Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Czytam i włos się jeży - co za popaprane babsko!
  2. Trzymam mocno kciuki, Natalko! Dziś kończy się mój breloczkowy bazarek.
  3. Strasznie się denerwuję tą sytuacją... Chciałabym, zeby już było po wszystkim. Mój skromniutki grosik poleciał.
  4. Mogę tylko podnieść wątek. Historii Tinki nie znam - i chyba nie chcę poznać :(
  5. No ja nie mogę, u Was same pięknisie!!!
  6. Zaglądam do Natalki i z bijącym sercem czytam nowe wiadomości od Niej... Oby jej się udało wrócić do pełni zdrowia!
  7. Tutaj jest wątek mikropiesków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-a-wAE-tek-informacyjny-proszAE-nie-pisaAE[/URL] a tutaj ktos szuka małego pieska, może akurat: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196248-Mały-piesek-bądź-suczka[/URL]
  8. [quote name='tomcug']Ale superaśny netoperek. :p[/QUOTE] Dokładnie to samo chciałam napisać :loveu: Przesłodka jest.
  9. Ja też jeszcze nie dostałam numeru konta - tak cichutko się przypominam...
  10. Jestem u Timonka, on taki śliczny nakolankowy przytulak jest, może na mikropieski go wrzucić?
  11. Melduję sie na wątku, ale zupełnie bez pomysłu... DT to marzenie...
  12. Jeśli to sunia, to ja już całkiem wymiękam :roll: Kocham suczydła, u nas w domu zawsze suczydła są. A co do rozliczenia to tak tylko napisałam, jakie są moje odczucia, bo na niektórych wątkach to śładu nie ma ani po wpłatach, ani po wydatkach, i nie wiadomo ile w końcu tej kasy jest, ile i na co wydane i ile jeszcze brakuje. Co gorsza jakimś dopytywaniem się można jeszcze wzbudzić "święte oburzenie" :evil_lol:
  13. Jak biedna mordka wygląda spomiędzy tego żelastwa :-( Muszę przyznać, że bardzo podoba mi się sposób prowadzenia tego wątku, jeżeli chodzi o rozliczenie. Wszystkie deklaracje i wpływy jasno i czytelnie, super! Jeśli tak dalej będzie, to zawsze będzie wiadomo, jaka jest aktualna sytuacja finansowa psiaka, jak już zaczną się na niego wydatki. Zwolniło mi się 10 zł stałej deklaracji (wiem, że mało, ale ziarnko do ziarnka...), więc proszę mnie dopisać do listy i proszę o nr konta. To żółte psisko zapadło mi głęboko w serducho :roll:
  14. Jaki słodziak z Kubusia :loveu:
  15. A może by na pszczyńskim portalu wrzucić ogloszenie o "znalezionym" psie? Tylko czy wolno, bo pies jest w punkcie a nie u osoby prywatnej?
  16. Zapraszam serdecznie na skromny bazarek dla Natalki: [U][COLOR=#0000ff][URL]http://www.dogomania.pl/threads/196167-Haftowane-breloczki-dla-Natalki-do-17.11.-do-23.00?p=15704702#post15704702[/URL][/COLOR][/U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/196127-Haftowane-breloczki-dla-Natalki-do-16.11.-do-23.00?p=15700641#post15700641"][/URL]
  17. [quote name='GPooLCLD']Znam jedną hodowlę z Pszczyny, która już hodowlą nie jest(przynajmniej legalną)... wyrzucona ze wszystkich możliwych związków... Ale może Kraków/Katowice? Jest wątek poznańskiej wystawy na dogo ?[/QUOTE] Z tego co pamiętam, to w Pszczynie i okolicy "hodowały się" briardy, cavaliery, borzoje, labradory, nowofundlandy, shih-tzu, dobermany - i pewnie jeszcze inne, o których nie wiem. Czy to możliwe, że żadna z tych hodowli już nie istnieje?
  18. Świetne zdjęcia :) filmiku niestety nie widzę, bo w pracy mamy założoną blokadę :roll:
  19. Podnoszę biedaka... Dla mnie to on też taki bardziej leoś... Poza tym leonberger brzmi łagodniej niż kaukaz :evil_lol:
×
×
  • Create New...