Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Zaczęlam ogłaszac maluchy, na gumtree warszawa zrobiłam trzy ogłoszenia, w każdym są dwa psiaki, bo tam można dodawac tylko po 4 fotki, a chciałam zeby można było zobaczyć wszystkie szczeniaczki. Cały czas będe odnawiaała i oczywiście robiła też na innych portalach.
  2. To z niecierpliwością czekam na relację z podróży i z NOWEGO DOMKU:)
  3. Z tego co sie dowiedziałam w schronie Dianka ma ok 4,5 miesiąca, narazie zacznę tylko ją ogłaszać bo wiecej sie niestety nie zdążyłam dowiedzieć, jak byś miała kolejne info o tej drugiej suni i psiaku to pisz Lilith to porobie im ogłoszenia.
  4. Niestety zdjęcia robiłam na szybko bo byłam w schronie bardzo krótko i nie miałysmy czasu z Dorką wyprowadzać psiaków, oprócz tych co wstawiła Red są chyba jeszcze dwie fotki ale też za kratami niestety.
  5. Jak byłam w schronie ostatnio to tez podbiegła do siatki zobaczyć kto przyszedł, powąchała nas i zaraz skierowała sie do boksu. Ale Wlodi nie traćmy nadziei, ja wierzę że ona Ci w końcu zaufa, to dopiero początek.
  6. No to ja niemota jestem bo sobie nie sprawdziłam na pierwszej stronie, sorry:) Tinka wychudła przez ten tydzień i oczywiście jest cały czas głodna, ale niestety musi mieć dawkowane jedzenie żeby sie nie przejadła. No i wygląda że chyba jakieś psy ją pogryzły bo ma pod futrem strupy, ale na szczęście nie bardzo, albo sie gdzieś przeciskała, jutro pojadę z nią do naszego weta żeby to obejrzał. Tinka chyba nadal jest troche w szoku, ale odzyskuje dobry humor:) na szczęście JEST Z NAMI. To bardzo miłe Monday, że tak się nią zainteresowałaś, super z Ciebie babka, ale wiesz to na pewno:)
  7. Monday a doszły moje wpałty na Sofię? Bo numer Twojego konta wpisywała mi kobieta w banku i mam nadzieję że nic nie pokręciła:)
  8. Dziewczyny Tinka się znalazła!! Wszystko napisałam na wątku Sofii, mam nadzieję że Sofia się nie obrazi, jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc:)
  9. Dziewczyny Tinka się znalazła!!!!:):):) Zadzwonił chłopak z ogłoszenia, które nakleiłam koło lasy kapturskiego tam gdzie jest ten tor dla samochodów terenowych, my tam czesto jeździmy na spacery z dzieciakami i psiakami. Ten chłopak robił tam ognisko z kolegami na ostatki i zobaczył ją jak biega i rozpoznał na zdjeciu. Nieźle się za nią naganiałam jak przyjechaliśmy bo była strasznie wystraszona, juz jest w domu, wykąpana i z nami:):) Moja druga sunia Zuzia strasznie się ucieszyła jak ją zobaczyła, no a moja córcia znowu ma za kim biegać po domu:):) Nawet nie wiecie jak sie cieszę:) Bardzo Wam dziękuję za wsparcie i pomoc w rozsyłaniu ogłoszeń szczególnie Tobie Monday i Tobie Lilith:):)
  10. Może coś wyniknie, mnie z takich lakonicznych maili udało się już wyadoptować do dobrych domków kilka zwierzaków:)
  11. [quote name='Beata M']Tula są jakieś wiesci o Tince?[/QUOTE] Niestety nic, znowu rozklejałyśmy dzisiaj z siostrą plakaty i może jak dam radę to wieczorem jeszcze pojeździmy, dzwonił dziś jakiś pan który widział podobna sunię na Warszawskiej ale jak sprawdziłysmy to niestety nie była Tinka, inna sprawa że ta sunia którą widził ten pan miała na pewno cieczkę bo biegał za nią jeden psiak i sie wyraźnie zalecał, a ona sie odgryzała. Chciałam im dac jeśc ale sunia była wystraszona i nie podchodziłam bo było ryzyko że wbiegnie na jezdnię. Tyle tych biedaków bezdomnych.... Niestety Tinki nigdzie nie ma:( To czekam na nowe fotki szczeniaczków i opisy i będę wtedy ogłaszać.
  12. Bico nie wykupuj na gumtree warszawa i adopcjapsa.pl, ja będę im tam robić ogłoszenia i regularnie odnawiać bo uważam że własnie odnawianie jest ważne żeby nie pospadały.
