Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Karolinko, wysłałam do Ciebie PW. Tak jak napisała Karolina, Kiara zwana w schronisku Piękna, wczora po południu została adoptowana przez jedną z pracownic fimy, która mieści sie obok schroniska. Ja też dowiedziała się o tym dopiero dzisiaj, bo wczoraj nie udało mi sie dodzwonic do p.Ani - kierowniczki schroniska, myślę że to dobry dom, bo biorąc pod uwagę jak ostatnio duże zainteresowanie miała sunia, to do innego nie zostałaby wydana. Ja czekałam, aż Karolinka pojedzie do schroniska i sprawdzi czy to jej sunia, bo też miałam już dom dla Kiary. Zadzwoniła do mnie bardzo fajna kobieta z Warszawy, która ma już sunię staruszkę z Palucha i chciała razem z mężem adoptować Kiarę, chcieli sami po nią przyjechać, zgadzali się na wizytę przedaadopcyją, podpisanie umowy adopcyjnej, ale jak dziś się okazało Kiara jest już w nowym domu. Nie podlega dla mnie dyskusji że Karolina musi zobaczyć sunię i sprawdzić czy to Diana, rozmawiałam o tym z p. kierownik i ona na pewno zrobi wszystko żeby to umożliwić, ja tez się o to postaram, a dom i tak musi zostać przez kogoś z nas z Radomia sprawdzony.
  2. No to supetr fartowny dzień Goniu:) bardzo się cieszę, oby jak najwięcej takich:)
  3. Tak tym Państwu należą sie wielkie podziękowania, a to co napisał ten Pan powinno sie przesłać do tych ludzi, którzy tak szybko zwątpili w Czarunia i gazem odwieźli go do schronu, ale to nawet lepiej bo psiak ma wspaniały dom:):)
  4. Lilith nie martw się ja na pewno bedę ogłaszać Dorcię cały czas, a że na Monday jak kompa naprawi możesz liczyć to nawet wspominać nie muszę:) Aniu kochana czy dostałaś moje wiadomości na PW, bo strasznie się denerwuję o Kamcię....
  5. Dorcie oczywiście umieszczałam i bedę tak robić codziennie jak obiecałam, ale Rudej nie ogłaszałam, już sie nie wyrabiam, nie miałam nawet kiedy przeczytac wątku, tylko zaglądnęłam, strasznie żal mi tej suni, ale jak tak dalej bedę ogłaszać to w końcu nie starczy mi czasu na te psiaki, którym robię ogłoszenia teraz... i jeszcze ogłaszam kociaki...
  6. No własnie taki jest ten problem z Krakowem..transport, dlatego pyałam Cię Lilith czy warto tam ogałaszać, ja sie moge przeżucic z ogłoszeniami na Wawę, jeśli uważasz że już można.. Mojego TZ pomęczę tak czy tak:)
  7. Nie wiem kiedy mój TZ będzie jechał do Krakowa, zapytam, tylko z nim jest tak jak wam mówiłam, że on niezbyt chętnie psiaki przwozi bo zawsze jedzie na jakieś umówione spotkanie, a psiaka trzeba po drodze na siku wyprowadzać. No i jest jeszcze problem że Kraków to jednak duże miasto i jak ten pan mieszka w jakiejś całkiem innej dzielnicy niz mój TZ ma firmę to wtedy musi jechać przez całe miasto, chyba że osoba zainteresowana przyjechałaby do niego pod firmę. Tak czy tak zapytam go nic nie tracę:)
  8. Super:) dzięki Monika za takie wieści, ale Karlunia to modelka, jakie pozy do fotek przybiera i jaką ma obróżkę piekną:) A co do śniegu to absolutnie jej się nie dziwię ja też go nie lubię.
  9. Lilith napisz lub zadzwoń do Red ona zna dziewczyny z Krakowa, które nam juz parę razy sprawdzałay domki, ale czy szczeniaczek dla starszej osoby to dobry pomysł?
  10. dobra poszukam ogłoszeń na Lublin również:)
  11. No nie było innego wyjścia, Dorcia musiała być u Ciebie Aniu szczęśliwa, teraz będzie niezły problem ze znalezieniem jej równie dobrego domu:)
  12. No to super, to jak może to niech jutro pojedzie do tego pseudoschronu w Kozienicach i zobaczy. Gdyby ta zainteresowana pani z Warszawy jednak się nie zdecydowała na adopcję Kamuni to może faktycznie Mtf udałoby się załatwić żeby przewieźli Kamunię do Celestynowa, a ja nie spocznę dopóki nie znajdę jej domu.
