Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. jedzenie to już mały problem:) Zresztą ja zupełnie nie mogę pojąć, czemu wszyscy sie tak tego grzebania w jedzeniu czepiają, jeśli pies poza tym nie sprawia żadnych problemów. Każdy ma swoje fobie, mnie też wkurzają niektóre rzeczy, więc dlaczego pies nie może pilnowac swojej michy? Inne nie wchodzą do weta, od razu szału dostają i nikt się nie czepia a dla mnie to większy problem
  2. to ten łyżew? :))))
  3. zapraszam, zapraszam:)
  4. Nie ja, tylko Ci, co fanty przekazują. Żeby nie Oni, to by nie było za co psów utrzymać
  5. Ale jak by arnę upolowała to dopiero by w gazetach o odkryciu stało;)
  6. A ja mam kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8071/dsc1658aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5489/dsc1665.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6811/dsc1667h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5091/dsc1671t.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9062/dsc1687e.jpg[/IMG] [/COLOR]Więc ZAPRASZAM:smile:
  7. A ja mam kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8071/dsc1658aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5489/dsc1665.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6811/dsc1667h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5091/dsc1671t.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9062/dsc1687e.jpg[/IMG] [/COLOR]Więc ZAPRASZAM:smile:
  8. A ja mam kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8071/dsc1658aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5489/dsc1665.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6811/dsc1667h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5091/dsc1671t.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9062/dsc1687e.jpg[/IMG] [/COLOR]Więc ZAPRASZAM:smile:
  9. A ja mam kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/8071/dsc1658aj.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/5489/dsc1665.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/6811/dsc1667h.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5091/dsc1671t.jpg[/IMG] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9062/dsc1687e.jpg[/IMG] [/COLOR]Więc ZAPRASZAM:smile:
  10. Zapraszam na bazarek z ciuchami, również ciążowymi [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226669-*-*-*-*-*SUPER-ubrania-BUTY-torebki-NA-4DogS-do-13-05-*-*-*-*?p=19050302#post19050302"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...2#post19050302[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff] [/COLOR]
  11. cóż...miłość nie patrzy na brodę a niewątpliwie coś Ci serce bije do brodatej baby;)
  12. [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2865/dsc1619qn.jpg[/IMG] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2395/dsc1621a.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7673/dsc1623.jpg[/IMG]
  13. A dzisiaj zamiast zdjęć fantów bazarkowych, mam zdjęcia Florki:) (ale bazarkowe też niebawem;)) To straszna przylepa jest i całuśna. Tylko by się tuliła i wdzięczyła:) Aż się dziwię, ze jest wciąż w hotelu. No, może wymaga drobnej korekty sylwetki ale poza tym, to super kochany psiak:) [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9486/dsc1605o.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/5455/dsc1607w.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/1429/dsc1617z.jpg[/IMG]
  14. na prośbę megii1 wstawiam rachunek z lecznicy
  15. Ty pomyśl jak na żarciu zaoszczędzasz codzień;)
  16. Psy lubią dentastixy:) Mam nadzieję, ze to serducho to nic poważnego, zresztą to już jakiś czas trwa i pewnie coś by się ujawniło
  17. Nikogo nie kojarzę. CHyba Mińsk MAzowiecki bliżej jest.
  18. spróbuj z Vasco i Kinia1984, chyba też Aga35 (ale nie wiem czy ze spacją, czy bez)
  19. zaproszę na kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226578-****-****FaJnE-UbRaNiA-dLa-KrĄgLeJsZyCh-KoBiTeK-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...BiTeK-do-10-05[/COLOR][/URL]****-**** [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7974/dsc1578b.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5451/dsc1582h.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3356/dsc1585o.jpg[/IMG]
  20. zaproszę na kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226578-****-****FaJnE-UbRaNiA-dLa-KrĄgLeJsZyCh-KoBiTeK-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...BiTeK-do-10-05[/COLOR][/URL]****-**** [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7974/dsc1578b.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5451/dsc1582h.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3356/dsc1585o.jpg[/IMG]
  21. zaproszę na kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226578-****-****FaJnE-UbRaNiA-dLa-KrĄgLeJsZyCh-KoBiTeK-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...BiTeK-do-10-05[/COLOR][/URL]****-**** [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7974/dsc1578b.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5451/dsc1582h.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3356/dsc1585o.jpg[/IMG]
  22. zaproszę na kolejny bazarek:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226578-****-****FaJnE-UbRaNiA-dLa-KrĄgLeJsZyCh-KoBiTeK-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...BiTeK-do-10-05[/COLOR][/URL]****-**** [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7974/dsc1578b.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/5451/dsc1582h.jpg[/IMG] [IMG]http://img839.imageshack.us/img839/3356/dsc1585o.jpg[/IMG]
  23. [quote name='Ekiana']. Oni nawołują mi psa bo wiedzą, ze Misiek to lubi. A czy ja to lubię? Wywaliłam z grubej rury wiązankę o odpowiedzialności okraszoną kurw... Aż ktoś wyszedł na balkon. [/QUOTE] ...a widzisz...bo zwierzęta są chyba jednak bardziej przewidywalne niż ludzie
×
×
  • Create New...