-
Posts
11533 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
6
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Isiak
-
Ja też od początku kibicowałam Arturowi, choć nie wpłaciłam na niego... Szkoda Tysiu, że odchodzisz. Boli mnie każde odejście z dogo. Nasza społeczność kurczy się coraz bardziej, jedni odchodzą, jedni umierają. Kiedyś forum było wielkie i wspólnymi siłami można było ratować więcej psów. Im nas mniej, tym mniejsze mamy możliwości. Przykre to
-
Zaglądam i śledzę uważnie wątek, bo sunia cudna i chwyciła mnie za serce. Taka mądra i delikatna, aż wyć się chce, że życie zmarnowała w schronie. Jak dobrze Rozi, że ją wyciągnęłaś! Już inne ma spojrzenie, niż na pierwszym filmiku Będzie dobrze. Aż zazdroszczę przyszłym opiekunom Ducha takiej cudnej psinki
-
Superowa wiadomość!
-
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
To czekamy -
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Marysiu, a Tymek? -
Dakota - zagłodzona owczareczka znalazła swoje miejsce na ziemi !!!
Isiak replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
50 zł jednorazowo. Oby się jej udało odmienić życie! -
Z Ukrainy - Boston i Armand w DS, ukochany Baryton za TM :(
Isiak replied to Jaaga's topic in Już w nowym domu
Bardzo przykra wiadomość. Nacierpiał się w życiu biedaczek. Teraz już nic go nie boli. Trzymajcie się. Takie rozstania zawsze są trudne, ale kiedy odchodzi przyjaciel taki wyjątkowy jak Baryton, jest jeszcze trudniej. -
Też dołoże się do wiązanki.
-
Tak samo pomyślałam, przecież miejscówka się zwolniła.
-
Strasznie musi być zmęczona. I zestresowana. Taka długa podróż, a pewnie w swoim poprzednim życiu wcale nie podróżowała. Jej smutny, udreczony pysio przywodzi mi na myśl Normę z noweli Adolfa Dygasinskiego. Chyba "Psia dola" był tytuł .