Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. O losie, jak to draństwo muli... [quote name='Wilejkaros']Odzyskałam hasło do profilu ;))) Sleepingbyday, masz PW ode mnie. Jak tu się pozmieniało podczas mojej nieobecności (w sensie dogo). A' propos wątku: koleżanka mojej mamy jest chyba tel umówiona z nika_85 na wyjazd jutro, 1 psiak (mam nadzieję, tfu, tfu) trafi już jutro do niej do domu. Druga osoba miała się dzisiać "przemówić" z rodziną i dać znać bezpośrednio tej koleżance mojej mamy (razem pracują).[/QUOTE] Jestem z Ciebie dumna;) Ale pamiętasz, że jakby co, masz dwa w gratisie;) [quote name='Abrakadabra']Sorry, ale czy ktoś mógłby podsumować wszystkie ustalenia z dnia dzisiejszego i przedstawić plan na jutro? Umówiłam pewną przecudowną vet na jutro (jakby co) w celu pierwszego odrobaczenia. Do SBD nie mogę się dodzwonić.[/QUOTE] Ustaliłysmy, że jutro przyjeżdżają te, które mają zaklepane tymczasy: ja mam 3 tymczasy+ jeden chyba ds o którym pisze Wilejkaros, czyli 4, chyba, że jeszcze coś się uda załatwić, wtedy więcej. Reszta zostaje z matką. Sbd mówiła, że Dorota (Abra, to Ty?), być może by dała radę podjechać w tygodniu lub w przyszły weekend tam na miejsce w celu odłowienia suki. Wtedy by się zabrało resztę a w międzyczasie szukało reszty chętnych do opieki (awaryjnie nika 1 sztuka i osoba z Gdyni, z którą rozmawiała Sbd). Nika ma się upewnić, czy suka mogłaby trafić do Psiego Anioła. mtf zalesie ma w poniedziałek popertraktować z gminą (trzymam kciuki;) ), żeby pokryli koszty odławiania suki. Jak na mój gust powinni co namniej w mankiet całować, że chce się od nich taką "producentkę szczeniaków" zabrać. To tak z grubsza A, i mają jechać do lecznicy na tarchominie, bo nie było pewności po południu co będzie tutaj, więc zadzwoniłam juz tam ale jakby co, to można zmienić, a nawet zmienić chetnie, jeśli Abrykadabry lecznica by miała akurat na miejscu karmę dla szczeniąt (bo na tarchominie będzie dopiero w poniedziałek). No i z tego, co rozmawiałam z lekarzami tam, to jutro tylko przegląd+ odrobaczanie "na wynos" o ile nic się nie będzie z maluchami działo. [quote name='Ekiana']Hej, nadaję info na facebooku, na profilu 4DogS. Mnie także brakuje podsumowania konkretów, gubię się. Z tego co zrozumiałam jutro zabrane zostaną tylko suczki aby matka wracała do pozostałych dzieci i można było ją w późniejszym czasie wyłapać i wysterylizować oraz zabrać resztę szczeniąt jak znajdą się dla nich bezpłatne domy tymczasowe lub stałe. Tak?:) Numer telefonu do Ludwy jest na facebooku jako kontakt: [URL]http://www.facebook.com/events/283161438440165/[/URL][/QUOTE] Ekiana, wszystko w odpowiedzi powyżej chyba zawarłam:) i oby mi dogo tego elaboratu w ppustą przestrzeń nie wysłało!;)
  2. [quote name='3 x']olaboga, 8 szczeniaków? to tyle ile Zorka miała w sobie my za to mamy kłopt z uchem, cały czas telepie głowa i się "trzepie" wczoraj Gremlin był z nia u weta , pobrali wymaz do badań dostała kolejne kropelki a my rachunek - 150 zł edit: w lecznicy podobno nie reagowała na kota ale na spacerze chciała pogonić może kiedyś będa z niej psy kotolubne, tylko gdzie ja kota do testów znajdę? Kocicy rodziów :loveu: nie poświęce[/QUOTE] Na spacerze to praktycznie każdy pies goni koty, bo trzeba twardziela zgrywać przed kolesiami ale potem śpią na jednym posłaniu;) Wiem z osobistych doświadczeń wielopsiokocich:)
  3. skąd jesteście, dokąd dojedziecie, gdzie ew.odebrać szczylka?
  4. [quote name='ludwa']Jeśli to Psi Anioł w Falenicy, to jako schronisko ok.... A czy jest szansa, żebyś pojechala z nimi do lecznicy? Trzeba je przejrzeć, odrobaczyć... Najlepiej na Tarchomin, bo tam by finansowo nas nie dobili i byłaby faktura przelewowa, więc nie musiałabyś płacić na dzień dobry. No i bym umówiła, żeby od razu dali Ci drugie odrobaczanie. Nie wiem, czy to ta kobitka dzwoniła, bo Ania mi w mailu o tym wspomniała. No i jeśli mogę coś zasugerować, to podpisujecie umowy adopcyjne na psiaki, żeby potem nie było problemów, gdyby się okazało, że nie za dobrze trafiły...[/QUOTE] zacytuję, bo edytowałam i dopisałam:) A dokąd dojedziecie?
