Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Ale nowe fotki by się bardzo przydały bo on pewnie podrósł.
  2. Wspaniale, że Elzunia ma taki dobry dom, tak bardzo sie cieszę że uśmiechnęło sie do niej szczęście:loveu::multi:
  3. Lilith napisz jak możesz jakieś szczegóły o tych suniach to poogłaszam, są słodkie bieduleńki:loveu: Te sunie w postach 3 i 4 wyglądają jakby miały wyrosnąć na raczej spore, ale nie wiem czy dobrze oceniam, bo to maleństwo z 1 postu to raczej niewelkie będzie?
  4. [quote name='lilith27']istotnie songo jak trafił do metra tdzień po adopcji to masakra była albo sigma podobno telefony się urywały za nią[/QUOTE] Nie zakładałam szczeniaczkowi narazie wątku, ale go oczywiście poogłaszałam i juz mam kilka propozycji, zobaczymy co z tego bedzie bo chciałabym żeby trafił do wspaniałego domu. Ja będę Misia codziennie do cafeanimal wkejać ( tak jak Lady) i zobaczymy może mu się poszczęści. W ciągu ostatnich dwóch tygodni wydrukowali mi 3 psiaki i 2 kotki, więc szansa jest zawsze. Inne ogłoszenia też robię, ale Monday skorzystaj z super propozycji Szarotki, naprawdę warto.
  5. Ja jutro porobię ogłoszenia psiaczkowi, narazie z tymi fotkami co są, ale jak będziesz miała okazję Red to prób mu nowe, chyba że jak zwykle pomoże nam Wlodi:loveu:
  6. Mi tez go bardzo szkoda, to taki indywidualista, który jednak potrzebuje swojego człowieka. A ja mam szczeniaczka, wyciągnęłam go przedwczoraj z czegoś na kształt studzienki przy wieżowcu moich teściów na Staszica. Byłam w banku i jak szłam do samochodu to usłyszałam zawodzenie psiaka, okazałao się że siedzi w tej dziurzę ok 1,5 m głębokości. Myślę że ktoś go tam wrzucił bo studzienka była zadaszona i ciężko byłoby mu tam wpaść samemu. Wyciągneli mi go pracownicy spółdzielni, bo daszek był zablokowany i teraz jest u mnie. Straszny z niego słodziak, ma ok 7 tygodni, no i też go oczywiście ogłaszam. Chyba już taki nasz los Monday że przyciągamy tych psich biedaków;)
  7. Ogłaszaj Marlenka codziennie tak jak Ci mówiłam, możesz nawet dwa razy dziennie jak masz czas (oprócz piatku i soboty bo w weekend nie drukują). Ja niestety nie mogę teraz pomóc bo ogłaszam ponda 20 zwierzaków i się nie wyrabiam, a przedwczoraj wyciągnęłam ze studzienki szczeniaczka, jakieś bydle go tam wrzuciło.I teraz jest u mnie i też muszę mu szybko znaleźć dom. Mi w ciągu ostatnich dwóch tygodni wydrukowali trzy psiaki i dwa kotki więc trzeba cały czas próbować:cool3: Bardzo się cieszę że udało Ci się znaleźć dobry dom Sary:multi:
  8. Kciuki zaciśnięte:thumbs:oby się udało. Marlenka a udało Ci sie znaleźć dom dla tej suni co Ci ją w Metrze wydrukowali?
  9. Ale ona piękna, cały czas ogłaszam sunieczkę, mam nadzieję że w końcu telefony się rozdzwonią.
  10. Red poogłaszam psiaka, ale jak możesz to napisz troszkę krótszy tekst, to mi sie przyda do cafeanimal. Śliczny jest biedulek. To narazie bedzie ostatni psiak, którego ogłaszam bo w tej chwili ogłaszam juz 25 zwierzaków i więcej narazie nie dam rady, mam nadzieję że chociaż część z nich szybko znajdzie dom i będę mogła ogłaszać nowe. No i muszę jak najszybciej znaleźć dom dla szczeniaczka, którego wczoraj wyciągnęłam ze studzienki i teraz jest u mnie.
