Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. Max z Zywca juz w hotelu...nadprogramowo wrocil z nami "najnowszy" dobek...oceniony na 10-12 lat,stan ...:(niedowidzi,nogi mu sie placza jakby byl pijany,ledwo nimi wloczy....ma odlezyny choc byl w schronie pare dni,jakies stare sa....z brzuszka wisza mu takie narosla,buly miesa...:( oprocz tego jest przepieknym,kopiowanym psem...zostal znaleziony na obrzezach:( zaloze mu watek...bedziemy bardzo potrzebowac wsparcia...przewidywany byl tylko Max,nie wydolimy....ale on tak lezal skulony w ciemnym boksie...umarl by tam:(
  2. dogo mi nie dzialalo... a wiec tak,dojechalismy bardzo spokojnie...Max rozdawal caluski:) natomiast bardzo sie martwimy o starszego:(nogi mu sie placza...niedowidzi..a z brzucha wisza mu takie buly miecha,jakies narosla wstretne... dzis pojedziemy do nich... maja byc weci,zbadaja dokladnie starszego,krew itp...zjadl dzis ladnie i pil wode... a Maxiu zdemolowal boks,a co mu tam:eviltong: zaloze potem watek tarszemu... ale ;leczenie bedzie dla nas masakra finansowa:(on jest nadprogramowy ale...tak lezal skulony w zciemnym boksie:(
  3. upewnie sie,ale chce dac im troche czasu...glupio mi juz normalnie tak non stop do nich wydzwaniac:oops:
  4. a nie da sie jakigos daszka zrobic??czy to mial byc ogrod??moze da sie znalesc jakies rozwiazanie??:(
  5. no ja mam nadzieje, ze tak...nie sadze by ja oddali...
  6. ja zagladam ale rozumiem, ze na razie nie zwolnilo sie miejsce dla farcika??:(
  7. to jest masakra jakas,jaka troskliwa...nie dosc ze "uratuje" zycie suni bo pozwoli jej miec male to ile jeszcze zarobi:mad::mad::mad::angryy:
  8. jakie cudenko...halbinko:loveu:jak sie zachwouje do Twoich kotow??
  9. trzymaj trzymaj:) cioteczki i wujkowie bardzo prosimy o wsparcie finansowe....na lekarza i hotelik...oby nic Maxiowi nie bylo i nie wymagal leczenia...ale szczepionki itp...
  10. no pieknie!!!slodka "myszka":loveu:
  11. no wlasnie...jak dobrze pojdzie to Max zegna schronisko..!!!1 cioteczki bedziecie??
  12. no wlasnie,czy ktos byl u Dianeczki??
  13. kurde Asiorek zbieranie kasy byloby super... a co do psiaka ja sie za bardzo nie mam co wypowiadac...wiesz wszystko rozchodzi sie jak zawsze o kase:(a czy jest ten psaik??bo Kinga mowila ze zniknal na pare dni...on faktycznie nie moze mieszkac na ulicy:(
  14. a ja cos wiem ,a ja cos wiem:multi::multi::multi: jutro ok 17:30 wielkie spotkanie!!!!!oby bylo wszytsko dobrze:loveu:
  15. Asior rozwalilas mnie na lopatki tymi zdjeciami:loveu: :loveu: kocham ta sunie...:oops: a jak uszka postawila to jak nie ona:p
  16. [quote name='aisaK']No to super!!!! Wiadomości jakie mi były dzisiaj potrzebne :(:(:([/quote] Kasiu czy to lzy szczescia??co sie dzieje?? no chyba swietujemy:multi:
  17. to jest takie raczej pewne chyba...bo juz sie Misia z corka Pani zaprzyjaznila wiec ma z nia kto zostawac w razie wyjazdow:) ja mysle, ze Miski juz nikomu nie oddadza..aha i podobno super sie w miescie zachowuje:loveu:
  18. rozmawialam z pania od Miski...zainteresowany Pan umowil sie na dzis i nie przyjechal...:( ale ale...co sulyszalam..."my to ja sobie chyba zostawimy,bo taka kochana jest i ze wszytskimi zaczyna sie dogadywac"!!!!!!!:multi: :multi: :multi: ale na to czekalam:loveu:
  19. nikt nie moze pomoc???iwop nie ma na mapie dogo nikogo z tamtych okolic??
  20. piekny jest:loveu:
×
×
  • Create New...