Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Ale Nemo, Koda i Luna będą na fakturę ZEA. To teraz zwrócę Ci za tabletkę. Przy okazji - za karmę Luny już wpłaciłam na Twoje konto.
  2. Małgosiu - bardzo mi przykro. Sunia miała dobry dom i dobre życie dzięki Wam.
  3. Kastracja przewidziana jest w najbliższym czasie. Z tego co wiem nie kopie w ogródku.
  4. Bardzo się cieszę.
  5. Nemo otrzymał 100,00 od Janeczki B. mojej koleżanki z forum ogrodniczego " Kompostownik".
  6. O rany. Biedna sunia.
  7. Smutno zaczyna się 2024.
  8. Dobrze, że zabieg za nią.
  9. Ja też zaglądam.
  10. Na razie zostaw tak jak jest. Ile mam Ci wpłacić za wyróżnienie.
  11. Asiu, wyróżnij proszę a ja Ci oddam kasę.
  12. Bardzo się cieszę. Niech się dobrze wiedzie suni.
  13. Nadal kciuki zaciśnięte.
  14. Trzymam kciuki.
×
×
  • Create New...