Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Z zapartym tchem czekałam na upewnienie się, czy Leda zostanie w tym domku. Ale widzę, że spokojnie mogę ją już "wykwaterować" z kącika adopcyjnego na moim blogu :)
  2. Ponieważ w tym wątku poruszony był też temat hafciarski, to znowu się wtrynię :oops: Wszystkim dogomaniaczkom, które lubią pomachać igłą i chciałyby mieć taki obraz, mogę udostępnić wzór. To obraz malarza Aleksieja Nikanorowicza Komarowa przerobiony na haft krzyżykowy. Uprzedzam, że jest dość spory - ma 350 na 270 krzyżyków, co na kanwie 14 daje rozmiar jakieś 63 cm na 48 cm. Ale kolorów muliny ma malutko, tylko 25. Są chętne? [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/339/d53b100a29fa8250med.jpg[/IMG][/URL]
  3. [quote name='malagos']Niedawno jeden z psów - taki misiek bernardynowaty grzecznie przyszedł z panem na szczepienie do naszego gabinetu, zniósł dzielnie zastrzyk, a jak się mój mąż odwrócił, to go capnął w tyłek :diabloti:[/QUOTE] :grin::grin::grin::grin: Cwany misiek!
  4. Zobaczyć Dunię tak [SIZE=1]odmienioną[/SIZE] w kochającym domku - bezcenne!!! [B][SIZE=4]Kochani, czy znacie jakieś bidy potrzebujące zabiegów okulistycznych? [/SIZE][/B] [B][SIZE=4][/SIZE][/B] [SIZE=2]Kopiuję z cavalierów w potrzebie:[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [INDENT][CENTER][SIZE=6][COLOR=red]Uwaga!!!![/COLOR][/SIZE][/CENTER] W dniach 10-11.12.2011r. w Szczecinku (woj zachodniopomorskie) odbędą się warsztaty okulistyczne dla lekarzy weterynarii. Osobą prowadzącą będzie [B]doc. Kiełbowicz[/B]. W związku z czym jest możliwość przeprowadzenia nieodpłatnych zabiegów okulistycznych. Poszukujemy psów ew. kotów wymagających specjalistycznej pomocy. Liczba zakwalifikowanych pacjentów jest ograniczona. Samej kwalifikacji do zabiegu będzie dokonywał doc. Kiełbowicz. Dlatego też jeśli ktoś z was jest właścicielem zwierzaka lub zna bidę z dogo wymagającą pomocy i chciałby z niej skorzystać proszę o kontakt pod adresem e-mail: [CENTER][EMAIL="[email protected]"][SIZE=5][COLOR=darkorange][email protected][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/CENTER] Ważne: - w e-mailu proszę przesyłać zdjęcia oczu ([B]dobrej jakości[/B]) wraz z historią choroby i namiarami na opiekuna/właściciela - to jest wymogiem wstępnej kwalifikacji, - tak jak wspomniałam, jeśli pies zostanie zakwalifikowany do zabiegu, będzie on wykonany bezpłatnie bez żadnych dodatkowych kosztów, jedynym warunkiem jest dowiezienie pacjenta do Szczecinka i zgoda na wykonanie zabiegu - na zgłoszenia czekamy do poniedziałku - jeśli pacjent zostanie zakwalifikowany przez doc. Kiełbowicza, opiekun zostanie o tym powiadomiony Ja (czyli AidaTola - mój przypis) na dogo będę w niedzielę wieczorem, dlatego też podałam e-mail do kontaktu z organizatorem czyli [COLOR=seagreen]lek.wet. Karoliną Brach - specjalistą chorób psów i kotów[/COLOR]. Na podany adres proszę przesyłać konkrety, czyli zdjęcia i wspomniane historie choroby. Prosimy też o wyrozumiałości ze względu na iż pacjenci poszukiwani są również poza doga i nie każdy pies może zostać zakwalifikowany - choć chcieli byśmy pomóc wszystkim [/INDENT]
