Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Bardzo szkoda, że buda i kojec.
  2. Nie wiem jeszcze gdzie jest grób dwbem. Dam znać jak coś będzie ustalone.
  3. W okolicy Siedlec szansa na dobry dom jest niewielka. Miał szczęście psiak, że został zauważony.
  4. Danych może jeszcze nie być.
  5. Sprawdzę w zarządzie cmentarza.
  6. Niestety na tym cmentarzu nie można sprawdzić miejsca grobu. Wrzucam link UM Warszawa Wyszukiwarka osób pochowanych na warszawskich nekropoliach - Architektura, planowanie, zabytki (um.warszawa.pl)
  7. Super.
  8. Na razie nie zbieram. Jak będę jechała to kupię i podam koszt.
  9. Postaram się pojechać na początku października. Kupię znicz i wiązankę. Jeżeli ktoś będzie chciał się dorzucić to pozbieramy pieniądze.
  10. Na jakiej ulicy mieszkała dwbem? Sprawdzamy czy psiaki nie trafiły do schroniska ns Paluchu.
  11. Dzięki. Dostałam info od UliFeta.
  12. Elu - w Warszawie trudno się czegoś dowiedzieć o sąsiadach. A już obca osoba jak się zacznie wypytywać to niczego się nie dowie. Nekrologu nigdzie nie znalazłam. Postaramy się sprawdzić czy takie psiaki zostały przyjęte do schroniska.
  13. Czy znacie nazwisko Danusi? Można by odszukać jej grób i zapalić świeczkę.
  14. Bardzo smutna wiadomość. Była bardzo pozytywną osobą.
  15. Poproszę o numer konta na mail [email protected]. Dogo nie działa na komputerze a w telefonie też może za chwilę przestać.
  16. Jaka szkoda. Biedny psiaczek. (*)
×
×
  • Create New...