Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. zadzwonie dzis wieczorem i wszytsko napisze;)
  2. trzymaj sie Skarbie-wytrzymaj!!!
  3. oj dziewczyny,Wy to takie niecierpliwe:evil_lol::oops:a moja siostra beztroska...mam aparat i jeszcze kabelek bym chciala:evil_lol:ale wszytsko bedzie zalatwione....przepraszam...za moja siostre:evil_lol::oops:
  4. taaa mamy cudne foty i...mozemy sie nimi chwalic do jutra...dobrze ze ciocia Jaga juz nie wiedzi,ale...moja siostra zapomniala wziac kabelka:angryy: moze w przyplywie radosci ze przylatuje do mnie:evil_lol: w kazdym razie jutro gdzies tam cos tam mam wsadzic karte do laptopa jej Tz,zgrac potem przeniesc na moj komp i juz:p prosze o cierpliwosc:oops:
  5. jutro mam dzwonic i sie dokladnie umowic,mysle o poniedzialku.... kurcze Pani kierownik to naparwde bardzo mila osoba,mysle ze sie dogadamy;)
  6. no taka relacje to ja rozumiem:loveu: :loveu:
  7. maja:mad::mad:czujesz sie samotna??a czemu sie nie odzywasz??w jakiej dzielnicy miszkasz...???bedziemy miec w hotelu dobka...jak bedziesz miala ochote jechac ...:cool3::cool3:tylko to wypad na pare godzin;)
  8. ciotki dogo mi nie chce dobrze chodzic,sytr nie moge zmieniac...powiedzcie mi na czym stanela sprawa???
  9. Pusiu jest ze slicznotka tak??:loveu:
  10. zdjecia sa po prostu cudne:loveu:probowalam wstawic ale cos bylo nie ta,mam nadzieje ze chwilowo fotosik nawalal,,,bede probowac potem
  11. no to swietnie...jeszcze bedziemy i tak ustalac czy wogole uda sie w poniedzialek...
  12. czyli Oskarek ma domek??:multi::multi::multi::multi::multi::loveu:
  13. niestety jutro nieaktualne tez dla Maxia ,gdyz pani kierownik nie moze... Jolu a Ty bys nie dala rady w poniedzailek?tak ok 17-tzn to na razie czysto teoretyczne gdybanie i moja nadzieja;)
  14. wlasnie sie z bubu zastanawiamy...zakladamy skarpete dla Maxa czy od razu na prywatne??
  15. mam nadzieje,ze na dniach...:) BARDZO PROSZE O WSPARCIE FINANSOWE!!!!
  16. to to szerokiej drogi ,powodzenia i wogole wszytskiego naj Fuksiku!!!!!:loveu:
  17. a ja z ciocia Jagienka chcialysmy powiedziec, ze Borysek tak naprawde dostal szanse od Aga-ta[SIZE=2].Dziekujemy Ci Agatko serdecznie, ze ujal Cie ten Misio za serducho bo bez Ciebie nic bysmy nie zdzialaly:loveu:. Agata napisala ,ze hotel jest aktualnie oplacony przez Pania Lucynke (serdecznie dziekujemy!!!!!!!) ale oczywiscie nie dodala, ze z wlasnej kieszeni pokryla badania,leki i specjalistyczna karme dla Boryska-chyba nie musze dodawac ze koszty sa nie male... Prosimy wiec rowniez serdecznie o wplaty na Boryska...,bo jak pisala Agata nie jest on jedynym psiakiem w hotelu,ktorym staramy sie zajac...
×
×
  • Create New...