-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Ty lepiej coś innego podrzuć, powiedz, ze Zorka nawiała Szkoda Wacka ['] -
zdjęcia są w poscie 124 Na razie inne nie dotarły A tekst jakiś prosty: Frodo i Noa z wiejskiej stodoły, to 2 około trzymiesięczne szczeniaki poszukujące domów. Frodo- wesoły i początkowo nieśmiały chłopak o beżowo-szarym umaszczeniu Noa, to radosna, wszędobylska dziewczyna, która uwielbia szaleństwa i dokuczanie bratu:) Pieski poszukują odpowiedzialnych domów na wiele, wiele lat;) Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Kontakt w sprawie adopcji: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], Ewa: 501 588 482 Chyba, że poczekamy co MArek napisze ale generalnie, to wesołe szczeniaki, więc nie ma wiele do pisania. Lepiej niech dzwonią, będę się mogła czepiać;)
-
Marek już chyba też gdzieś jakieś ogłoszenia wieszał, bo miałam 2 telefony o maluchy ale jeden się rozłączył...(chyba nie była zbyt rozmowna ale nie bez powodu....), drugi też zrezygnował, chociaż byłam milsza (ale jakoś dreszcze mnie biorą jak słyszę: - mieliśmy haskiego ale oddaliśmy siostrze. - dlaczego? - bo się jej podobał..., no właściwie sprzedaliśmy go siostrze.... A potem się dziwię, że adopcje stoją a psy w hotelikach... Czy ja jestem jakaś "nie teges"?
-
Nika, musisz cisnąć do bólu. Jak nie będziesz jak wrzód na tyłku, to oni mają to w poważaniu...:(
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
o widzisz, moze ludzie z litości psy w lesie zostawiają...Nie wpadłam na to. jednak wszystko można wytłumaczyć:) -
maluchy były wczoraj obejrzane przez weta. Druga dawka odrobaczania czeka:) Poza tym nie dają Markowi spać, robią Mu pobudkę o 3:) P)odziwiam chłopaka:) A co ciekawa sunia, chociaż mniejsza, to jest cięższa od chłopczyta:) A coś się dzieje w sprawie suki na wsi?
-
Zorka Potworka teraz jest Zuzą ma swoich ludzi i dwóch psich adoratorów !
ludwa replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
o losie a ja mam 6 sztuk do wyboru+ 2 szczeniaki i jest taka cisza, że beczeć mi się chce -
Pomyliłam wątek, przepraszam:)
-
Fela, ja nie kwestionuję stanu psów, warunków, bo rzeczywiście nie byłam od lat. O ilości pracowników również nie zamierzam dyskutować, bo to jest bezsprzeczne. Pisze jedynie, że reakcja była do przewidzenia a efekt jest jaki jest. Dla psów najgorszy z możliwych. A ad.kija w mrowisko. Może nie o to chodziło ale wiadomo było, że tak się skończy i chyba nikt nie myślał, że może być inaczej. Teraz nie ma już żadnej kontroli, pomocy ani nic. Co do wolontariuszy, biznesu i zabierania psów, to akurat zabieranie tych wszystkich psów, to był bardzo dobry biznes dla schroniska. A po drace przecież jeszcze przyjeżdżały suki na sggw. To również już nie jest możliwe? No i pytanie, czy wciąż chcecie tam próbować się dostać, jakoś tamtym psom pomagać, czy znowu zaczyna się nie potrzebne nakręcanie, bo zazwyczaj z tego pisania, nawet mając początkowo dobre intencje, potem wychodzą nieporozumienia, kłótnie i wyciąganie niepotrzebnie minionych spraw.
-
[quote name='mala_czarna']Ludwa, ale było juz tak, że mogłysmy wejść bez robienia zdjęć na terenie schronu.[/QUOTE] Czyli jest to jakieś wyjście. Może warto spróbowac w ten sposób i nie zaprzepaszczać wszystkiego? Konsekwencje po zaistniałej sytuacji są takie a nie inne ale myślę, że warto spróbować dopasować się do nowej sytuacji
-
Fela, wiele się też zmieniło bez nasyłania kontroli itp. I wiedziałaś, ze włożysz kij w nmrowisko i czym to grozi. W tym przypadku, to było rozwiązanie bardzo ryzykowne a skutek był łatwy do przewidzenia. I wydaje mi się, że zabieranie chorych psów, to akurat był dla schroniska dobry interes. Pewnie personalnie nie wszystkie osoby tam wejdą ale sądzę, że niektóre nowe, neutralne wejść by mogły. Pewnie z jakimiś ograniczeniami ale by weszły. Zresztą brałyście jakieś psy już po całej zadymie z tego co słyszałam, więc pewnie, gdyby znalazła się spokojna, w miarę neutralna osoba, to jakoś by tę współpracę można było probować nawiązać.
