Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Zapraszamy na bazarek z roślinami. 50% utargu będzie przeznaczone dla chłopaków.
  2. A może rozejrzycie się za ośrodkiem rehabilitacji dla dzikich zwierząt. Może ktoś ma wrony i do stada by dołączył? W wolierze takie sztuczne pochylone drzewo, żeby mógł sobie wchodzić na górę.
  3. Jaaga - mają wrócić upały. Oszaleć można. Hana też czeka na ochłodzenie. A wrona miała wielkie szczęście.
  4. Małgosiu - problem z wycofanymi psami jest ogromny. Hotel z nie wiadomo jakim behawiorystą kosztuje 1200,00 bez żadnej gwarancji, że coś uda się zmienić.
  5. Mają przyjechać pod koniec miesiąca niestety.
  6. Lucjusz był jednym z czterech muszkieterów. Niestety trzej nadal w schronisku. Pikselek zablokował miejsce u Szafirki a u Jaagi było miejsce tylko dla suczek.
  7. Witamy pierwszą przyjaciółkę maluchów. Tak. Większość wpłat pewnie będzie szła na ZEA.
  8. Rozliczenie Karmę dla szczeniaków zakupiła ZEA . Bardzo dziękuję. 120,00 - hotelowanie - zapłacone w dn......
  9. Dino - już w DS ------ waga ? , wiek- ? , 1. 1. 2. 3. Nemo Urodzony na najprawdopodobniej na początku maja 2023 1. 2 3
  10. Dwa szczeniaki pod moją opieką. Oto oni: Dino Nemo
  11. Może zmienisz decyzję skoro ten lekarz robi błędy. Co Ci po konsultacji u takiego lekarza.
  12. Hana siedziała w schronisku 9 lat. Po tym czasie jej ulubionym miejscem jest kanapa. Jak przyjechała do mnie to spacery były bardzo krótkie bo ciągnęła do domu. I pierwsze co robiła to wpadała do salonu i sprawdzała czy kanapa jest na miejscu.
×
×
  • Create New...