Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Według mnie to różne sunie na zdjęciach - druga ma więcej bieli na pyszczku i strzałkę na głowie szerszą.
  2. O matko, to znowu nowy maluch? :crazyeye: Ja myślałam, że to o shih-tzu mowa...
  3. [quote name='BUDRYSEK']szczeniaczek jest maciupki-dziewczynka ma ok 4 tyg, piekna biala z czarna plamka na oczku pilnie szukamy tdt/dt[/QUOTE] Przecież już kilka domków się oferowało.
  4. A na pszczyńskich ogłoszeniach znowu wisi jakiś geniusz, co ma "pięknego, czystej pieska rasy shih-tzu i szuka suczki w wiadomym celu". :roll: Eeeeh, co za ludzie, to sie nigdy nie zmieni :angryy:
  5. Ja też czekam z niepokojem na jakieś wieści - oby były pomyślne.
  6. Ale tego mojego bazarku nie wystarczy na pokrycie kosztów leczenia, jeszcze jakieś by się przydały. I dziękuję cioteczkom, które wpłacają bezpośrednio na leczenie szczeniorka :)
  7. Też śledzę, bo lubię plaskatki :)
  8. Zapraszam na bazarek dla Niko: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205176-Super-książki-na-leczenie-pobitego-szczeniaka-do-08.04.-do-22.00#post16609214[/URL]
  9. Współczuję rozstania ze świnkami :( Wszystkie pożegnania są trudne, też musiałam to w tym roku przeżywać :(
  10. [quote name='Erin32']Niedawno była u mnie w pracy Pipi i odebrała karmę. Nich idzie futerkom na zdrowie :)[/QUOTE] Błyskawiczna akcja! :)
  11. [quote name='Avilia']Mam złe wieści. Raga owszem jest w domku od paru dni,ale niestety wraca;( Pani z bólem serca musi małą zwrócić,ponieważ nie daje rady prowadzać jej na smyczy-Raga troszkę ciągnie,a Pani ma problemy z kręgosłupem. Jesteśmy w czarnej d***...Nie mamy gdzie jej umieścić!Ona nie może wrócić do schronu![COLOR=red][B]BŁAGAM O TYMCZAS![/B][/COLOR][/QUOTE] O jasna dooopa! :(
  12. Bazarek dla malca: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205176-Super-książki-na-leczenie-pobitego-szczeniaka-do-08.04.-do-22.00?p=16608013#post16608013[/URL]
  13. Jestem u malucha, boziuuu, jak On mi w serce zapadł... Kasą teraz nie wspomogę, bo kwiecień u mnie masakryczny z opłatami i marcową wypłatę pożre z kretesem, ale bazarek jakiś chyba dam radę wymodzić.
  14. A skąd on się u Ciebie znalazł? Z Punktu czy z jakiegoś "dobrego domu"?
  15. Moja poprzednia - ta z avatarka - właśnie na ryżu i kurczaku była, ale niestety wsuwała jak odkurzacz wszystko inne też, a potrafiła być taka przekonująca, że nikt jej nie odmówił :-D No i mialo się parę kilo za dużo... U hodowczyni wszystkie psy są na suchym, sądziłam, że skoro przez całe swoje dotychczasowe życie jadła tylko to, to będzie tak dalej. A tu zonk :roll:
  16. Weszłam na ten wątek, bo też mam niejadka. Mam sunię od lutego, u hodowcy jadła Purinę Pro Plan dla szczeniąt małych ras, kupiłam to samo, na początku wcinała jak małpa kit. Teraz nie ruszy. Dosmaczanie danonkami i mielonymi gotowanymi łapkami kurzymi albo piersią kurczaka, karmienie z ręki - nie działa, ucieka od miski. Spróbowałam Royala - wcinała 1 raz. Za drugim razem juź było fe. Hills też jest fe, zjadła kilka kulek z ręki i po wielkich namowach. Chwalicie Biomill - muszę kupić na próbę. Efekt jest taki, że szafa w przedpokoju pęcznieje od rozmaitych worków z karmą, a sunia chudnie :( To szczeniak 6 miesięcy, przecież nie mogę jej głodzić, ona się rozwija. Gotowaną marchewkę, mięsko, jajko, bułka z masełkiem - to tak, wcina. Ale boję się, że jak ja przestawię na gotowane, to zaczną się problemy z kupami i trawieniem, i że utuczy się jak moja poprzednia sunia :(
  17. Ja bym chętnie ograniczyła w taki właśnie sposób liczbę debili w tym kraju :angryy:
  18. Nie mogę, normalnie ryczę nad tym małym :( :( :(
  19. [quote name='wilczek007']o matko jak on patrzy...[/QUOTE] :-(:-(:-(:-(
  20. [quote name='BUDRYSEK']dzieki Isiak ktora zasponsorowala transport Wanilce i Radze jedziemy dzisiaj do nowych domkow :)[/QUOTE] Super :) Tylko Isiak czeka jeszcze na numer konta :)
  21. Ile potrzeba na paliwo? Dam 100 zł, niech malutka jedzie do domku, zanim domek się rozmyśli! Dajcie numer konta! Byłoby fajnie, gdyby domek choć odrobinkę się dorzucił. Choćby na pomoc innym psiakom.
×
×
  • Create New...