Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Mniej więcej jest 30 km. Bez korków jedzie się ok. 40 minut. W godzinach szczytu ok. dwóch godzin. Muszę przedostać się na drugą stronę Wisły. Chciałam się umówić dzisiaj albo w przyszły weekend ale państwo są zajęci. Zostało tylko przedpołudnie.
  2. Tak mi się wydawało, że sunia jest dużo mniejsza od briarda. Fajnie, że będzie miała kolegę.
  3. Nie. Wszyscy są po południu a ode mnie to ok 2 godziny jazdy w tamtą stronę. Z panem już rozmawiałam przez telefon. Najlepiej zadzwoń do mnie.
  4. Domek zgłosił się po innego pieska. Tamta sunia pojechała do innej rodziny . Ten dom był bardzo dobry i została mu przedstawiona Freska.
  5. Biedne psiaki. Gdzie się człowiek nie obróci tam problemy zdrowotne. Strasznie dużo nowotworów. Koda też miała nadprogramową operację. A przed nią jeszcze dwie operacje usunięcia listw mlecznych.
  6. Zaraz idę do weta. Hana ma bardzo podobnego. Był ropień. Zdezynfekowalam ale dzisiaj zauważyłam, że zaczęło się paprać.
×
×
  • Create New...