  13. Ludzie jesteście niesamowici:) wielkie dzięki za pomoc naszym dziadkom:)
  14. Dziewczyny mozna by zrobic szczeniaczkom ogłoszenia w anonasach radomskich albo może w ofercie warszawskiej, tylko że trzebaby zrobic pojedynczo ze zdjęciem, takie ogłoszenie kosztuje ok 10 zł jedno, ja robiłam tak mojemu szczeniaczkowi i miałam niezły odzew, tylko że szczeniaczek był juz wtedy w nowym domku, a ludzie którzy dzwonili chcieli dużego psiaka, a szczeniaczki wyrosną na niewielkie. Ja moge jednemu zrobic narazie takie ogłoszenie, ale ono ukaże się dopiero w przyszły piatek i musicie zadecydować czy w anonsach czy w ofercie, narazie nie stac mnie żeby zrobić wszystkim.
  15. Red ma nowe fotki ,które ostatnio zrobiłam Misiowi, na pewno dzisiaj powstawia.
  16. No to cieszę się, dużo zdrówka dla Karli i trzymam kciuki:)
  17. Dzięki dziewczyny, rozwieszam ogłoszenia, gdzie sie da u wetów oczywiście też, powiedziałam tacie że jak spotka takiego złomiarza, który jeździ po okolicy to zeby dał mu plakat i obiecał kasę za znalezienie Tinki. Ogłoszenia w necie robię i jeżdżę...
  18. Szukam, szukam Lilith ogłoszenia robię, rozklejam też plakaty i jeżdżę cały czas, no i ...mam nadzieję..
  19. Wielkie dzięki Monday za wstawienie zdjęć, za Twoją pomoc, jak patrzę na jej zdjęcia to cały czas płaczę, dziewczyny roześlijcie fotki i namiar na mnie do znajomych może ktoś ją zobaczy. Tinka choruje na padaczkę i musi dostawać leki. Jest bardzo łagodna, ale może byc wystraszona, lubi dzieci, lubi ludzi...
  20. to ja cały czas czekam na tekscik i opis zdjęć bo trudno mi zrobic ogłoszenia bez opisu jaki szczeniaczek jest na jakiej fotce.
  21. Ja bardzo rzadko niestety jeżdżę do schronu bo cięzko mi sie wyrwać ze względu na rehabilitacje syna, dzisiaj byłam bardzo krótko zawieźć plakat mojej suni która zaginęła w sobotę i przeszłam sie z Dorka po boksach. Mam tylko jedno nowe zdjęcie tego młodszego psiaka ( ale nie umiem wkleić na dogo), bo mój aparat cos szwankuje i w środku pomieszczeń zdjęcia wychodzą bardzo niewyraźne. Wlodi a na Ciebie zawsze można liczyć, porobisz chłopakom nowe fotki:)? Mam tez fotki suni onkowatej, z którą jest bardzo źle, podobno nic jej fizycznie nie dolega, ale ona cały czas obgryza sobie ogon, on wygląda jak kikut. Rozmawiałysmy z panią, która tam pracuje i ona twierdzi że to jakis problem psychiczny i suni może pomóc tylko nowy dom. To był okropny widok, ta sunia zwracała uwagę na nas tylko przez chwilę, a potem cały czas obryzała ten nieszczęsny ogon.
  22. Strasznie one biedne, teraz nie mam kasy na zrzutke bo wpłacam na Sofię z Radomia i wpłaciłam na pomoc rodzince z Tarnowa, ale w przyszłym miesiacu postaram sie coś dorzucić. Dzisiaj widziałam psiaki, smutne takie są, ten młodszy z wygietą łapką na początku oszczekał mnie i Dorkę, ale potem przystawiał pyszczek do krat, a ten starszy psiak leżał w pomieszczeniu na słomie, taki dziadunio słodki z niego.
  23. Monika i co dzwoniłas do tej pani, bo nic nie piszesz a ja nie wiem co mam jej odpisać..
  24. A ja dzisiaj widziałam Lady, troche mnie obszczekała, ale dała się pogłaskać po pyszczku przez kraty, byłam niestety bardzo krótko bo zawoziłam plakat Tinki i musiałam w=zaraz wracać bo syn mi choruje.
  25. [quote name='bela51']Jeśli znacie ten hotelik, to cena 750 zł za dwa ONki jest naprawde atrakcyjna. My mamy jednego psiaka u Jamora. To rownież fantastyczne miejsce.Ale cena może byc wyższa.Chyba, ze cos wynegocjujecie.Może warto zadzwonić?[/QUOTE] Ja tez myślę że u Jamora byłoby fajnie, on ma stronkę na której ogłasza hotelowane psiaki, Monday oddawała do niego znalezionego w Radomiu psiaka i on znalazł mu dom.
×
×
  • Create New...