Jump to content
Dogomania

Dobermania

Members
  • Posts

    1304
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Dobermania

  1. Ale te na grzyby już i tak się skończyły, aniprazol też, węgla już nie muszę podawać, bo zaczął robić gęstsze, teraz już tylko nasercowe bierze, uff! I tak dzięki za radę, Lakcid kupię na przyszłość, żeby mieć w apteczce.
  2. :( To nie można go wyciągnąć, żeby go umyc? Albo chociaż w boksie go ostrzyc? Czy te psy z jego boksu sa agresywne?
  3. Czy nie można go tam wykąpać? Są tam jacyś wolontariusze i izolatka czy inne pomieszczenie, gdzie by mógł wyschnąć? A DT można znaleźć, czy schronisko się nie godzi?
  4. Może ona tak specjalnie - żeby Leviemu jajecka oscędzic:eviltong: :p :razz:
  5. Zawsze możecie wynająć prywatny, mały samolot, to Levek poleci między siedzeniami!:cool3: :cool3: :cool3: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: Kiedy ciachanie jajec?
  6. Ojeeeej, on ma takie uszka jak mój Lachsio :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  7. Hmmm, Sajmon (Simon:cool3:), też ładnie, dobrze, że podobne do Salmonka:) Koniecznie poproś o zdjęcia!!!!!!!!!!!!!!!!
  8. Dzięki, ja też szukam, ale to i tak dopiero od wakacji... Ale chciałam już mieć w zanadrzu jakieś do zaproponowania. No i oni szukają SUCZKI...
  9. Aukcja na dobki, na razie tylko 2 rzeczy, potem dodam: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=3242997#post3242997[/URL]
  10. :( Macie telefon do schroniska? Poproszę na pw albo na wątek "nadzieja dobermana".
  11. [quote name='aisaK']Dobeczki, nie spadajcie, kasy już nie ma... Potrzebujemy nowych pomysłów...[/quote] Jezu, jak to nie ma??? To ja już robię aukcję na dogomaniackim bazarku, mam kaganiec, szelki i jakieś ubrania. Dam zaraz link, ale musicie mi pomóc - podnosić i kogoś od czasu do czasu przelicytować;)
  12. O, Jezu, czy to ten, którego sprzedał 17-toletni Rafał, bo pies był zbyt łagodny??? :O Matko, takich ludzi to tylko :x :x :x
  13. To ja wklejam na otarcie łez tęsknoty;( [SIZE=4][COLOR=#ff00ff]DANIE GŁÓWNE: SALMON W SOSIE WŁASNYM:cool3: :evil_lol: [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff00ff][IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/danie_gwne.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=#ff00ff][B]"SZŁAAA DZIEEEWEEEEECZKA..." CZYLI PIJACKIE ŚPIEWY;-)[/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/pijackie_piewy.jpg[/IMG]
  14. [CENTER][B][SIZE=3]48.[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]AUTORKA: DOBERMANIA MODELE: SALMON I LACHS[/B] [CENTER][SIZE=3][COLOR=Black][B]"DANIE GŁÓWNE: SALMON W SOSIE WŁASNYM:cool3: :evil_lol:"[/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=Black] [/COLOR][/CENTER] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/danie_gwne.jpg[/IMG] [SIZE=4][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE] [CENTER][B][SIZE=3]49.[/SIZE][/B] [/CENTER] [SIZE=4][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE] [CENTER][SIZE=3][COLOR=magenta][B]"SZŁAAA DZIEEEWEEEEECZKA..." CZYLI PIJACKIE ŚPIEWY;)"[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4][COLOR=magenta][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/pijackie_piewy.jpg[/IMG]
  15. Dziękuję Ci pięknie, Esterko, za radę, w sumie nie pomyślałam, że to może być od leków, Lakcid kupię jak najszybciej, mam nadzieję, że to pomoże. Jeszcze raz dziękuję i życzę duuużo zdrowia Diunce!
