[quote name='GPooLCLD']Znam jedną hodowlę z Pszczyny, która już hodowlą nie jest(przynajmniej legalną)... wyrzucona ze wszystkich możliwych związków...
Ale może Kraków/Katowice?
Jest wątek poznańskiej wystawy na dogo ?[/QUOTE]
Z tego co pamiętam, to w Pszczynie i okolicy "hodowały się" briardy, cavaliery, borzoje, labradory, nowofundlandy, shih-tzu, dobermany - i pewnie jeszcze inne, o których nie wiem. Czy to możliwe, że żadna z tych hodowli już nie istnieje?