Piękny, dobry pies o smutnych oczach. Imię dostał piękne i wspaniałe dobrane. Brzmi poważnie i majestatycznie Dobrze, że dostaje ten antybiotyk, bo w gminnym kojcu nie trudno o poważną infekcję otwartej rany, a zawijanie, jest bez sensu. Oby zagoiło się jak na psie :). Jak dobrze, że ma Was! Wątek zapisuję