  16. Tak wyglądają regularne badania: EKG mojego Kochanego Lachsiaczka:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44715.jpg[/IMG] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/SSA44714.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Natussiaa'][COLOR=red][/COLOR] [COLOR=red][/COLOR] [COLOR=blue][B]Afro [/B][/COLOR] Sunia w wieku 3 lat. Jest łagodna do ludzi, [SIZE=5]do zwierząt jest agresywna[/SIZE]. Przebywa w Koszalinie. [COLOR=seagreen][B]Brek[/B][/COLOR] Domu na pewno bez dzieci, tylko dorosłych, najlepiej jedno lub dwu - osobowej rodziny. W domu nie mogą także przebywać inne zwierzęta. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o Breku zadzwoń do osoby pod której opieką Brek przebywa: 0 501 797 018 [/quote] Oni mają małe dziecko i dwa koty!!! :/:/:/
  18. No, też o tym myślałam, ale ja nie mogę tych leków odstawić... Na serce nie, bo mu znowu zacznie migotać, na grzyba nie, bo kuracja nieskończona, odstawiłam witaminy, rutinoscorbin, ale węgiel leczniczy mu ten stolec zagęszcza, więc teraz bierze "tylko": [LIST] [*]3 na serce, [*]1 na grzyba, [*]wegiel dwa, trzy razy dziennie po 1 tabletce. Jak biegunka nie minie do jutra, to będzie dostawał [*]Nifuroksazyd.[/LIST] A za trzy dni skończy się Lamisil, to będzie dostawał tylko nasercowe.
  19. No, tak, ale Pabianice, Skarzysko, Koszalin - to trochę daleko od Warszawy, a oni nie mają samochodu... woleliby psa przedtem obejrzeć, dlatego szukają w Warszawie i okolicach.
  20. Końskie odchody:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
  21. No, po tej chorej właśnie!!! Ja od wczoraj nie wychodzę z domu, boję się ludzi!:crazyeye: Zwyzywałam ją od suk, ale chyba była głuchoniema...:roll: No, skóra łysa i w strupkach, ale leki dostaje. Bardziej to mnie martwi, że już trzecią dobę ma biegunkę!!!:placz: :placz: :placz: Dostaje leki, pije dużo, więc nie jest odwodniony. I niby dużo tej kupy nie ma, ale co najmniej 5 razy dziennie robi - taki cienki strumyczek, czarny od węgla...:/ Tak, do dra Garncarza idziemy z okiem, z sercem chciałam na SGGW, ale to po oku, bo nie mam teraz pieniędzy i nie wiem, ile za oczko zapłacimy.
  22. Na animalia.pl są bardzo duże klatki tanio.
  23. Jego oczko ma się coraz gorzej:( Pan wet. powiedział, że po nieleczonej jaskrze gałka oczna pękła i dlatego, że jest mniejsza, w worku zbiera się ropa, do tego ma entropię!!!:placz: :placz: :placz: Ale nie można operować ze względu na serduszko:placz: :placz: :placz: Postanowiłam zasięgnąć porady kardiologa i okulisty, może można wpuszczać krople przeciwbólowe?:(:(:(:(:(
  24. [quote name='BeataJ'][SIZE=2]Sigma mimo, ze wazy jedyne 18kg!!!!! ma sile, przeciagnela mnie na smyczy niezle. [/SIZE][/quote] Mój Lachs ważył 20 a siły miał tyle, co traktor... Ze schroniska pojechałam autobusem do pętli spory kawał od domu - myślałam, że się przespacerujemy, tymczasem leciałam za nim, wleczona przez takie chucherko - prawie wcale się nie zmęczył a było to w maju, w trzydziestoparostopniowym upale!!! Dobki to potrafią;):loveu: :loveu: :loveu: Dziewczyny, banerki sa usuwane, jeśli mają więcej niż 500x100 pikseli. Jeeeej, jaka ta Sigmusia jest śliczna!:loveu: :loveu: :loveu:
  25. [CENTER][B][SIZE=3]35.[/SIZE][/B] [/CENTER] [B] Autorka: Dobermania Modele:Lachs i Kacper [/B] [CENTER][SIZE=3][COLOR=Black][B]"APARTAMENT DWUOSOBOWY..." [/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [IMG]http://i128.photobucket.com/albums/p188/Dobermania/lxs/a2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...