tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Monday przelałam dzisiaj kase na hotel dla Sofii za listopad i grudzień, czyli 60zł, daj znać czy doszły. Przepraszam za opóźnienie, ale mam teraz problemy w domu i nie wyrobiłam sie wcześniej.
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith zaraz wyślę plakat mailem, jak mozesz to zanieś do pankracego, dzięki. Do schronu jutro rano zawiozę, umówiłam sie z kierowniczką. Beatko tylko ja nie wiem czy istnieje możliwość żeby Tinka tak daleko doszła, ale jak mozesz to porozwieszaj może ktoś ją zobaczy, tylko nie wiem czy moge Ci wysłać mailem, czy wydrukować i podwieźć do Ciebie? -
Porzucona DOBERMANKA nareszcie w nowym domu-Radom!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Monika ta Pani zainteresowana adocja Karli odpisała mi ze nie może się dodzwonic na podane numery, wysyłam Ci na PW jej maila z jej nr tel., zadzwoń może to bedzie dobry dom. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dzięki Beata mogę podwieźć Ci trochę plakatów, a na jakim osiedlu mieszkasz bo Tinka zagineła na Kapturze i nie wiem jak daleko od naszego osiedla powinno się porozklejać info. Dzisiaj zawiozłam plakaty do lecznicy na Struga bo tam u dr Kuszaja leczę moje psiaki i do lecznic na Wolności. Umówiłam sie na jutro z kierowniczką schroniska że przywiozę plakat, ale od soboty codziennie tam dzwonię i nie przyjmowali suczki która by sie zgadzała z opisem. Dziewczyny to jak możecie to napiszcie jakiś tekst do ogłoszeń dla maluchów i pooznaczajcie jakoś fotki żebym wiedziała jak je opisywać w ogłoszeniach, bo tu jak widać czas sie liczy, ten facet całkiem nieodpowiedzialny jest z tego co piszecie i wogóle mu nie zależy ani na suni ani na szczeniaczkach. -
Porzucona DOBERMANKA nareszcie w nowym domu-Radom!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dostałam zapytanie dotyczące Karli od jakiejś Pani z Łodzi, napisałam że w razie czego nie byłoby problemu z transportem i żeby sie z Tobą Monika skontaktowała, podałam jej oba nr telefonów. Napisałam tylko ze wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej bo z doświadczenia wiem że jak ktoś sie bez problemu na to godzi to jest większa szansa że to dobry dom choć nie jest to reguła niestety. Zobaczymy może się do Ciebie ta Pani odezwie. -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny ja mam do Was prośbę o jakiś tekścik do ogłoszeń, najlepiej nie za długi no i koniecznie muszę wiedzieć które na zdjęciu to psiaki, a które sunie i jak je opisywac w ogłoszeniach. Przepraszam że sama nie pisze tekstu ale mam ostatnio strasznie złe dni, mój syn choruje, a co najgorsze wczoraj po południu zaginęła jedna z moich sunieczek. Zwiała mi na spacerze koło domu i nigdzie jej nie ma, od wczoraj jeździmy po okolicy i jej szukamy, jestem załamana, nie mam pojęcia czy coś złego jej się nie stało. Ona jest psem przygarnietym z ulicy z przyzwyczajeniami do uciekania, ale zawsze wracała po najwyżej godzinie a teraz jak kamień w wodę, a do tego choruje na padaczkę i bez leków ciagłe ataki gwarantowane. Rozklejam ogłoszenia, dzwonię do schronu i nic, jutro tam jadę rano i zobaczę czy jej nie ma. Dlatego w tej chwili nie mam siły o niczym innym mysleć, więc bardzo Was prosze napiszcie coś to ja jak najszybciej porobię ogłoszenia maluchom. -
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
tula replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę że Łateczka już jest w swoim nowym domku, bądź szczęśliwa sunieczko:) -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny bardzo Was prosze poopisujcie jakoś fotki bo nie wiem jak je opisywać do ogłoszeń. I w jakim wieku są teraz szczeniaczki? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Beata podaj link do wątku bo jak miałam chetnych na szczeniaczka to szukałam jakiś innych ale tego wątku nie znalazłam, postaram sie poogłaszać, ale jak nie masz nic przeciwko to zrobie im wspólne ogłoszenie bo aktualnie ogłaszam 23 zwierzaki i nie wyrobie sie żeby robić każdemu osobne. Ten mój szczeniaczek był dość duży i dzwonili ludzie którzy szukali takiego własnie psiaka, wysyłałam też chetnym zdjęcie tej podrośnietej czarnej podpalanej suni z wątki załozonego przez Lilith szczeniakom z naszego schroniska, ale narazie nie mam odpowiedzi niestety. