-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Miałam problemy z moją Mamą, bo nie może już sama zostawać w domu, a co za tym idzie, miałam też problemy z pracą, nie dostałam zgody na prace zdalną . Ale już jest Ok, znalazłam super opiekunkę na czas, kiedy jestem w pracy. Mydełka jeszcze mam, ale ubywa, więc kto wie Za to niektóre z breloczków wpadły mi w oko (najbardziej rudy kot w czerwonej żywicy i to morskie cudo).
-
Rozliczony 200 zl Dziękuję Serca 10.08 Szczebrzeszyniakom
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
I nr 7 proszę KT. -
Rozliczony 200 zl Dziękuję Serca 10.08 Szczebrzeszyniakom
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Numer 5 i 6 proszę KT. -
ROZLICZONY DO ZEA.DZIĘKUJĘ SERCA!.80 zl DYLANOWI.50 zl SZYMUSIOWI 10.08
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Nr 1A (Stalker) i 5A (Za głosem serca) poproszę KT. -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Tak, paczucha u mnie -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Poleciało 41 złociszy -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Tak, KT. I jeszcze nr 6 i 7 poproszę, KT. -
Rozliczony 106 zl Dziekuje Pieknie.Dylanowi 53 zl I Łatusiowi 53 zl 💓1.06
Isiak replied to Nadziejka's topic in Zakończone
Ratunku, już nie mam gdzie trzymać książek! Numer 1 i nr 8 proszę