tula
Members-
Posts
3626 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tula
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Ja się interesuję, cały czas zaglądam na wątek czy są jakieś wieści z nowego domku, ale nic nie pisałam. Bardzo sie cieszę że Murzynek tak dobrze trafił, mam nadzieję że będzie bardzo szczęśliwy:loveu: Powodzenia psiaku i jak będziesz miała nowe wieści Monday to pisz koniecznie. Ale się cieszysz kobieto na pewno że Twój Murzynek ma dobry dom:lol: -
Bardzo się cieszę, że Zuziunia trafiła do dobrego domku i że po dobrych wieściach już Ci trochę lżej na sercu Marlenko.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith jak możesz to napisz jakiś tekscik do ogłoszenia dla Lady to postaram sie coś porobić. -
Porzucona DOBERMANKA nareszcie w nowym domu-Radom!!!!!
tula replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Monika w jakim wieku jest Karla, bo przydałoby się to w ogłoszeniach napisać. Sorry że dopiero teraz się pojawiam na wątku, ale syn mi zachorował i ja tez się zaraziłam zaraz po powrocie z turnusu i jestem trochę rozmemłana;) -
Trzymaj sie Marlenko, będzie dobrze:calus:
-
Ja też Was mocno ściskam, Zuzia miała wielkie szczęście że Was spotkała.
-
Kurczę dopiero przeczytałam że Zuzia ma jechać do domku:multi::multi:, ale fajnie:lol: A to ta pani z Bielska -Białej ją adoptuje? Jak byłam na turnusie z synem to przesyłałam jej zdjecia Zuzi na maila bo mnie prosiła, ale nie wiem czy to ta sama osoba, zresztą najważniejsze że sunia trafi do dobrego domku, bo jak Ty go Marlenka wybrałaś to musi być dobry:loveu:
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
Ja deklaruję 30 zł miesięcznie. -
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
tula replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
No właśnie czy coś wiadomo, czy któreś maleństwo znalazło domek? -
[quote name='red']Tula, a nie napisał Ci ten pan, że zginęła? Jednak adresówka ją uratowała.....:multi:[/quote] Pan nic mi nie pisał, o zaginięciu i odnalezieniu Molly dowiedziałam się z postów dziewczyn, myślę że nie wiedział jak to napisać i zajął się poszukiwaniami suni. Całe szczęście że sie odnalazła.
-
Staruszka Busia oddana z adopcji-już za TM.Zegnaj sunieczko.
tula replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja napisałam to co przekazała mi Muffel, mi osobiście jest bardzo smutno że do końca nie wiedziałyśmy co dzieje się z maleńką. Żegnaj Busieńko, kochana malutka sunieczko(*)(*)(*):-( -
Staruszka Busia oddana z adopcji-już za TM.Zegnaj sunieczko.
tula replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jakiś czas temu napisałam do Muffel licząc że wchodzi na dogo i odpisze mi co dzieje się z Busią. Ok 2 tygodnie temu Muffel mi odpisała, niestety wieści są bardzo smutne i troche zwlekałam żeby napisać je na wątku bo nie wiedziałam jak to zrobić. Busia niestety nie żyje, odeszła jak napisałami mi Muffel 14 maja. Muffel napisała że Busia przez 3 tygodnie była u jej dobrych znajomych ale potem zabrała ją z powrotem do siebie , bo zaczęła mieć kłopoty zdrowotne. Muffel twierdzi, że Lara nic jej nie zrobiła, ale osłabiona Busia dostała ropomacicza. Była szykowana się do operacji, ale badania wykazały guz na sercu, który absolutnie uniemożliwiał jakąkolwiek interwencję chirurgiczną. Ponieważ Mała nie reagowała na leki i okropnie cierpiała, po naradzie z lekarzem prowadzącym zdecydowano się na rozwiązanie ostateczne. Bardzo smutne to wszystko, żegnaj maleńka sunieczko:-( -
jak dobrze że Molly się znalazła, ja cały czas bałam sie żeby nie zwiała, a tu dzisiaj wchodzę na wątek i taka informacja. Nieźle musieli jej poprzedni właściciele zwalić psychikę, dobrze że teraz ma taki dobry dom i że jej nowi państwo zadbali o adresówkę. Muszę napisać do p. Tomasza i dowiedzieć się jak się teraz zachowuje uciekinierka. Dziewczyny dzięki za informacje.
