[quote name='tatankas']Tak za wczasu piszę-spamy posprawdzałaś,bo często i tam są ogłoszenia do aktywacji ;)a u Dżambo aktywowane ogłoszenia-linki już wstawiłam,niestety 2 ogłoszenia jeszcze nie aktywne,więc musiałaś gdzieś ominąć ;)Szukaj :)[/QUOTE]
Posprawdzałam, w spamie nic ciekawego nie ma:) Co miałam, to poaktywowałam:( Misja Koko też już wypełniona:)
[quote name='3 x']noz kurde przeca nie tezeta
no chyba ze mnie wkurzy ;)
ankiete juz mam,
poprzerabiam ją tylko na swoje i wyślę do pani zainteresowanej Zorką ;)
może się zniechęci ;)[/QUOTE]
To weź od razu Koko zaproponuj albo Dżamboła i zostaw w spokoju kobitę z brodą. W koncu nikt takiej nie ma;)