  5. Proszę o dopisanie: Aldona Lipiec, Pszczyna, ekonomista
  6. A te moje bazarkiwe 120 zl do nich dotarło? Jeśli tak, to proszę potwierdzić na bazarkowym wątku.
  7. Dałam info o kasztanku na setery-adopcje.
  8. [quote name='Łukasz__']Nikt do Azy nie zagląda. Szkoda :([/QUOTE] Ja zaglądam, jak tylko udaje mi się kompa reanimować :)
  9. Jestem przekonana, że "chętni" zabiorą na łańcuch... Ale cioteczki, zima idzie, trzeba by Azie tę budę jak najszybciej... Co myślicie o tych ogłoszeniach: [URL]http://www.wujekfranek.pl/2,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,41883,sprzedam,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] [URL]http://www.wujekfranek.pl/2,22,0,0,0,0,zwierzeta,0,41750,najtansza-buda-dla-psa-xl-90x60x55-ocieplona,ogloszenie,ogloszenia.html[/URL] Ja się na budach nie znam, bo wszystkie nasze psy są kanapowe, ale cena to nie 500 zł, jak pisała Klaudus. Co sądzicie?
  10. Biedna psiunia, musiała mieć ciężkie życie :( Klaudia, na plessie jest ogłoszenie, ktoś sprzeda używaną budę dla dużego psa za 250 zł. Może warto? Nie pisze, czy jest ocieplana, na fotce widać dach kryty chyba dachówką i przedsionek... A w Bielsku-Białej gośc wykonuje budy ocieplane na zamówienie, dla średniego psa kosztuje około 150 zł. Może jakoś zebrałoby się kasę? A ta Pani nie mogłaby troszeczkę dołożyć?
  11. A to żarłok niczym diabeł tasmański :evil_lol:
  12. [quote name='Klaudus__'][I]Mam straszny zajob,ale jak wrócę ze schronu to może to zrobię,bo chcę to przygotować bez cen i zanieść do mojej lecznicy - poprosić o wycenę.[/I][/QUOTE] Poprosiłabym coś takiego, też do wyceny u "moich". Można na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  13. Te obroże są na baterie i kopią psa prądem.
  14. Po jaką cholerę ci ludzie znowu wzięli psa? I to w dodatku sunię, której nie upilnowali :angryy: To jest zamknięte koło, dwom Tośkom znalazłaś domy, to teraz uraczyli Cię szóstką... Do d...y bym im nakopała, i to spiczastym butem!
  15. Piękna "szczotka" :) Żeby tylko szybko domek się znalazł, zanim sunia straci swój entuzjazm.
  16. Tyle nowych bid :( Załamać się można :(
  17. Ja ciągle mam nadzieję, że psiak się zgubił...
  18. [quote name='monika55']Wprost z ulicy. Dziwie się że nikt go nie szuka. Bo faktycznie zadbany.[/QUOTE] Miałam na myśli, że na ulicę wprost z kanapy, a potem do Was - taki skrót myślowy. Przypomina mi trochę teriera tybetańskiego.
  19. Jaki slodki pluszak :) I taki czyściutki, chyba prosto z kanapy do Was trafił.
  20. [quote name='malagos']Maszka, ja obie suki, i Tikę i Białą "robię" na swoje konto w Skarpecie, na jedna fakturę, umówiłam się już z soemą. W ub. roku tak wysterylizowaliśmy 6 suczek, w tym te dwie sa pierwsze :)[/QUOTE] Oby tylko nie było żadnych komplikacji, tfu, tfu... Ja się boję sterylek :(
  21. Biedna Dinka... :( Nie wiem, co bym zrobiła na Waszym miejscu, ale wiem, że w takiej sytuacji, kiedy pies cierpi i lekarze mówią, że nie będzie lepiej, tylko gorzej, pewnie też bym tak postąpiła. A potem pewnie bym żałowała. Raz byłam już tak załamana patrzeniem na cierpienie ukochanej suni, że byłam zdecydowana na eutanazję. Ale moi weci spróbowali jeszcze ratować - kolejna, piąta operacja i sunia żyła jeszcze półtorej roku. Ale to było życie z bólem i praktycznie bez ruchu. Nie wiem, czy nie lepiej dla niej byloby jej tego jednak zaoszczędzić. To trudne, bardzo trudne decyzje...
  22. Zapisuję wątek. Szczeniorka urocza, ale biała sunia jest przepiękna! Ma taką szlachetną, elegancką sylwetkę.
  23. Trafiłam na wątek i zapisuję się u ślicznej malutkiej. Jak dobrze, że będzie wyrwana z tego miejsca, ale pewnie na jej miejsce zaraz pojawi się inny pies.
  24. Cockerka mojej ciotki kiedyś pochłonęła 12 mielonych i kostkę masła :evil_lol: Nie wiem, jak ona to zmieściła.
×
×
  • Create New...