Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Na moim bazarku jest informacja z przed godziny, że minęli Rzeszów.
  2. Wiedziałam o tym ale Marta prosiła o wystawienie bazarku na 600,00 zł.
  3. Zrobiłam bazarek transportowy. Ewentualny utarg podzielimy równo na trzy psiaki.
  4. Jaka szkoda, że rok temu nie pomyślano o sterylizacji suni. Gromadka gigantyczna.
  5. Bardzo mi przykro i bardzo Wam współczuję. Biedna sunia. Na szczęście ona nie wiedziała, że nie ma domu. Miała dobrą opiekę, swoje posłanie i pełną miskę. Ostatnio tyle złych wiadomości.
  6. To może przyjedzie zamiast niego przyjedzie inny szczeniak. Moja pomoc dla innego jest aktualna.
  7. Dołożę się do utrzymania szczeniaczka bez oczka.
  8. Ludzie są dziwni. Mogli od razu powiedzieć, że nie dadzą rady.
  9. To zamów dla niej proszę.
  10. Czy dla Kody lub Luny ona się nadaje?
  11. W korkach specjalnie nie stałam. Pierwsze wrażenia przekazałam Toli po wizycie bo telefonu do Poker nie mam. Po drodze jeszcze zakupy zrobiłam. Wrażenia nie są złe. To co mi się nie podoba to tzw. bezstresowe wychowywanie poprzedniego psa. Jak pies chciał to zostawał sam w mikro ogródku. Ogródek jest dobrze zabezpieczony. Pani miała dużo zdjęć poprzedniego psiaka. Przyzwoite posłanko, które jeszcze stało w domu. Wczoraj rozmawiałam z panem. Bardzo optymistycznie podchodzi do adopcji.
×
×
  • Create New...