Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Pipi, zakończyl się mój bazarek, jedna z cioteczek podpowiedziała mi, że najlepiej kupić karmę i przesłać do Ciebie, ale nie wiem jaką, no i kasy też za dużo z tego bazarku nie ma. Czy taka mogłaby być? Czy inna? [URL]http://www.krakvet.pl/bosch-adult-15kg-p-1034.html[/URL] Niektórzy chwalą, inni krytykują tę karmę, a ja jestem zupełnie zielona w temacie. Chyba, że jakoś inaczej zagospodarować pieniązki, może potrzebna Ci kasa, np. na leki?
  2. Szok, taka lalunia w takim miejscu?
  3. Poproszę o numer konta, na które mam przelać pieniądze z bazarku. Co prawda jeszcze się nie skończył (koniec w czwartek), ale numer mogę już mieć.
  4. O matko! Aż mi serce stanęło - już mam przed oczami dwie moje kasztanki (seterki) :(
  5. A ja dowiedziałam się o Pipi właśnie przez to głosowanie, to musi być niesamowita, wielkiego serca kobieta!
  6. Tym razem nie udało się w krakvecie, ale zapraszam na bazarek dla Pipi: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204218-Wielkanocnie-hendmejdowo-pomoc-dla-Pipi-do-24.03.-do-23.00?p=16505136#post16505136[/URL]
  7. A na razie zakładam malutki bazarek dla Pipi...
  8. Ja też prosiłam o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym. Niewielkiej co prawda, ale bazarek powinien być przejrzyście rozliczony, bo jeszcze ktoś pomyśli, że przywłaszczyłam sobie te pieniądze.
  9. [quote name='olalolaa']Zrobiłam przelew na gabinet weterynaryjny na kwotę 260zł,na spłatę długu. Proszę o potwierdzenie jak dotrze na wątku bazarku, żeby mógł być oficjalnie zamknięty ;) To wątek:[url]http://www.dogomania.pl/threads/201209-Ju%C5%BC-koniec-rozliczamy!!-Na-sp%C5%82at%C4%99-d%C5%82ugu-pszczyniak%C3%B3w.Do-10.II-godz.24[/url][/QUOTE] Ode mnie poszło 50 zł z tego bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201086-Książki-Readers-Digest-na-spłatę-długów-pszczyńskich-psów-do-07.02.-godz.23.00/page2[/URL] Też prosiłabym o potwierdzenie na wątku bazarkowym.
  10. Ewa Gałązka,na moim książkowym bazarku dla pszczyniaków z 11 książek sprzedała się tylko jedna, o tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/201086-Książki-Readers-Digest-na-spłatę-długów-pszczyńskich-psów-do-07.02.-godz.23.00[/URL]
  11. [quote name='Drzagodha']U nas wszystkie kolczatki trafiają do zaprzyjaźnionego skupu złomu :D[/QUOTE] Świetne :-D
  12. Mam do oddania: - legowisko dla małego psa, taki typowy owal z gąbki, czerwony w kwiaty, nówka, kupiony w niedzielę 13 lutego, nie używany - stare, znoszone, ale dobre jeszcze np. do wyprowadzania schroniskowca na spacer: szelki dla średniego psa, obroża, długa smycz - wszystko z taśmy - kolczatka (brrrr!) dla średniego psa, użyta może ze trzy razy i wisząca w szafie od 20 lat co najmniej - prawie nowa krótka smycz z taśmy, mało używana - nowiutka smyczka (krótka) z obróżką dla psa wielkości świnki morskiej :evil_lol: - troszkę karmy, nie wiem dokładnie ile, bo nie mam wagi, ale około 2 kg, to Royal Canin Obesity wymieszany z Royal Canin Hepatic, zostało po mojej suni :-( - Hepatiale Forte 32 tabletki ważne do 09.2012 - Silivet butelka nie otwarta 100 ml ważny do 07.2011 Jeśli przyda się komuś do schroniska albo do DT, to chętnie oddam. Jestem z Pszczyny.
  13. Próbowałam przez wyszukiwarkę, ale nic mi nie wychodzi...
  14. Życzę malutkiej najlepszego domku pod słońcem!
  15. Dziewczyny, nie wiem, jak to napisać... Wczorajsza decyzja była podjęta przez mnie zbyt pochopnie, bez konsultacji z mamą. Mama się nie zgadza. Strasznie mi wstyd, bo rozbudziłam nadzieje wielu osób. Tym bardziej mi wstyd, że jestem już parę lat na dogo i wiem, że tak się nie robi. Ale wczoraj wydawało mi się, że wszystko będzie OK...
  16. [quote name='Isiak']Powtarzam: lady nie ma teraz na dogo, jest "Offline". A ja pytam, czy oprócz niej ktos widział jeszcze malutką "na żywo"? A co do ewentualnego leczenia, to wszystko biorę na siebie. Kilka lat leczenia mojej cavalierki kosztowało parę tysięcy złotych, sądzę, że ta mała nie pobije tego wyniku.[/QUOTE] Kopiuję swój post. Za chwilę chyba kopnę komputer, tak mnie wkurzają te skaczące posty!!!
  17. Powtarzam: lady nie ma teraz na dogo, jest "Offline". A ja pytam, czy oprócz niej ktos widział jeszcze malutką "na żywo"? A co do ewentualnego leczenia, to wszystko biorę na siebie. Kilka lat leczenia mojej cavalierki kosztowało parę tysięcy złotych, sądzę, że ta mała nie pobije tego wyniku.
  18. Lady nie ma teraz na dogo :roll: Szkoda. Czy ktoś oprócz niej widział jeszcze tę sunię "na żywo"?
  19. No właśnie, też czekam z niecierpliwością na odpowiedź :) I martwię się tą odległością. Czy transport da się załatwić?
  20. OK :) Trochę mnie niepokoi, jakie klopoty ze zdrowiem ma malutka? Czy coś wiesz dokładniej? Czy była może diagnozowana przez schroniskowego weta?
  21. Cudna kruszynka. Ależ kapiel ją odmieniła!
×
×
  • Create New...