ja mysle, ze go uspia bo nawet wiekszosc wetow tak robi...mialam juz mnostwo bid takich (co prawda nie z otwartym zlamaniem)..na Centralnej lecza ptaki..ale nawet tam poradzono mi uspic,bo mowili ze juz nie poleci...nie zrobilam tego-odchowalam w domu i cieszylam sie jak po jakims czasie wzbijal sie w powietrze,am nawet jego zdjcie:)
ale przy otwartym zlamaniu moze byc gorzejj...