[quote name='nika_85']a sticzowi oklapły uszy...
Ekiana plakaty super już wydrukowane i rozwieszone (jeszcze kilka dzisiaj ma podrzucić szwagierka w kilka zaprzyjaźnionych miejsc) Ludwa mam nadzieje, że znienawidzisz swój sygnał dzwonka w tel.,bo będzie dzwonił i dzwonił... ;)[/QUOTE]
[quote name='Ekiana']Dziękuję. Ja też życzę Ludwie dzwoniącego telefonu. Ktoś na facebooku jest zainteresowany Frodem i chce go zobaczyć...[/QUOTE]
na fb już odpowiedziałam. Czekam najpierw na kontakt telefoniczny. A Wy życzcie mi, zeby to były sensowne telefony, bo czasami to aż się gęby nie chce otwierać (bo moralizować i tłumaczyć to mi się od dawna już nie chce, no chyba, że ktoś tokuje pozytywnie na przyszłość;))