Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. To teraz bardzo mocno zaciskamy kciuki, żeby wszystko było dobrze i żeby Floyd miał najlepszy domek na świecie:loveu: Dziewczyny ja również BARDZO WAM DZIĘKUJĘ:loveu: za sprawdzenie domku, bo Floyd to jeden z tych psiaków które najdłużej ogłaszam i bardzo mi zależy na dobrym domku dla niego, tym bardziej że psiak ma szczególne potrzeby ze względu na swoje oczka. Monday super że chcesz go zawieźć, to kawał drogi tym bardziej uściski dla Ciebie i Twojego TZ:loveu:
  2. Skoro dziewczyny sprawdziły domek i wszystko jest ok to myślę że Floydzik powinien tam pojechać, ja cały czas myślałam o Floydzie odkąd Red powiedziała mi przez tel że zgłosił się chętny domek, nie miałam netu przez trzy dni, wchodzę i widzę że tu takie wieści. Red co postanowiłyscie?
  3. Gonia66 już mi podała nr konta i wysłałam go do tej Pani, dziekuję Goniu:lol:
  4. Ale z Czarusia słodziak:loveu: i jak młodo wygląda. Super fotki, ja też powstawiam je do ogłoszeń.
  5. Monday jak wiesz moge pomóc tylko ogłoszeniami, jutro niestety wyjeżdżam i nie bedzie mnie trzy dni, ale od środy mogę robić Misiowi ogłoszenia jeżeli chcesz. Ty to masz wielkie serce Kobieto:loveu:
  6. Podajcie mi proszę na PW nr konta, na które wpłaca się pieniądze dla Czarusia. Ja niestety teraz nie moge go wspomóc bo wpłacam na Floyda, a ze względu na to, że jestem na wychowawczym to nie mam dochodów i korzystam z męża:lol:, ale napisała do mnie z ogłoszenia bardzo miła Pani, która bardzo sie przejeła losem Czarusia. Nie może go niestety adoptować, ale chciałaby wpłacić jakąś kwotę dla niego i prosiła aby przesłać jej dane do przelewu.
  7. Ale cudny i duży Songunio:loveu:
  8. Ja w każdym razie cały czas ogłaszam Karlę, nie wiem czy jest jeszcze szansa żeby mi ją wydrukowali drugi raz w Metrze, chociaż zdarza się że niektóre psiaki drukują po parę razy, dzisiaj np. wydrukowali mi juz trzeci raz Floyda z naszego schronu. Ale nie ma co liczyć tylko na Metro bo z tym róznie bywa, dlatego nieustannie odnawiam też wszystkie inne ogłoszenia suni.
  9. Floyda wydrukowali mi w Metrze juz po raz trzeci, może tym razem się uda, jak to mówią do trzech razy sztuka, szkoda tylko że zapomnieli dopisać że jest w schronisku.
  10. Wlodi, a jak ona się zachowuje w stosunku do ludzi, czy nadal jest taka nieufna?
  11. Tak Wlodi ja też bardzo proszę dowiedz się gdzie ten dom i co to za ludzie, trzeba wizytę zrobić, tak myślę, ja mogę na wizytę pojechać jakby ktoś chętny się ze mną wybrał. Będę sie cieszyć dopiero jak zobaczę że Elzunia ma dobry dom.
  12. Kasę przelałam, jeszcze raz sorry za opóźnienie, mam nadzieję że dojdzie szybko;) Bardzo się cieszę że Floydzik jedzie do Megii, cały czas ogłaszam mojego ulubieńca.
  13. Ja dzisiaj wpłacę kasę za wrzesień i październik, które zadeklarowałam, bardzo przepraszam za opóźnienie:oops:, ale jak zwykle nie mam kiedy do banku pojechać a konta internetowego nie posiadam, ale obiecuję że dzisiaj na pewno wpłacę, będzie na jednym przelewie 60 zł (30 za wrzesień i 30 za październik)
  14. Szkoda że nikt nie dzwoni, ale jakiś zastój ostatnio niestety:shake: Ja w ogłoszeniach Lilith podaję tylko tel do Ciebie bo co do tego schroniskowego to nigdy nie ma pewności czy ktoś odbierze.
  15. Lilith już chyba pytałam ale nadal nie wiem, w jakim wieku jest Lady bo potrzebuje tej informacji do ogłoszeń, bez niej np. na cafeanimal nie wiem co wpisać bo tam wiek jest wymagany.
  16. [quote name='marlenka']To ja też sobie ufffnę[/quote] to ja też:lol: Korek cudo, Noreczka wygląda na szczęśliwą, oby już wszystko było dobrze.
  17. Ja też ze swoich ogłoszeń dostaję tylko słowa otuchy i uściski dla Czarusia, narazie żadnej propozycji adopcji niestety:shake:
  18. Ja od trzech lat odkąd urodziły się moje bliźniaki jestem raczej uziemiona, jak jeźdżę w kierunku Warszawy to tylko do Centrum Zdrowia Dziecka z synem, nawet do naszego radomskiego schroniska nie jeżdżę bo moje życie to ciągła rehabilitacja dziecka, dlatego też nie mam jak pojechac i zdjęć porobić.
  19. Marlenka widziałam zdjęcia suni i chętnie ja poogłaszam, ale z takimi fotkami to może byż marny efekt, przydałyby sie lepsze, choć wiem że może byc problem. Nowe fotki Czesia też by było fajnie zobaczyć. A tak z innej beczki to Tuptusia o którym mi pisałas na PW tez ogłaszam, ale wzięłam ten przerobiony tekst Jamora, ale on nie do wszystkich ogłoszeń sie nadaje, np na cafeanimal musi byc krótki, przejrzysty tekst z podstawowymi informacjami. jak byś taki miała to mi podeslij to pozmieniam w ogłoszeniach. ( dzisiaj w Metrze wydrukowali mi trzy moje ogłoszenia pieska i suni z naszego schronu i kociczki, ale właśnie z takimi krótkimi tekstami)
  20. Ja szczeniory cały czas ogłaszam - teraz tylko Czesia, ale jestem ciekawa czy on bardzo sie nie zmienił?
  21. Dzisiaj wydrukowali ogłoszenie Murzynka w Metrze.
  22. Aniu witaj serdecznie na forum:loveu:, super ze mamy kolejną dogomaniaczkę z naszych okolic:multi:
  23. Bardzo się cieszę że Pedro znalazł w końcu dom i to TAKI DOBRY DOM:loveu: Wielkie dzięki dla Was Megi.
  24. Ja Murzynka cały czas ogłaszam, kurczę ostatnio jakiś zastój z tymi adopcjami psiaków:shake:
×
×
  • Create New...