Jump to content
Dogomania

tula

Members
  • Posts

    3626
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tula

  1. Ja Jankesika cały czas ogłaszam i będę to robiła aż do skutku.
  2. Niestety wszędzie można zobaczyć te psiaki na łańcuchach, czy to miasto czy to wieś, ja bym tych właścicieli którzy robią to swoim zwierzętom na tych łańcuchach poprzypinała...
  3. Wydrukowali dzisiaj Karlę w Metrze, może ktoś zadzwoni..
  4. Do góry Lisku, ja też przyłączam się do robienia ogłoszeń, niestety będę robiła tylko na gumtree warszawa, gumtree kraków, alegratce, cafeanimal i adopcja psa bo mam bardzo dużo psiaków i kociaków do ogłaszania, ale mam nadzieję że te ogłoszenia też się przydadzą.
  5. Lilith w jakim wieku jest Lady, bo ja też jej robię ogłoszenia, a przydałoby sie to wpisywać.
  6. Co słychać u Zuzi, czy są jakieś wieści?????
  7. To my dziekujemy dziewczyny że tak pomagacie Czarusiowi:loveu:
  8. Ja robię Czarusiowi ogłoszenia na gumtree warszawa, gumtree kraków, gumtree trójmiasto, adopcjapsa, alegratka, cafeanimal i staram się regularnie je odnawiać.
  9. Selenga super allegro:loveu: ja też będę cały czas odnawiała Czarusiowi moje ogłoszenia i pozwolę sobie poczęstować sie tymi spreparowanymi zdjęciami jeśli nie masz nic przeciwko:cool3:
  10. Prześlij Marlenko Zuzi wielkie buziaki od nas:loveu:
  11. To będę tam też robiła ogłoszenia, mam wielką nadzieję, że ktoś równie dobry jak Ty pokocha Karlę.
  12. Ja cały czas robię i odnawiam Czarusiowi ogłoszenia na kilku portalach, czyli narazie mam pousuwać? Czaruś wygląda słodko, wielkie dzięki Moria:loveu:
  13. tak ,tak DORKA nie dam Ci spokoju dopóki nie zadzwonisz i nie napiszesz co u malutkiej.
  14. Szkoda mi jej strasznie, cały czas ją ogłaszam..
  15. Ja cały czas będę robiła Karli ogłoszenia na gumtree warszawa, gumtree kraków, adopcjapsa, alegratka i cafeanimal. Nie wklejam linków bo często odnawiam te ogłoszenia więc linki byłyby za parę dni nieaktualne, niestety nie mam teraz możliwości robienia ogłoszeń na większej ilości portali bo mam strasznie dużo psiaków i kociaków do ogłaszania. Mogę robić jeszcze Karli ogłoszenia na gumtree trójmiasto ale nie wiem czy jakby sie ktoś stamtąd zgłosił to miałabyś możliwość transportu?
  16. Co słychać u Zuzi????
  17. Marlenka masz jakieś nowe wieści z domku Zuzi?
  18. Wielkie dzięki Spajkus:loveu:
  19. To juz muszą sie wypowiedzieć Red albo DORKA bo one były z nim u weta i wiedzą jak często należy te krople Floydowi podawać.
  20. Ja też mysle że to dobry pomysł, a ile kosztuje hotel u Jamora?
  21. Lilith jak już masz więcej info o Lady to jak możesz napisz jej jakiś tekścik do ogłoszeń, bo mi to średnio wychodzi.
  22. I ja się przyłaczam do życzeń, STO LAT MARLENKO:Rose::loveu:
  23. Zobaczycie ona jeszcze kiedyś schudnie:lol:, ja też z niecierpliwością czekam na relację z domku Majeczki i na duuużo fotek.
  24. Fotki super, Zuzia ma dobrze a to najważniejsze.
  25. [quote name='Monday']Tula, jeszcze jeden Murzynek w schronie w radomiu - ten od meli2 :([/quote] Tak Monday, leży mi ten psiak na sercu, mam nadzieje że ktoś go pokocha, nie pozostaje nam nic innego jak go ogłaszać do skutku.
×
×
  • Create New...