-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
A gdzie Ty tu widzisz , że ktoś "patrzy z góry"? Każdy ma prawo wyrazić opinię byle robił to w kulturalny sposób. Takiego strachliwego psa nie wolno zostawić samego bez dozoru w ogrodzie czy w kojcu. Nawet po znalezieniu nie został wpuszczony do domu tylko zamknięty w garażu więc nie był i nie jest to dobry dom.
-
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Jo37 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Zapraszamy.... -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Jo37 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Tak. Ja to zgłaszałam już wczoraj. -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Jo37 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Sunia czeka na imię. -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Jo37 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Czy dałaś link w "Reklamach bazarków"? -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Jo37 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Jest drobny problem. Ten bazarek jest w dziale " Psy do adopcji/znalezione " a nie w "Bazarku" . Jak ktoś przegląda bazarki to go nie widzi. -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Jo37 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ano! -
Jest GABI :)) DOGRYWKA DO 31VII - imienny bazarek dla dzielnej Mamusi z Ukrainy, która w targicznych warunkach wychowała gromadkę szczeniąt. Jej dzieci przyjadą do Polski, dajmy i jej szansę na lepsze życie, a na początek oczywiście piękne imię!! :)
Jo37 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Kama i 5 głosów na nią. -
Bo tylko razem uda nam się coś zdziałać.