Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. A ja nieustannie zapraszam na bazarek dla Bambosza https://www.dogomania.com/forum/topic/361140-księgarenka-dla-bambosza-otwarta-do-181223-do-2100/
  2. Gratulujemy. Tym razem diabelskie moce Lucjuszka na coś się przydały.
  3. Co za wredota. A wygląda tak niewinnie. Niech on wreszcie idzie do domu.
  4. Odzyskałam like ( jeden). Zgadzam się z Tobą w 100%.
  5. Bardzo dziękuję. Niestety like-ów już nie mam.
  6. Lucjuszek nawet nie przypuszczał siedząc na schroniskowym betonie, że trafi do tak wyjątkowego domu. Wszystkiego najlepszego.
  7. Jaaga - umawiaj go na kastrację. Nie ma na co czekać.
  8. Bardzo smutna rzeczywistość. A ludzie tacy jak my są uważani za nienormalnych.
  9. I ja w końcu dotarłam. Śliczna sunia. Bardzo szybko się zmienia.
  10. Powodzenia sunieczko. Czyli tylko Nemo nadal bez domu.
  11. Świetna wiadomość.
  12. Fundacje teraz nie mają pieniędzy. Adopcji mało, zwierzaków coraz więcej. Można spróbować zorganizować zbiórkę. Ale rezultat bez drastycznych zdjęć może nie być spektakularny.
  13. Mam nadzieję, że w końcu zgłosi się fajny dom. Taki sympatyczny psiak.
×
×
  • Create New...