karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
hura!!!:multi:
-
Max z Zywca juz w hotelu...nadprogramowo wrocil z nami "najnowszy" dobek...oceniony na 10-12 lat,stan ...:(niedowidzi,nogi mu sie placza jakby byl pijany,ledwo nimi wloczy....ma odlezyny choc byl w schronie pare dni,jakies stare sa....z brzuszka wisza mu takie narosla,buly miesa...:( oprocz tego jest przepieknym,kopiowanym psem...zostal znaleziony na obrzezach:( zaloze mu watek...bedziemy bardzo potrzebowac wsparcia...przewidywany byl tylko Max,nie wydolimy....ale on tak lezal skulony w ciemnym boksie...umarl by tam:(
-
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
dogo mi nie dzialalo... a wiec tak,dojechalismy bardzo spokojnie...Max rozdawal caluski:) natomiast bardzo sie martwimy o starszego:(nogi mu sie placza...niedowidzi..a z brzucha wisza mu takie buly miecha,jakies narosla wstretne... dzis pojedziemy do nich... maja byc weci,zbadaja dokladnie starszego,krew itp...zjadl dzis ladnie i pil wode... a Maxiu zdemolowal boks,a co mu tam:eviltong: zaloze potem watek tarszemu... ale ;leczenie bedzie dla nas masakra finansowa:(on jest nadprogramowy ale...tak lezal skulony w zciemnym boksie:( -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
karusiap replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a nie da sie jakigos daszka zrobic??czy to mial byc ogrod??moze da sie znalesc jakies rozwiazanie??:( -
śliczny FART nadal w schronie, czy ktoś da mu szansę??
karusiap replied to tanitka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja zagladam ale rozumiem, ze na razie nie zwolnilo sie miejsce dla farcika??:( -
to jest masakra jakas,jaka troskliwa...nie dosc ze "uratuje" zycie suni bo pozwoli jej miec male to ile jeszcze zarobi:mad::mad::mad::angryy:
-
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
trzymaj trzymaj:) cioteczki i wujkowie bardzo prosimy o wsparcie finansowe....na lekarza i hotelik...oby nic Maxiowi nie bylo i nie wymagal leczenia...ale szczepionki itp... -
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
no pieknie!!!slodka "myszka":loveu: -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
no wlasnie...jak dobrze pojdzie to Max zegna schronisko..!!!1 cioteczki bedziecie?? -
no wlasnie,czy ktos byl u Dianeczki??
-
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
a ja cos wiem ,a ja cos wiem:multi::multi::multi: jutro ok 17:30 wielkie spotkanie!!!!!oby bylo wszytsko dobrze:loveu: -
nikt nie moze pomoc???iwop nie ma na mapie dogo nikogo z tamtych okolic??
-
piekny jest:loveu: