-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Pipi, zakończyl się mój bazarek, jedna z cioteczek podpowiedziała mi, że najlepiej kupić karmę i przesłać do Ciebie, ale nie wiem jaką, no i kasy też za dużo z tego bazarku nie ma. Czy taka mogłaby być? Czy inna? [URL]http://www.krakvet.pl/bosch-adult-15kg-p-1034.html[/URL] Niektórzy chwalą, inni krytykują tę karmę, a ja jestem zupełnie zielona w temacie. Chyba, że jakoś inaczej zagospodarować pieniązki, może potrzebna Ci kasa, np. na leki?
-
Szok, taka lalunia w takim miejscu?
-
Noemi - po tylu cierpieniach wreszcie w DS! :)
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Biedactwo :( -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ja też prosiłam o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym. Niewielkiej co prawda, ale bazarek powinien być przejrzyście rozliczony, bo jeszcze ktoś pomyśli, że przywłaszczyłam sobie te pieniądze. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='olalolaa']Zrobiłam przelew na gabinet weterynaryjny na kwotę 260zł,na spłatę długu. Proszę o potwierdzenie jak dotrze na wątku bazarku, żeby mógł być oficjalnie zamknięty ;) To wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/201209-Ju%C5%BC-koniec-rozliczamy!!-Na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-pszczyniak%C3%B3w.Do-10.II-godz.24[/url][/QUOTE] Ode mnie poszło 50 zł z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201086-Książki-Readers-Digest-na-spłatę-długów-pszczyńskich-psów-do-07.02.-godz.23.00/page2[/URL] Też prosiłabym o potwierdzenie na wątku bazarkowym. -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ewa Gałązka,na moim książkowym bazarku dla pszczyniaków z 11 książek sprzedała się tylko jedna, o tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201086-Książki-Readers-Digest-na-spłatę-długów-pszczyńskich-psów-do-07.02.-godz.23.00[/URL] -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Drzagodha']U nas wszystkie kolczatki trafiają do zaprzyjaźnionego skupu złomu :D[/QUOTE] Świetne :-D -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Isiak replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mam do oddania: - legowisko dla małego psa, taki typowy owal z gąbki, czerwony w kwiaty, nówka, kupiony w niedzielę 13 lutego, nie używany - stare, znoszone, ale dobre jeszcze np. do wyprowadzania schroniskowca na spacer: szelki dla średniego psa, obroża, długa smycz - wszystko z taśmy - kolczatka (brrrr!) dla średniego psa, użyta może ze trzy razy i wisząca w szafie od 20 lat co najmniej - prawie nowa krótka smycz z taśmy, mało używana - nowiutka smyczka (krótka) z obróżką dla psa wielkości świnki morskiej :evil_lol: - troszkę karmy, nie wiem dokładnie ile, bo nie mam wagi, ale około 2 kg, to Royal Canin Obesity wymieszany z Royal Canin Hepatic, zostało po mojej suni :-( - Hepatiale Forte 32 tabletki ważne do 09.2012 - Silivet butelka nie otwarta 100 ml ważny do 07.2011 Jeśli przyda się komuś do schroniska albo do DT, to chętnie oddam. Jestem z Pszczyny. -
Próbowałam przez wyszukiwarkę, ale nic mi nie wychodzi...
-
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
Isiak replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Życzę malutkiej najlepszego domku pod słońcem! -
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
Isiak replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, nie wiem, jak to napisać... Wczorajsza decyzja była podjęta przez mnie zbyt pochopnie, bez konsultacji z mamą. Mama się nie zgadza. Strasznie mi wstyd, bo rozbudziłam nadzieje wielu osób. Tym bardziej mi wstyd, że jestem już parę lat na dogo i wiem, że tak się nie robi. Ale wczoraj wydawało mi się, że wszystko będzie OK... -
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
Isiak replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isiak']Powtarzam: lady nie ma teraz na dogo, jest "Offline". A ja pytam, czy oprócz niej ktos widział jeszcze malutką "na żywo"? A co do ewentualnego leczenia, to wszystko biorę na siebie. Kilka lat leczenia mojej cavalierki kosztowało parę tysięcy złotych, sądzę, że ta mała nie pobije tego wyniku.[/QUOTE] Kopiuję swój post. Za chwilę chyba kopnę komputer, tak mnie wkurzają te skaczące posty!!! -
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
Isiak replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Powtarzam: lady nie ma teraz na dogo, jest "Offline". A ja pytam, czy oprócz niej ktos widział jeszcze malutką "na żywo"? A co do ewentualnego leczenia, to wszystko biorę na siebie. Kilka lat leczenia mojej cavalierki kosztowało parę tysięcy złotych, sądzę, że ta mała nie pobije tego wyniku. -
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
Isiak replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Lady nie ma teraz na dogo :roll: Szkoda. Czy ktoś oprócz niej widział jeszcze tę sunię "na żywo"? -
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
Isiak replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
No właśnie, też czekam z niecierpliwością na odpowiedź :) I martwię się tą odległością. Czy transport da się załatwić? -
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
Isiak replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
OK :) Trochę mnie niepokoi, jakie klopoty ze zdrowiem ma malutka? Czy coś wiesz dokładniej? Czy była może diagnozowana przez schroniskowego weta?