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ja cały czas będę robić Lady ogłoszenia również na cafeanimal tylko zrobię kilka dni przerwy bo i tak znowu mi jej w ciągu paru dni nie wydrukują, ale nadal będę próbować może jeszcze raz sie uda. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczka w zeszłym tygodniu w poniedziałek zawiozłam do nowego domku do Wilanowa, bardzo fajna dziewczyna go adoptowała, mieszka z narzeczonym w nowym, wielkim mieszkaniu i mają juz suczkę jamniczkę, staruszkę i świnke morską. Sunia lubi szczeniaczki więc bawi sie z maluchem ( jezeli można go tak nazwać bo wyrośnie z niego spory psiak), myślę że Misiaczkowi bedzie u nich dobrze, starałam się wybrać najlepszy dom bo miałam trochę ofert. Mam z nowym domkiem kontakt. Bardzo mi przykro że nikt nie dzwonił w sprawie adopcji Lady, tak bardzo na to liczyłam, będę ja cały czas ogłaszać, do skutku. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lady była wczoraj w Metrze i nikt nie zadzwonił? -
Owczarki ze śmietnika w Radomiu - Ares już w domu, Mars czeka nadal.
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Podnoszę staruszki, ludzie to najgorszy gatunek, musimy im pomóc i pokazać że nie wszyscy są źli. Zdjęcia przejmujące, będę ogłaszać w miarę możliwości psiaki, ale bardzo proszę o pomoc bo troche nie wyrabiam ostatnio. -
Monday ja w tym tygodniu wpłacę Ci za hotel dla Sofii za listopad i grudzień razem, bo ciągle nie moge sie wyrobić żeby iść do banku, więc jak wpłacę na zaś to w przyszłym miesiącu chociaz nie bedę spóźniona;)
-
Wzruszająca historia psiej miłości-Kacper i Iga już w nowym domku!!!!!.
tula replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
A my Wam obojgu bardzo dziękujemy za kolejną wizytę:loveu: i relację, świetnie że psiaki są szczęśliwe, to bardzo dobra wiadomość:lol: -
Adoptowana ze schroniska, po dwóch latach straciła dom (RADOM - ŁÓDŹ)
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Fajnie byłoby wiedzieć w jakim wieku są psiaki, udam się po informacje do Wlodiego:lol:, chyba że wiesz mniej wiecej Lilith?:cool3: Ale ta sunia z postu trzeciego po prostu mnie urzekła, jest cudna. Oczywiście Zenobia:lol: i maluszek też słodziaki. Postaram się jak najszybciej im trochę ogłoszeń porobić ( chociaż zarzekałam się ostatnio, że psiak z urzędu Red jest narazie ostatnim którego ogłaszam:lol:), skoro sie zaoferowałaś Lilith to z Twoimi danymi:loveu: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dzięki Mtf:lol:,już sobie pokopiowałam i będę odnawiać ogłoszenia z nowymi fotkami, śliczna malutka. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Niestety nie wydrukowali jeszcze Lady w Metrze, ale sie nie poddaję i cały czas ją ogłaszam na cafeanimal. -
Mieszkałam na cmentarzu-Radom-Lunka w dt czeka na swój domek
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
No to ogłaszamy dziewczynkę dalej, musi znaleźć wymarzony dom. Najważniejsze że Luna nie trafił do nieodpowiednich ludzi. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ale sie cieszę:multi:, a ta sunia znaleziona w Warce to pewnie też trochę podrosła od ostatnich zdjęć:cool3: chyba że znowu nie zauważyłam jakiś nowych fotek?? -
Mieszkałam na cmentarzu-Radom-Lunka w dt czeka na swój domek
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Dorka właśnie mi wczoraj mówiła, że dzisiaj wiozą z siostrą Lunę do domku, trzymam mocno kciuki:loveu: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Mój kochany Floydzik:loveu:, to naprawdę wspaniałe że znalazł taki cudowny dom i jest taki szczęśliwy. Nie potrafię nawet opisać jak bardzo się cieszę:multi::multi::multi: -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dzięki Marlenka, ślepota ze mnie:lol:, ale on fajowy, jakie ma śmieszne uszka:loveu: