Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Dzięki Aniu, w takim razie musze poczekać aż ta pani z Kozienic wróci. To jest ta sunia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/237/109191c26901aabdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/150/f89febed0430475a.jpg[/IMG][/URL] mi ona przypomina raczej owczarka nizinnego, jeśli o ta sunię chodzi. Ja znam p.Alę, co prawda tylko telefonicznie, ale wiele razy rozmawiałyśmy i z Mtf też cały czas korespondujemy w sprawie Kamuni, ale właśnie problem jest w tym że nie ma w tej chwili kto sprawdzić jej reakcji na inne sunie. Nie wiem czy ta zainteresowana pani sie zdecyduje na adopcję nawet jak okaże sie że Kamunia jest bardzo łagodna, ale chciałabym znaleźć psince dom dlatego nie chcę odpuszczać żadnej możliwości.
  2. [quote name='Monday']Zapraszam zatem na wątek Lolka z Krakowa. (Tula - powinnaś się tam zjawić :) Bo juz padł twój nick na tym wątku :)) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175119-KRAKA-W-maleA-stwo-bez-A-apki-i-oka-POMA-A-MY-MU-znaleA-AE-ciepA-y-kAE-t[/URL][/QUOTE] He he z tym że mój TZ kocha wozic psiaki to trafiłaś bardzo celnie Monday:evil_lol:, ale narazie jest wyłączony bo choroba go zwaliła porządnie niestety:shake:. Jak mu sie polepszy to zapytam na pewno jeśli nadal będzie potrzebny transport, ale narazie nie będę pisać na wątku bo nie chciałabym obiecywać skoro nie wiem kiedy wyzdrowieje. A co do moich statystyk to każda informacja jest na wagę złota:lol: I tym bardziej należą sie wielkie podziękowania dla Selengi, która tak pomogła naszemu słodziakowi:loveu:
  3. Aniu a ja tak nieśmiało zapytam nie jeździsz czasem do Kozienic? Bo ogłaszam sunię, która jest tam w czymś na kształ schroniska przy jakimś zakładzie komunalnym i zglosiła się pani zainteresowana jej adopcją, tylko że ona ma juz sunię i chciałaby wiedzieć jak ta nasza Kama (tak ją nazwłam w ogłoszeniach) reaguje na inne suczki. Ona tam chyba siedzi sama w boksie, a kobieta z tozu która ja odwiedza wyjechała na conajmniej kilka dni i nie ma kto tego sprawdzić, a z tego co wiem oni tam w Kozienicach wysyłają psiaki do innych schronisk jak tylko sie zwolni miejsce, więc nie wiem jak długo Kama może tam jeszcze być:( A może znasz kogoś w Kozienicach kto pomaga psiakom? Przepraszam że zawracam Ci głowę:)
  4. Dziewczyny a wiecie może z jakiego ogłoszenia zgłosili sie Ci Państwo, bo ja ogłaszam baardzo dużo zwierzaków i takie informacje bardzo mi sie przydają, wiem wtedy które portale najlepiej sie sprawdzają:)
  5. jak ja sie cieszę, dziewczyny wielkie dzięki że zainteresowałyście sie Czarusiem, że mu pomogłyscie on w schronie był taki smutny i zagubiony, a teraz to zupełnie inny psiak:) Wielkie dzięki dla nowej Rodziny Czarusia, to muszą być wspaniali ludzie:)
  6. To ja porobie Dorci ogłoszenia na gumtree kraków, adopcjapsa i cafeanimal(codziennie) :) Linków nie będę wklejać, ale ogłoszenia tam na pewno będą ciągle odnawiane.
  7. Dzięki Asiorku:) już wysłałam. Fotki dostałam od Wlodiego, był w schronisku i widział Kiarę, ale niestety nie mógł zbyt dużo czasu jej poświęcić, bo ostatnio jeździ tam głównie po to żeby popracować z inną sunią, która też ma wątek na dogo. To jest mix rottka, bardzo boi sie ludzi i dlatego Wlodi stara się poświęcić jej trochę czasu aby się ośmieliła bo w innym wypadku nie ma szans na adopcję. Za co z reszta jestem mu bardzo wdzięczna bo to ja go o to prosiłam. Wlodi napisał że Kiara zachowywała się normalnie z czego wnioskuję, że przy nim nie interesowała się za bardzo ogonkiem, podobno była dość zaaferowana całą sytuacją. Wlodi wysłał jej zdjęcia do darmowej gazety która ukazuje się w Radomiu, powinny ukazać sie w najbliższym wydaniu wraz z opisem, zobaczymy może wtedy zgłosi się jakiś dobry dom. Dzięki Wlodi:) Ja swoja drogą porobię Kiarze trochę ogłoszeń i będę cały czas odnawiać. Jak Asiorek wstawi fotki to zobaczycie same dziewczyny jaka jest z Kiary piękna sunia:)
  8. Chyba jestem ślepa ale nie widzę w pierwszym poście danych kontaktowych do ogłoszeń:) Nie moge niestety robić wielu ogłoszeń bo ogłaszam bardzo dużo zwierzaków ale te co bedę robic postaram sie bardzo często odnawiać.
