-
Posts
26816 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ludwa
-
Rysiek znalazł dom. Szczęśliwy dom, szczęśliwy Rych:)
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
na tle bloku taki mały się wydawał:) A na drugim jakie rzęsy:)))) A udało się w końcu zrobić te sercowe badania? -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
ludwa replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Ciotka, czy Ciebie nie za bardzo wyobraźnia ponosi? -
FLORKA- OSTROWIANKA BEZ GROSZA PRZY DUSZY- pomóż szukać jej domu!!!!!
ludwa replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
plina, drugą nóżką dygam:)))) Zapraszam na kolejny bazarek na moich podopiecznych:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG] -
ośrodek wychowawczy to kara dla małolatów:) Nie mają telefonów a i tak nawiewają;) Zapraszam na kolejny bazarek na moich podopiecznych:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG]
-
Zapraszam na kolejny bazarek na moich podopiecznych:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG]
-
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
ludwa replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kolejny bazarek na podopiecznych:smile: 4DogS [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG] -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kolejny bazarek na moich podopiecznych:smile: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/226472-Na-4DogS-Komplet-bielizny-TAAAAAKie-buty-i-inne-takie-inne-do-10-05"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-inne-do-10-05[/COLOR][/URL] [IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6154/dsc1559j.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/1035/dsc1564y.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/6596/dsc1552d.jpg[/IMG] [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/5968/dsc1556gm.jpg[/IMG] -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
rzeczywistego:) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
albo i umarła ale za to w jakich butach;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
te szpilki widziałam, zajebiaszcze ale bym sie zabiła szybciej niż bym doszła do kibla;) -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
ludwa replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Ale jednak romantyk z niego:) Broni Panci, może Łukasz mu kazał? -
MICHAŚ ONkowaty Szczeniak już ma dom! Ponad 100 nowych zdjęć :)
ludwa replied to Ekiana's topic in Już w nowym domu
Ale wiesz....ten motylek to jednak romantycznie brzmi:) Chociaż jak widać i romantyczne chwile mają tragiczne skutki -
ja to bym najchętniej adopcję uczciła i zdrowia na nowej drodze życia życzyła
-
a czym za to zdrowie uczcimy?
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
z rana dygnę prawą nóżką:) w podzięce -
ano, skoro adopcje stoją, to trzeba czymś opłacić te darmozjady;)
-
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
bardzo pięknie się kłaniam:) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
a wiesz że pojęcia nie mam:) Ale on generalnie jest stworzony do leżenia, jedzenia i głaskania, więc nie wiem czy w ogóle chciałoby mu się ganiać kota. To straszny wysiłek jest... A jakby co, to Koko też o koty nie podejrzewam;) a ją dociąć można dowolnie;) -
Koko, Dżambo bardzo potrzebują ogłoszeń. Prosimy o pomoc
ludwa replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
poaktualizowałam wpłaty i wydatki...uffff, łatwo nie było:)