  5. Jeśli to Psi Anioł w Falenicy, to jako schronisko ok.... A czy jest szansa, żebyś pojechala z nimi do lecznicy? Trzeba je przejrzeć, odrobaczyć... Najlepiej na Tarchomin, bo tam by finansowo nas nie dobili i byłaby faktura przelewowa, więc nie musiałabyś płacić na dzień dobry. No i bym umówiła, żeby od razu dali Ci drugie odrobaczanie. Nie wiem, czy to ta kobitka dzwoniła, bo Ania mi w mailu o tym wspomniała. No i jeśli mogę coś zasugerować, to podpisujecie umowy adopcyjne na psiaki, żeby potem nie było problemów, gdyby się okazało, że nie za dobrze trafiły...
  6. O losie a gdzie Ty wsadzisz te psy? Jeden dt jest na mokotowie jeden, który liczyłam, to znajoma mamy Ani Pozostaje ta Gdynia do sprawdzenia+ transport do zorganizowania No i Ciebie liczyłam jako jedna sztuka Nie wiem gdzie resztę, opornie idzie...
  7. a rozmawiałaś z Nią? Weźmie jednego? A może 2 by się dało?
  8. [INDENT]a przy okazji może zajrzycie...Kolejny kłopot... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226785-OSIEM-szczeniaków-za-Grójcem-matka-na-dochodnym"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-na-dochodnym[/COLOR][/URL] Może coś pomożecie albo doradzicie [/INDENT]
  9. [INDENT]a przy okazji może zajrzycie...Kolejny kłopot... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226785-OSIEM-szczeniaków-za-Grójcem-matka-na-dochodnym"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-na-dochodnym[/COLOR][/URL] Może coś pomożecie albo doradzicie [/INDENT]
  10. [INDENT]a przy okazji może zajrzycie...Kolejny kłopot... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226785-OSIEM-szczeniaków-za-Grójcem-matka-na-dochodnym"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-na-dochodnym[/COLOR][/URL] Może coś pomożecie albo doradzicie [/INDENT]
  11. [INDENT]a przy okazji może zajrzycie...Kolejny kłopot... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226785-OSIEM-szczeniaków-za-Grójcem-matka-na-dochodnym"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-na-dochodnym[/COLOR][/URL] Może coś pomożecie albo doradzicie [/INDENT]
  12. [INDENT]a przy okazji może zajrzycie...Kolejny kłopot... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226785-OSIEM-szczeniaków-za-Grójcem-matka-na-dochodnym"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-na-dochodnym[/COLOR][/URL] Może coś pomożecie albo doradzicie [/INDENT]
  13. [INDENT]a przy okazji może zajrzycie...Kolejny kłopot... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226785-OSIEM-szczeniaków-za-Grójcem-matka-na-dochodnym"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...a-na-dochodnym[/COLOR][/URL] Może coś pomożecie albo doradzicie [/INDENT]
  14. i jestem za tym, żeby w pierwszej kolejności suczki zabrać, bo ich los na wsi chyba gorszy
  15. każdy dom na wagę złota. Coraz pilniejsze, bo są głodne i dziczeją....
  16. ja nie wliczm tego nad morzem, bo nie znam tej osoby.
  17. ja dzisiaj dostałam potwierdzenie na 1 tymczas. To wciąż mało, bo wychodzi na to, że tylko 3 a jeszcze z 5cioma trzeba coś zrobić:(
  18. bdt= bezpłatny dom tymczasowy:) kundelkowa skarbonka- dziewczyny zalożyły wątek na którym zbierają deklaracje na kundelki i w razie "gardłowych" sytuacji można uzyskac jakieś dofinansowanie:) Czyli 3 szczeniaki są zagospodarowane. Trzeba się ogarniać, skoero one już dzikawe, cioraz ciężej to będzie nadrobić. A matkę pewnie trzeba będzie upolować na sedalin albo coś
  19. jest jeden tymczas prawdopodobnie i może jedna chętna na jednego malucha. Jeszcze 6 trzeba "zagospodarować"
  20. Udostępniajcie, rozsyłajcie, może ktoś się odezwie.... [URL]http://www.facebook.com/events/283161438440165/[/URL]#
  21. znacie kogoś, kto zakłada wydarzenia na fb? Stamtąd w grudniu było sporo reakcji, dogo zapsione, to cieżko
  22. hahaha, nie jesteś na czasie:) Ja sobie z Tosiną Panią konwersuję:) i się o Ciebie trochę martwiłam (że o Babci nie wspomnę) O Tosinie i reszcie stada wiem chyba wszystko, co powinnam:))))) I mam nadzieję, że u Ciebie już lepiej
  23. ano. Liczny przychówek, więc lepiej tak owocną sukę wysterylizować;) Czy jest ktoś z tamtych okolic, kto by miał do czynienia z gminą? Moze by się udało coś od nich uzyskać? Niechby nawet odrobaczyli i poszczepili towarzystwo...Bo żaden hotel ich nie weźmie jakby co. Są szanse na tymczas kla kolejnego malucha. Jutro będę wiedziała. Macie jeszcze jakieś pomsły?
  24. być może będzie chętna osoba na jednego gluta Postaram się zmolestować hotel na jeszcze jakeiś ale 2 to maximum. no i kwestia kasy oczywiście.... [U][B][COLOR=#ff0000]A czy ktoś może zrobić wydarzenie na fb?[/COLOR][/B][/U]
  25. to aż z daleka? Myślałam, ze wtedy, gdy ktoś bezpośrednio w michę prbuje ingerować. To jest duża różnica
×
×
  • Create New...