-
Emilia jeśli już cytujesz moje posty to czytaj ze zrozumieniem, to nie były moje słowa a wyjaśnienia koleżanki p.Ali które wkleiłam na jej prośbę i wyraźnie to zaznaczyłam - ale to tak na marginesie. Ostatnio nie wypowiadałam się na tym wątku bo mówiąc prawdę już sie pogubiłam, ani p. Ala ani p.Alina do końca nie wiedzą co sie dzieje z psiakami bo dostają tylko takie informacje jakie przekazuje Grzegorz i pani K. i kobieta u której jest Norka a ile w tym prawdy nie wiadomo. Ja również uważam że należy jak najszybciej przeprowadzić wizyty poadopcyjne, może wtedy sie czegoś dowiemy.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Cudo:loveu:, zaraz biorę tą fotkę do ogłoszeń. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
tula replied to red's topic in Już w nowym domu
dziewczyny kupowały Floydowi krople, ale czy nadal wetka i pracownicy mu je podają tego niestety nie jesteśmy w stanie stwierdzić, w każdym razie z tego co mówią dziewczyny jego oczy wygladają źle, jak ja go ostatnio widziałam a było to już jakis czas temu to też nie wygladał za dobrze. Aż strach pomysleć co stanie sie z jego oczami jak długo będzie tam siedział:shake: -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Ale on jest słodki:loveu: -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj dostałam jedno zapytanie o Songo, napisałam tej pani aby się z Tobą skontaktowała telefonicznie Lilith, może zadzwoni.. -
ja też mocno kciuki zaciskam:lol:
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
tula replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Lilith będę robiła ogłoszenia maluszka i suni na gumtree warszawa i kraków i na adopcja psa i będę je od dzisiaj regularnie odnawiać, nie wiem czy dam radę zrobic więcej, bo mam strasznie dużo zwierzaków do ogłaszania i się troche nie wyrabiam. Aha od jutra postaram się też regularnie wklejac malucha na cafeanimal. Teraz tyle moge zrobić, niestety w przyszłym tygodniu wyjeżdżam z synem na turnus rehabilitacyjny na dwa tygodnie, a tam kiepsko z netem wiec pewnie będę miała przerwę w ogłaszaniu, ale do tej pory poogłaszam. -
Lilith będę robiła ogłoszenia maluszka i suni na gumtree warszawa i kraków i na adopcja psa i będę je od dzisiaj regularnie odnawiać, nie wiem czy dam radę zrobic więcej, bo mam strasznie dużo zwierzaków do ogłaszania i się troche nie wyrabiam. Aha od jutra postaram się też regularnie wklejac malucha na cafeanimal. Teraz tyle moge zrobić, niestety w przyszłym tygodniu wyjeżdżam z synem na turnus rehabilitacyjny na dwa tygodnie, a tam kiepsko z netem wiec pewnie będę miała przerwę w ogłaszaniu, ale do tej pory poogłaszam. Kurcze z rozpędu wpisałam w złym wątku, to samo jest w dobrym:)
-
[quote name='marlenka']Tula jak dają do siebie telefony to podawaj mi na PW.[/quote] Marlenka tamci ludzie podali tel to siebie, więc wysłałam Ci na pw jego treść, ale ta pani która teraz pytała nie podawała telefonu więc napisałam jej żeby sie z Tobą skontaktowała i w mailu podałam jej nr do Ciebie. A co do wieku Zuzi to myslę że jak komuś ona przypadnie do serca to wiek nie będzie miał aż takiego znaczenia, dziwi mnie że ta pani tak szybko zrezygnowała, ale widać nie była przeznaczona Zuzi.
-
Marlenka a nie dzwoniłaś do tych ludzi do których dałam Ci namiar na pw? Ja wczoraj po przyjeździe odebrałam wreszcie znowu pocztę i miałam kolejne zapytanie w sprawie Zuzi, napisałam tej pani żeby się z Tobą skontaktowała, może zadzwoni.
-
Daj mi jeść, daj mi dom i odrobinę siebie...JUŻ W DS :)
tula replied to Monday's topic in Już w nowym domu
Ja przeleję 20 zł na początku tygodnia.