  9. Trzymamy kciuki i czekamy na wieści:thumbs:
  10. Dziewczyny mam nowe fotki Kiary, kto mi pomoże wstawić plisss
  11. Ja chętnie maleńkiego Świata poogłaszam tylko jakbym mogła prosić jakieś namiary, które mam dawać do ogłoszeń.
  12. Oto link do filmu, mam nadzieję że sie otworzy, wgrałam tylko jeden filmik bo to straaasznie długo trwa:) [URL]http://www.przeklej.pl/plik/p1010515-mov-00061t5qr71n2j6[/URL]
  13. Aniu super z Ciebie babka:) A Korunia jest przepiękna, bardzo przypomina moja ukochaną sunię, która odeszła 5 lat temu.. Dorcia na pewno zaprzyjaźni się z nowymi kompanami:) Jeśli chodzi o saneczkowanie to mogą byc robaki, albo zatkane zatoki w odbycie, jak jej nie przejdzie po proszkach to wetka będzie musiała jej oczyścić.
  14. [quote name='kanna']a firma nie mogła by być domkiem tymczasowym?.....jeśli blisko, jest dozór a sunia przy ludziach może odrzyć ...może warto spróbować?[/QUOTE] Kanna pewnie byłoby to jakieś rozwiązanie tylko nie wiem czy w razie gdyby zgłosił sie jakis inny dom to pracownicy firmy chcieliby Kiarę oddać.. Ta firma jest tuż przy schronisku, więc na pewno kierowniczka miałaby nadzór nad sunią, ale nie wiem dokładnie jakie warunki miałaby tam Kiara. Asiorku dzięki, zaraz spróbuję powklejać filmiki na tą stronkę, tylko mam wielką nadzieję że nie będzie tam bardzo słychac mojego głosu, bo jak wtedy zobaczyłam sunię to mnie trochę poniosło,w każdym razie z góry przepraszam za niecenzuralne słowa:)
  15. Plakacik się przyda, zawiozę do mojego weta, on na pewno chętnie powiesi u siebie w gabinecie, mówił mi że już parę psiaków w ten sposób znalazło domy.
  16. [quote name='Monday']A jak z jej opieką weterynaryjną? Czy w ogóle jakaś jeszcze potrzebna taka bezpośrednio u weta - czy dostała leki które trzeba podawać w domu?[/QUOTE] No właśnie i czy w ogłoszeniach pisać o jej chorobie czy może lepiej nie wspominać?
  17. Ale fajnie:) Czaruś w nowym domku ze swoimi ludźmi i psim przyjacielem na Święta, ehh jak się cieszę:):)
  18. Dzisiaj napisała do mnie jakaś pani w zainteresowana adopcją jednego z maleństw, prosiłam żeby się z Tobą skontaktowała Lilith, albo przesłała swój nr telefonu, zobaczymy...
  19. Z tego co mówiła p.Ania to Kiara została gdzieś znaleziona jak sie błąkała i ogon wtedy był w złym stanie. Ja też bym wolała zeby trafiła do domku a nie do firmy, mam nadzieję że jak zaczne ją ogłaszać to się zgłosi jakiś odpowiedni. To czekam Asiorku na adresik:)
  20. Hej Asiorku próbowałam wczoraj wysłac do Ciebie filmiki, ale każdy ma po ok 90 Mb i nie przechodzą niestety:( Dzisiaj rozmawiałam z p.Anią, kierowniczką schroniska, powiedziała mi że teraz ogon suni wygląda i tak o wiele lepiej niż w momencie kiedy ją przywieziono do schronu, przychodzi do niej co jakiś czas jakiś wolontariusz i wyprowadza ją na spacery. Dodatkowo obok schroniska jest firma i pracownicy tej firmy chcą przygarnąć do siebie Kiarę, mieszkałaby na terenie firmy. Pani Ania rozmawiała z nimi i tłumaczyła że sunia potrzebuje duzo uwagi i towarzystwa ludzi, zobaczymy co z tego bedzie. W każdym razie jak tylko dostanę jakieś nowe fotki Kiary to sama też ją będę ogłaszać bo myślę że o wiele lepiej byłoby gdyby sunia trafiła do domu, w którym byłaby w centrum zainteresowania.
  21. Ojej ojej ojej to wspaniała wiadomość, jak bardzo się cieszę:multi::multi::loveu:Jaki cudowny prezent dostał Czarunio dzięki Wam dziewczyny:loveu:
  22. Super że mamy kolejną wspaniałą dogomaniaczkę, która tak szybko pospieszyła z pomocą i zaoferowała DT tym bardziej że masz teraz Lilith maluszki do wyadoptowania. Ja też będę Dorcię ogłaszać. Ale Dorcia ma cudowną białą koleżankę ( chyba że to kolega:) najbardziej na świecie uwielbiam takie białe owczarkowate psiaki.
  23. [quote name='Asior']czyli zostałam matką chrzestną Kiary :multi: Tula dawaj te zdjęcia do mnie na maila : [email][email protected][/email][/QUOTE] Asior ale to są filmiki nie fotki mogę Ci przesłać, ale nie wiem czy Ci się pootwierają bo ja miałam z tym spory problem, musiałam sobie ściągać program bo tylko tak mi otworzyło.
  24. [quote name='kanna']bardzo bym chciała obejrzeć te filmiki.....[/QUOTE] Kanna chętnie bym je zamieściła na dogo ale nie mam pojęcia jak to się robi, jak ktos potrafi to bardzo proszę o wskazówki. Faerie myślę że Kiara to bardzo ładne imię, dziewczyny co myślicie? Faerie bardzo Ci dziękuję za chęć pomocy na pewno się przyda, zobaczymy co powie Wlodi jak się mała na spacerach zachowuje i czy mozna ją spróbowac ogłaszać, ale faktycznie DT by się bardzo przydał..
  25. [quote name='lilith27']kraków może być tula przepraszam nie mam głowy na nic[/QUOTE] Nie dziwię Ci się i podziwiam jednocześnie.
×
×
  • Create New...