Jump to content
Dogomania

Isiak

Members
  • Posts

    11533
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    6

Everything posted by Isiak

  1. Ja też od początku kibicowałam Arturowi, choć nie wpłaciłam na niego... Szkoda Tysiu, że odchodzisz. Boli mnie każde odejście z dogo. Nasza społeczność kurczy się coraz bardziej, jedni odchodzą, jedni umierają. Kiedyś forum było wielkie i wspólnymi siłami można było ratować więcej psów. Im nas mniej, tym mniejsze mamy możliwości. Przykre to
  2. Zaglądam i śledzę uważnie wątek, bo sunia cudna i chwyciła mnie za serce. Taka mądra i delikatna, aż wyć się chce, że życie zmarnowała w schronie. Jak dobrze Rozi, że ją wyciągnęłaś! Już inne ma spojrzenie, niż na pierwszym filmiku Będzie dobrze. Aż zazdroszczę przyszłym opiekunom Ducha takiej cudnej psinki
  3. Superowa wiadomość!
  4. Drobne sprostowanie: nie od podatku, tylko od podstawy opodatkowania Faktycznie, to dobra wiadomość. Odzyskaną kasę można przeznaczyć na kolejną pomoc psiakom.
  5. Kiedyś wpłacałam, ale teraz trudno mi odszukać. Podeślij proszę.
  6. Też zwróciłam na niego uwagę na zdjęciach Toli i pomyślałam, że śliczny, adopcyjny, i bardzo smutny. I jeszcze na dwa smutaski takie czarne, większe Serce boli. 50 zł jednorazowo.
  7. 50 zł jednorazowo. Oby się jej udało odmienić życie!
  8. Bardzo przykra wiadomość. Nacierpiał się w życiu biedaczek. Teraz już nic go nie boli. Trzymajcie się. Takie rozstania zawsze są trudne, ale kiedy odchodzi przyjaciel taki wyjątkowy jak Baryton, jest jeszcze trudniej.
  9. Też dołoże się do wiązanki.
  10. Tak samo pomyślałam, przecież miejscówka się zwolniła.
  11. O nie...
  12. Patrząc na te zdjęcia trudno uwierzyć, że to dzikusek. Taki radosny pysio.
  13. Strasznie musi być zmęczona. I zestresowana. Taka długa podróż, a pewnie w swoim poprzednim życiu wcale nie podróżowała. Jej smutny, udreczony pysio przywodzi mi na myśl Normę z noweli Adolfa Dygasinskiego. Chyba "Psia dola" był tytuł .
  14. W takim razie czekamy na wizytę. Pokerku, trafiło Ci się takie jajko-niespodzianka Oby tylko udało się pomóc suni, żeby mogła normalnie funkcjonować. W takim stanie raczej nie ma co liczyć na adopcję
×
×
  • Create New...