Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. Żal Emisiu ['], byłaś wyjątkowa, chociaż CIę nie poznałam....Tyle walki a taka krótka radość:(
  2. Cisza aż strach. A te rosną jak szalone....
  3. nic ciekawego. Byłam dzisiaj sprawdzić jeden chętny domek. Ale chcą szczeniora na zewnątrz. A te dwa brzdące bardzo chcą człowieka, więc szkoda je oddać. Genaralnie domek ok, więc przekazałam kontakt innym potrzebującym. A Frodo i Noa nadal szukają
  4. Kurcze ale mi nie poprzychodziła Florka do aktywacji. Chyba że Idy adres był
  5. eofertę i wyweryne aktywowałam a z tablicą to chyba jest taki problem, że już było to ogłoszenie i poprzychodziło mi ingo najpierw, że do aktywacji a potem że znaleziono takie, więc usuwają
  6. się robi:)))))))))))))))
  7. No to chyba wywaliłam...Bo mam ciągle skrzynkę na fulllll. Jutro poszukam w koszu;)
  8. a ja telefony miałam już dwa:) Z Playa i Axa;)
  9. [quote name='nika_85']a sticzowi oklapły uszy... Ekiana plakaty super już wydrukowane i rozwieszone (jeszcze kilka dzisiaj ma podrzucić szwagierka w kilka zaprzyjaźnionych miejsc) Ludwa mam nadzieje, że znienawidzisz swój sygnał dzwonka w tel.,bo będzie dzwonił i dzwonił... ;)[/QUOTE] [quote name='Ekiana']Dziękuję. Ja też życzę Ludwie dzwoniącego telefonu. Ktoś na facebooku jest zainteresowany Frodem i chce go zobaczyć...[/QUOTE] na fb już odpowiedziałam. Czekam najpierw na kontakt telefoniczny. A Wy życzcie mi, zeby to były sensowne telefony, bo czasami to aż się gęby nie chce otwierać (bo moralizować i tłumaczyć to mi się od dawna już nie chce, no chyba, że ktoś tokuje pozytywnie na przyszłość;))
  10. Chyba niestety jesteś odosobniona w upodobaniach. ANI JEDNEGO TELEFONU o niego nie było
  11. Oj tam, czepiasz się, że są grube a mi wet powiedział, że w sam raz:) Tylko po prostu duże będą:)
  12. Tak, napisałam w komentarzach na fb, że odwrotnie jest:) Jasny to Frodo- chłopak:)
  13. Chyba, ze to taki właściciel, co ma w nosie swojego psa. Kiedy tam bedziecie, żeby zerknąć? Te co są u nas, to żrą na potęgę i rosną proporcjonalnie do wchłanianych porcji. I proporcjonalnie również wydalają;)
  14. Tak, Frodo jasny, dziewczynka ciemna
  15. Ale chodziło mi o te zdjecia, które są na wątku, nowych nie ma. A odnosnie szczeniaków, miałam 4 telefony. Z czego jeden był fajny. I też nic. Zapytam jutro, czy możesz podjechać w sprawie zdjęć szczeniaków
  16. Ma trochę zdjęć, nienajgorszych. A odkąd jest był tylko jeden telefon. Wykupowałam pakiety, Ciotki pomagały w ogłoszeniach...I cisza... Teraz Morska zrobiła ogłoszenia. Czekam, może ktoś zadzwoni. O szczeniaka też miałam obiecującą rozmowę i d....Cisza.
  17. Byłam. Ale poza tym cały czas mam kontakt telefoniczny. Viva może tam zostać do końca czerwca tylko:(
  18. a ja pamiętam. Osobiście wpakowałam jej tabletki na odrobaczenie do paszczy;)
  19. i trochę Bolero [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/3896/boleron.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2676/bolero5q.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/7360/bolero12.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8013/bolero11.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/5936/bolero22.jpg[/IMG]
  20. A dzisiaj mam małą porcyjkę zdjęć. Tylko co z tego, skoro nikt nie zagląda. A o telefonach w sprawie adopcji to już nawet nie marzę:( [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3927/twist20.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3568/twist11.jpg[/IMG] [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/7726/twist12.jpg[/IMG] [IMG]http://img571.imageshack.us/img571/2479/twist13.jpg[/IMG] i pies wystawowy:) [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/3160/twist14.jpg[/IMG]
  21. e tam. Mój Fafik, szczypawka paskudna, to też tymczas:) I bardzo się cieszę, że go w końcu nie oddałam:) Kto by nam gości szczypał?
  22. Nie tłumaczyć, nie przeżywać i nie oddawać:)
  23. Finlora, ja mam zminiaturyzowaną i wydłużoną wersję męską, Zorki, więc mniej miejsca potrzebuje a i charakter leniwy z natury
×
×
  • Create New...