  11. Monday ja zaczęłam ogłaszać Misia na cafeanimal, może go wydrukują. Będę mu też kilka razy w tygodniu odnawiała ogłoszenia na gumtree warszawa i adopcja psa, jak zdążę to porobię też inne.
  12. Dane w ogłoszeniu były do Morii, ale jak teraz nikt nie zadzwoni to nadal będę dawała ogłoszenie Czarusia na cafeanimal, może tak jak w przypadku Floyda czy Majki wydrukuja mi je po raz kolejny. Oczywiście wszystkie inne ogłoszenia również cały czas uaktualniam, mam wielką nadzieję że jednak ktoś odpowiedni zadzwoni.
  13. Z tego co wyczytałam na wątku, to nie obyło się bez sedalinu a i tak ciężko było Selenkę złapać, ale wiesz że pracownicy schroniska są w tym dość zawzięci, więc im się udało co w tej sytuacji było chyba niestety najlepszym wyjściem. Wielkie dzięki Wlodi że tak dużo czasu poświęcasz Selence:loveu:, każdy krok w jej socjalizacji zwiększa szansę na znalezienie jej domu.
  14. Wydrukowali mi dzisiaj Czarusia w Metrze..
  15. [B]Łateczko zawsze będę o Tobie pamiętać, biegaj suniu szczęśliwa za TM (*) (*) (*):-([/B]
  16. Wielkie dzięki Kana za tą wizytę i foteczki, ale się cieszę, że Majeczka jest taka szczęśliwa:loveu:, chyba faktycznie ta kupa przyniosła jej szczęście;)
  17. No to daję dalej ogłoszenia, bo cały czas mam jednak nadzieję, że taki desperat się znajdzie. W ogłoszeniach piszę, ze Selena boi się ludzi i że potrzebuje doświadczonego opiekuna. Ona bezwzględnie powinna trafic do hotelu, tylko skąd wziąć kasę. Bardzo Ci dziekuję Wlodi że odwiedzasz Selenkę:loveu:
  18. Dorka, poproś kogoś z Chorzowa z dogomaniaków żeby sprawdził dom, nie wiadomo czy drugi raz wydrukują mi Lunę w Metrze, więc trzeba działać:cool3:, ale Ty kobieto masz w tym doświadczenie i więc co Ci będę gadać;)
  19. Ja nie wklejam linków do ogłoszeń Lady bo ostatnio mam strasznie dużo zwierzaków do ogłaszania(ponad 20) i nie starcza mi już czasu na ich wklejanie, ale cały czas ogłaszam sunię. Regularnie, parę razy w tygodniu odnawiam jej ogłoszenia na gumtree warszawa, adopcja psa, cafeanimal(to odnawiam codziennie) i jak starcza mi czasu to robię też ogłoszenia na innych portalach.
  20. Ja też bardzo mocno trzymam kciuki za Łateczkę:loveu:
  21. Wydrukowali mi dzisiaj Lunkę w Metrze, oby ktoś zadzwonił.
  22. Bumerang poprosiła mnie żebym ogłaszała Łatkę w cafeanimal i właśnie dzisiaj wydrukowali jej ogłoszenie w Metrze, może ktoś zadzwoni..
  23. No własnie tez myślałam o tym że tytuł trzeba zmienić, ale nie wiem czy Nowmaja, która zakładała wątek wchodzi teraz na dogo, spróbuje wysłać do niej wiadomość na pw, może się odezwie. Hotel to chyba jedyne rozwiązanie dla Seleny inaczej utknie w schronie na dobre:-(, tylko skąd brać deklaracje?? Ja jak wiecie dobra to jestem tylko w ogłoszeniach, a ze zbieraniem deklaracji to doświadczenia żadnego nie mam:oops:
  24. Wlodi jestem Ci bardzo wdzięczna, jeżeli uważasz że Selena nie jest w tej chwili gotowa do adopcji to wstrzymam sie narazie z ogłoszeniami, chociaż robię to z ciężkim sercem. Tylko że Ty nie masz aż tak dużo czasu żeby ciągle zajmować się socjalizacją Selenki, a w schronisku nie ma niestety nikogo takiego kto mógłby sie tym zająć. Boję się o to żeby ona nie spędziła tam kolejnego roku, albo dłużej, a na umieszczenie jej w hotelu nas nie stać.
×
×
  • Create New...