec plus bonusik na początek nowego życia.
  10. Melduję się na wątku i oczywiście podtrzymuję swoją deklarację. Może uda mi się też jakiś bazarek wystrugać.
  11. Zew - jak malamut Asi Alaskan
×
×
  • Create New...