tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
tula replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jankesika znowu wydrukowali dzisiaj w Metrze... -
Wielkie dzięki Wlodi, tym bardziej że trochę czasu poświęciłeś. Bardzo piękne zdjęcia. Ale co teraz zrobić, skoro Selena jest taka nieufna to jak jej znaleźć dom? ja cały czas ją ogłaszam, ale cóż z tego skoro jak widać nie nadaje się w tej chwili do adopcji bo nie wyjdzie z boksu:-( Załamało mnie to mówiąc prawdę bo tak bardzo bym chciała zeby znalazła dom. Wlodi a jak Ty uważasz?
-
Super:loveu:
-
Mieszkałam na cmentarzu-Radom-Lunka w dt czeka na swój domek
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Faktycznie oczka ma śliczne i robi taką fajną minkę. -
Mieszkałam na cmentarzu-Radom-Lunka w dt czeka na swój domek
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ogłoszonka będą robione, choć jak wiesz DORKA nie jakieś olbrzymie ilości bo ogłaszam aktualnie 22 zwierzaki:lol:, ale najważniejsze bedzie miała sunia robione i regularnie aktualizowane. Aha i jakiś kontakt do ogłoszeń by sie przydał, chyba że mam robic na Ciebie? -
[quote name='lilith27']a w ogóle to skad wynika to, że sofia jest agresywna? sprawia miłe wrażenie[/QUOTE] I to, że tak piszesz Lilith napawa optymistycznie, bo faktycznie może przy bliższym poznaniu, kiedy ktoś pokaże jej że człowiek moze być przyjacielem to Sofia otworzy się i okaże się chodzącą łagodnością. Ja w to wierzę i mam nadzieję że jej się uda.
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja też myślę że Floydzik nie mógł lepiej trafić, super Bumerang że będziesz mogła go odwiedzić:loveu:, a to i pewnie jakieś foteczki mu wtedy zrobisz. Bardzo bym chciała zobaczyć jego szczęśliwą mordkę jak biega sobie po swoim domu:loveu: -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith tylko wiesz jak to z Metrem bywa, nie zawsze od razu jest odzew niestety, ja Floydzika ogłaszałam ciągle do tego stopnia, że wydrukowali go aż trzykrotnie w ciągu paru miesięcy i dopiero za trzecim razem się udało i zgłosił się TEN DOMEK. Majkę wydrukowali mi dwa razy i za drugim razem się jej udało. Obiecuję że będę wklejać Lady aż wydrukują jej ogłoszenie, mam nadzieję że znajdzie wymarzony domek. Na innych stronach też ją ogłaszam oczywiście. -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Ja tez i juz ciraz bardziej mnie trafia....ulepszaja nam tak, ze niedlugo to dogo padnie...jakby sobie nie zdawali sprawy z tego, ze tu sie naprawde pomaga- to nie jest kurna portal towarzyski....wkurza mnie to strasznie...rozumiem awari- dzien...no dwa..ale tyle zeby sie ciagnelo i nikt nie rzcy nawet nam nic napisac i powiedziec do kiedy...:mad::mad::mad:[/QUOTE] Gonia popieram Cię w 100%, ile można ulepszać?:angryy: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Monday jeszcze raz wielkie dzięki, super z Was ludzie:loveu::loveu: Tak strasznie się cieszę, że mój ulubieniec Floydzik ma dom i to TAKI DOM:loveu: Jeżeli będziecie miały dziewczyny okazję to bardzo podziękujcie ode mnie nowej Pani i Panu naszego Floydzika. No po prostu super:multi::multi::multi::multi: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
A widzisz Gonia jak się zgrałyśmy:lol:, a bo ja to też taka skleroza jestem, że wcześniej nic nie napisałam. Margoth dziękujemy:loveu: [quote name='gonia66']TUl...cioteczko..a Ty to proroka jaki czy co????:crazyeye::crazyeye:;)POdziękowałaś w porę- bo dzis wlasnie dotarly pieniazki do Czarusiowej skarpetki- a ja usilnie sie zastanawaialm, co to za nick..bo wczesniej nie mialam takiej wpłaty....:oops::oops:A tu po prostu..czysty objaw sklerozy postępujacej:razz::razz::oops: DZiękujemy cioteczce Margoth za 20 zł dla Czarunia:loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Wklejam Lady między innymi na cafeanimal, może jej sie poszczęści w końcu tak jak Floydzikowi. -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='margoth137']Wielkie dzięki za numer ,,czarusiowego'' konta podany na maila. W tym tygodniu wyśle pieniążki. Ciekawa jestem czy ta pani z krakowa go adoptuje, swoją drogą niezle czaruje na tych nowych fotkach. Jest kochanutki. Pozdrowionka[/QUOTE] Z tego wszystkiego zapomniała:oops:, Margoth witamy serdecznie na wątku Czarusia:loveu:, wielkie dzięki za zainteresowanie naszym psiaczkiem:lol: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Bumerang, dzięki za wieści, ale się cieszę:multi::multi::multi: -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale byłoby super gdyby okazało się że jednak Czaruś choc trochę widzi:loveu: Ja też go cały czas ogłaszam, zresztą znasz mnie na tyle Red i wiesz że tak łatwo nie odpuszczam;) -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja też podobnie jak Gallegro miałam już chwile zwątpienia, ale mam ten sam zwyczaj ogłaszania aż do skutku i cały czas podświadomie wierzyłam, że do Floydzika uśmiechnie się los i spotka SWOICH LUDZI:loveu: Bądź bardzo szczęśliwy piesku, teraz będziesz kochany i nareszcie ktoś zadba o Twoje oczka bo niestety na wetkę w schronisku jak widać liczyć nie mogłeś. Z niecierpliwością czekam na relację Monday z domku Floydzika i jeszcze raz wielkie dzięki dla Ciebie kobieto że go wieziesz:Rose: -
To całkiem jak u nas tylko że dotyczy to nie tylko moich suczaków ale również córki:evil_lol:
-
Myslę że Bogatynia byłaby super, to tam o ile się nie mylę była Majeczka? Problem tylko że jeżeli mieliby miejsce to kto zdecydowałby sie zawieźć tam Sofię biorąc pod uwagę że nie można przewidzieć jej reakcji.
-
[quote name='lilith27']no a po co ma się psiego domownika? żeby się nie nudzić[/QUOTE] No właśnie:lol: tym bardziej że Lilu taka słodka w tym swoim niszczycielstwie
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Czyli jednak "do trzech razy sztuka":lol: -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Monday myślę że po prostu podliczysz te pieniądze które zostaną po określeniu się wszystkich, którzy wpłacali na Floyda i odliczysz kwotę na jego transport a reszte jeśli zostanie przekażesz na Sofię. Ja w każdym razie od listopada będę wpłacać na Sofię po 30 zł miesięcznie. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Nie wiem czy moja wpłata za wrzesień i październik doszła, ale jeżeli tak to też chciałabym ją przekazać na Sofię i również deklaruję wpłaty na sunię co miesiąc po 30 zł. -
Super fotki szczęśliwej mordeczki:loveu: