Jump to content
Dogomania

ludwa

Members
  • Posts

    26816
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by ludwa

  1. na tle bloku taki mały się wydawał:) A na drugim jakie rzęsy:)))) A udało się w końcu zrobić te sercowe badania?
  2. Ciotka, czy Ciebie nie za bardzo wyobraźnia ponosi?
  3. plina, drugą nóżką dygam:)))) Zapraszam na kolejny bazarek na moich podopiecznych:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG]
  4. ośrodek wychowawczy to kara dla małolatów:) Nie mają telefonów a i tak nawiewają;) Zapraszam na kolejny bazarek na moich podopiecznych:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG]
  5. Zapraszam na kolejny bazarek na moich podopiecznych:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG]
  6. Zapraszam na kolejny bazarek na podopiecznych:smile: 4DogS [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG]
  7. Zapraszam na kolejny bazarek na moich podopiecznych:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG]
  8. albo i umarła ale za to w jakich butach;)
  9. te szpilki widziałam, zajebiaszcze ale bym sie zabiła szybciej niż bym doszła do kibla;)
  10. Tam nie ma aparatu, moze u dyrektorki a dla niej pies to tylko problem i jedna z ostatnich spraw, którą by się chciała zająć. A Viva lubi bawić się i podgryzać:)
  11. Ale jednak romantyk z niego:) Broni Panci, może Łukasz mu kazał?
  12. Ale wiesz....ten motylek to jednak romantycznie brzmi:) Chociaż jak widać i romantyczne chwile mają tragiczne skutki
  13. O, o kupki nie pytałam:) W sumie po kotletach to nie wiem jakie są kupki;) Niunia ma kojec i dwie budy do wyboru: ciepłą i chłodniejszą:) Na dzień jest zamykana w kojcu, bo samochody wjeżdżają i wyjeżdżają. Opiekunka szaleje z nią i wyprowadza na spacery.
  14. ja to bym najchętniej adopcję uczciła i zdrowia na nowej drodze życia życzyła
  15. a czym za to zdrowie uczcimy?
  16. z rana dygnę prawą nóżką:) w podzięce
  17. ano, skoro adopcje stoją, to trzeba czymś opłacić te darmozjady;)
  18. bardzo pięknie się kłaniam:)
  19. Wpłynęło 80 złotych na Vivę od Doroty L. z Wawy. Dziękuję:)
  20. a wiesz że pojęcia nie mam:) Ale on generalnie jest stworzony do leżenia, jedzenia i głaskania, więc nie wiem czy w ogóle chciałoby mu się ganiać kota. To straszny wysiłek jest... A jakby co, to Koko też o koty nie podejrzewam;) a ją dociąć można dowolnie;)
  21. poaktualizowałam wpłaty i wydatki...uffff, łatwo nie było:)
×
×
  • Create New...