  13. Karolinko, ona tak jak Ci pisałam na Twoim wątku, jest u nas w schronisku na Witosa, jak tam byłam to była na kwarantannach, myślę że nadal tam jest. Najlepiej jak byś skontaktowała się z kierowniczką schroniska ( jej nr kom prześlę Ci na PW) to bardzo fajna kobieta i na pewno Cię zaprowadzi do Kiary. Ja nawet z nią rozmawiałam i mówiłam że szukasz swojej suni, tylko że ona twierdzi że Kiara ma ok roku, czyli jest młodsza, ale może wetka się pomyliła, a z resztą wiesz jak to jest z tym określaniem wieku u psiaków.. Pojedź jutro, zobacz, zawsze warto sprawdzić i na wszelki wypadek wydrukuj sobie zdjęcia swojej Diany, bo gdyby sie okazało że to nie ona ( choć strasznie bym chciała żeby to była ona) to zostawisz je na wszelki wypadek w schronisku. Trzymam kciuki.
  14. Nie Kamunia nie ma wątku, bo jej zdjęcia dostałam od Marlenki, która stara sie pomagać p.Ali, a o Kamuni powiedziała mi p.Ala telefonicznie i potem jeszcze rozmawiałam o niej mailowo z p.Alinką i cały czas korespondujemy z Mtf. Można Kamuni założyć wątek , ale powiem szczerze że już się nie wyrabiam, ogłaszam prawie 30 zwierzaków i ciągle sobie obiecuję że nie będę ogłaszać następnego dopóki liczba mi nie spadnie chociaz poniżej 20, ale wiesz jak jest.. Ojej żeby ona była tam nadal, bo jak nie to jak ją znajdziemy w tym Lubartowie i jak ją mam ogłaszać skoro nikt nie bedzie miał z nią kontaktu:(
  15. [B]Wielkie dzięki[/B] [B]Aniu[/B] za to co robisz, ale gdzie jest nasza Kama?? :-(Co oni z nią zrobili, ale się zdenerwowałam. I bardzo przepraszam że tak sie wchrzaniłam na wątek Dorci:oops:
  16. To Wlodi wszystko wie bo to on zamieścił tam ogłoszenie, ja nigdy tego nie robiłam, ta gazeta to "Oko na miasto".
  17. Dzisiaj znowu miałam zapytanie z ogłoszenia, tym razem o Jagę i też z Krakowa, znowu skierowałam zainteresowaną panią do Ciebie Lilith. Że też nikt nie dzwoni:-(. Mogę dawać też ogłoszenia na gumtree warszawa, ale muszę mieć jakiś tekst bo z tym co robię ogłoszenia teraz mnie wywali, bo uznają to za dublowanie.
  18. Ja dopiero wczoraj nauczyła sie wklejać zdjęcia na dogo i robię to przez fotosik.pl. Po prostu wchodzę przy pisaniu odpowiedzi na dogo w "opcje zaawansowane" i piszę tekst i wklejam kody ze strony fotosik tych zdjęć które chcę(oczywiście wcześniej muszę je tam umieścić:)) i wciskam "wyślij odpowiedź" i już. Ja nie mogę edytować jakoś tekstów bo mam tylko internet explorer, ale w ten sposób nic nie muszę edytować bo mi wszystko wkleja od razu no i można wejść na podgląd odpowiedzi zanim sie ją wstawi. Może sie komuś przyda:)
  19. Baardzo Ci dziękuję Aniu, bardzo ,bardzo, aż mi głupio bo tak jak pisałam nie wiadomo czy ta adopcja na 100% dojdzie do skutku a Ty chcesz tam specjalnie jechać. Oczywiście gdyby ta pani jedank zdecydowała się adoptować Kamunię to wcześniej na pewno sprawdzimy ten dom.
  20. Ale ma Czaruś rodzinkę :loveu:i tyyyle miejsca do zaznaczania, no i jak on nam odmłodniał u Morii:lol:
  21. Asia jest na pewno wykończona po podróży, a ja się w końcu wczoraj nauczyłam jak wklejać zdjęcia ( tak mi sie przynajmniej wydaje:cool3:) więc oto Kiara w całej okazałości: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/234/254b699e8f25d3b9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/238/2ce387ea45166f61med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/125/04156deaf19d3e5cmed.jpg[/IMG][/URL]
  22. Ale jestem szczęśliwa, wspaniałe wiadomości, Czaruś już wie że ma SWÓJ DOM:multi::loveu::multi:
  23. Ale czy Lady miała test na koty, może okaże się że dobrze sie z nimi dogaduje...
  24. Ta suczka to labrador, więc powinna być łagodna, ale Pani ma tez dwoje dzieci, dlatego musi mieć pewnośc że Kamunia jest łagodna, chyba nie ma tego jak sprawdzić, juz sama nie wiem moze zapropnuję tej pani żeby wzięła Kamę na próbę, tylko co jak okaże się że sunie się nie zgadzają...
  25. Xmartix ja będę robiła i regularnie odnawiała ogłoszenia Świata na gumtree wrocław, adopcjapsa i cafeanimal, nie wiem czy dam radę więcej bo ogłaszam masę zwierzaków, ale te ogłoszenia co wymieniłam cały czas staram się odnawiać.
×
×
  • Create New...