Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Małgosiu - coraz trudniej trafić na " normalnych" ludzi. O takich jak my nie wspominając.
  2. A gdzie Ty tu widzisz , że ktoś "patrzy z góry"? Każdy ma prawo wyrazić opinię byle robił to w kulturalny sposób. Takiego strachliwego psa nie wolno zostawić samego bez dozoru w ogrodzie czy w kojcu. Nawet po znalezieniu nie został wpuszczony do domu tylko zamknięty w garażu więc nie był i nie jest to dobry dom.
  3. Dobrze, że zrezygnowali skoro nie chcieli pracować z psem. Szkoda tylko, że to wszystko odbywa się kosztem psa. Powinni zapłacić za transport w dwie strony.
  4. Moim zdaniem jeżeli przyszły DS nie chce zrobić najmniejszego wysiłku to jest ewidentnie zły. I żaden zwierzak nie powinien tam trafić. W tym roku było kilka adopcji gdzie ludzie z Wrocławia, Warszawy jechali do Zamościa po zwierzaki. A mieli zdecydowanie dalej niż z Warszawy do malagos.
  5. Druga sprawa to czy była wizyta PA i kto ją robił?
  6. Wiadomość o Wafelku rewelacyjna. Jak dobrze, że chociaż on się znalazł.
  7. Bo tylko razem uda nam się coś zdziałać.
  8. Małgosiu - bardzo mi przykro i bardzo Wam współczuję. Biedna sunia nie nacieszyła się długo dobrym życiem.
  9. Małgosiu - bardzo smutna wiadomość o owczareczce. Gdzie się człowiek nie obejrzy tam choroba.
  10. My na razie mamy zadeklarowane 300,00 zł czyli po 100,00 na psiaka.
×
×
  • Create New...