-
Nieszczęście z przetrąconą łapką - piesek jednak znowu na ulicy
ludwa replied to a topic in Już w nowym domu
[quote name='Awit']Czyli promyczek zaświecił dla małego.....[/QUOTE] Trudno to nzawać promyczkiem, bo ja nie podejmę sie zabrania tego psiaka i nie sfinansuję całego hotelu i leczenia. Niestety wiemy jak to wygląda: najpierw hurrra, zabierać, pomagać a potem zostaje się z tym samemu. Gdyby przynajmniej inne adopcje jakoś szły, to bym wzięła na siebie a tak, mogę jedynie zaoferować pomoc. Nie chcę stanąć pewnego dnia z psami pod schroniskiem, bo nie będę miała na opłacenie ich rachunków. Nie ma tam żadnej mozliwości przetrzymania go? A jakaś zaprzyjaźniona lecznica, która by go leczyła po kosztach? -
podejdź no do forda:)
-
Dzięki:) Trzeba je wyadoptować zanim się porozrastają w każdą stronę:)
-
Cokolwiek, byle zaczęli dzwonić. Szczepień jeszcze nie ma. Są w trakcie odrobaczania. Pod koniec tygodnia druga dawka. Na razie wyłaziło robactwo, więc zobaczymy jak będzie dalej. Wiek ok 3 m-cy
-
Nieszczęście z przetrąconą łapką - piesek jednak znowu na ulicy
ludwa replied to a topic in Już w nowym domu
To może zacznijmy pisać konkrety o pomocy, będzie wiadomo na czym się stoi. Mogę pomóc w opłaceniu również. Nie mogę pomóc w transporcie. Mogę pomóc w hotelowaniu ale to koszt 350 miesięcznie (albo 400)+ karma. Nie jestem w stanie udźwignąć takich kosztów sama, bo mam 6 psów w hotelach i dt + 3 szczeniaki i sama muszę na to wszystko uzbierać a adopcje stoją jak zaklęte. -
Pomożesz w ogłoszeniach?
-
Do ogłaszania są na pewno te dwa których zdjecia są w poście 124. Ciemna to dziewczynka, jasny chłopczyk. No i zobaczymy co z trzecim. Ale jak już się telefony rozdzwonią, po ogłoszeniach, to tam też jest jasny chłopiec. Byle ogłoszenia poszły, bo maluchy rozrabiają i przyzwyczajaja się nie do tego, do kogo powinny
-
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
[INDENT]a ja zapraszam do kuchni:smile: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9756/dsc1648w.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227310-_-_-_-_MALAKSER_podaruj_SOBIE_luksus_W_kuchni-)-do-29-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hni-)-do-29-05[/COLOR][/URL]-_-_-_-_-_ i tutaj zapraszam:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227311-********StOjAkI-Na-BiŻuTeRiĘ-dO-31-05-ZAPRASZAM"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1-05-ZAPRASZAM[/COLOR][/URL]-)******* [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/245/dsc1650a.jpg[/IMG] [/INDENT] -
[INDENT]a ja zapraszam do kuchni:smile: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9756/dsc1648w.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227310-_-_-_-_MALAKSER_podaruj_SOBIE_luksus_W_kuchni-)-do-29-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hni-)-do-29-05[/COLOR][/URL]-_-_-_-_-_ i tutaj zapraszam:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227311-********StOjAkI-Na-BiŻuTeRiĘ-dO-31-05-ZAPRASZAM"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1-05-ZAPRASZAM[/COLOR][/URL]-)******* [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/245/dsc1650a.jpg[/IMG] [/INDENT]
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
[INDENT]a ja zapraszam do kuchni:smile: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9756/dsc1648w.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227310-_-_-_-_MALAKSER_podaruj_SOBIE_luksus_W_kuchni-)-do-29-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hni-)-do-29-05[/COLOR][/URL]-_-_-_-_-_ i tutaj zapraszam:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227311-********StOjAkI-Na-BiŻuTeRiĘ-dO-31-05-ZAPRASZAM"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1-05-ZAPRASZAM[/COLOR][/URL]-)******* [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/245/dsc1650a.jpg[/IMG] [/INDENT] -
[INDENT]a ja zapraszam do kuchni:smile: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9756/dsc1648w.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227310-_-_-_-_MALAKSER_podaruj_SOBIE_luksus_W_kuchni-)-do-29-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hni-)-do-29-05[/COLOR][/URL]-_-_-_-_-_ i tutaj zapraszam:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227311-********StOjAkI-Na-BiŻuTeRiĘ-dO-31-05-ZAPRASZAM"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1-05-ZAPRASZAM[/COLOR][/URL]-)******* [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/245/dsc1650a.jpg[/IMG] [/INDENT]
-
[INDENT]a ja zapraszam do kuchni:smile: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9756/dsc1648w.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227310-_-_-_-_MALAKSER_podaruj_SOBIE_luksus_W_kuchni-)-do-29-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...hni-)-do-29-05[/COLOR][/URL]-_-_-_-_-_ i tutaj zapraszam:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227311-********StOjAkI-Na-BiŻuTeRiĘ-dO-31-05-ZAPRASZAM"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1-05-ZAPRASZAM[/COLOR][/URL]-)******* [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/245/dsc1650a.jpg[/IMG] [/INDENT]