-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
jedzenie to już mały problem:) Zresztą ja zupełnie nie mogę pojąć, czemu wszyscy sie tak tego grzebania w jedzeniu czepiają, jeśli pies poza tym nie sprawia żadnych problemów. Każdy ma swoje fobie, mnie też wkurzają niektóre rzeczy, więc dlaczego pies nie może pilnowac swojej michy? Inne nie wchodzą do weta, od razu szału dostają i nikt się nie czepia a dla mnie to większy problem
-
to ten łyżew? :))))
-
zapraszam, zapraszam:)
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Nie ja, tylko Ci, co fanty przekazują. Żeby nie Oni, to by nie było za co psów utrzymać -
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ale jak by arnę upolowała to dopiero by w gazetach o odkryciu stało;) -
A ja mam kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8071/dsc1658aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5489/dsc1665.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6811/dsc1667h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5091/dsc1671t.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9062/dsc1687e.jpg[/IMG] [/COLOR]Więc ZAPRASZAM:smile:
-
A ja mam kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8071/dsc1658aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5489/dsc1665.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6811/dsc1667h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5091/dsc1671t.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9062/dsc1687e.jpg[/IMG] [/COLOR]Więc ZAPRASZAM:smile:
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
A ja mam kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8071/dsc1658aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5489/dsc1665.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6811/dsc1667h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5091/dsc1671t.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9062/dsc1687e.jpg[/IMG] [/COLOR]Więc ZAPRASZAM:smile: -
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
A ja mam kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8071/dsc1658aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5489/dsc1665.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6811/dsc1667h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5091/dsc1671t.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9062/dsc1687e.jpg[/IMG] [/COLOR]Więc ZAPRASZAM:smile: -
Zapraszam na bazarek z ciuchami, również ciążowymi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff] [/COLOR]
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
cóż...miłość nie patrzy na brodę a niewątpliwie coś Ci serce bije do brodatej baby;) -
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2865/dsc1619qn.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2395/dsc1621a.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7673/dsc1623.jpg[/IMG] -
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj zamiast zdjęć fantów bazarkowych, mam zdjęcia Florki:) (ale bazarkowe też niebawem;)) To straszna przylepa jest i całuśna. Tylko by się tuliła i wdzięczyła:) Aż się dziwię, ze jest wciąż w hotelu. No, może wymaga drobnej korekty sylwetki ale poza tym, to super kochany psiak:) [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9486/dsc1605o.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5455/dsc1607w.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1429/dsc1617z.jpg[/IMG] -
POKER nie zyje - nie doczekal goracych letnich dni
ludwa replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
na prośbę megii1 wstawiam rachunek [']- 437 replies
-
- owczarek niemiecki
- schronisko
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
i w obróżce z cyrkoniami:)
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ty pomyśl jak na żarciu zaoszczędzasz codzień;) -
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Psy lubią dentastixy:) Mam nadzieję, ze to serducho to nic poważnego, zresztą to już jakiś czas trwa i pewnie coś by się ujawniło -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Nikogo nie kojarzę. CHyba Mińsk MAzowiecki bliżej jest. -
spróbuj z Vasco i Kinia1984, chyba też Aga35 (ale nie wiem czy ze spacją, czy bez)
-
zaproszę na kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226578-****-****FaJnE-UbRaNiA-dLa-KrĄgLeJsZyCh-KoBiTeK-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...BiTeK-do-10-05[/COLOR][/URL]****-**** [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7974/dsc1578b.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5451/dsc1582h.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3356/dsc1585o.jpg[/IMG]
-
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
zaproszę na kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226578-****-****FaJnE-UbRaNiA-dLa-KrĄgLeJsZyCh-KoBiTeK-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...BiTeK-do-10-05[/COLOR][/URL]****-**** [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7974/dsc1578b.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5451/dsc1582h.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3356/dsc1585o.jpg[/IMG] -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
zaproszę na kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226578-****-****FaJnE-UbRaNiA-dLa-KrĄgLeJsZyCh-KoBiTeK-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...BiTeK-do-10-05[/COLOR][/URL]****-**** [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7974/dsc1578b.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5451/dsc1582h.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3356/dsc1585o.jpg[/IMG] -
zaproszę na kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226578-****-****FaJnE-UbRaNiA-dLa-KrĄgLeJsZyCh-KoBiTeK-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...BiTeK-do-10-05[/COLOR][/URL]****-**** [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7974/dsc1578b.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5451/dsc1582h.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3356/dsc1585o.jpg[/IMG]
-
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
ludwa replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ekiana']. Oni nawołują mi psa bo wiedzą, ze Misiek to lubi. A czy ja to lubię? Wywaliłam z grubej rury wiązankę o odpowiedzialności okraszoną kurw... Aż ktoś wyszedł na balkon. [/QUOTE] ...a widzisz...bo zwierzęta są chyba jednak bardziej przewidywalne niż ludzie