Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. piekne zyczenia:loveu: ja rowniez zycze tego samego,spokojnych i radosnych Swiat!
  2. jedziemy dzis jedziemy do mordeczki:)wiesci wieczorkiem;)
  3. aha...no to z kotami wielki plus...a do malych psow??bo tam jest jeszcze sunia jamniczka...:cool1:
  4. halbinka jak bardzo dobciowaty jest psiak??bede dzis prezentowala pewnej Pani (jesli ma dostep do neta) 3 psiaki,w tym chcialabym Dropsia bo jej warunkiem jest to by dogadywal sie z kotami...ale chce dobermana wiec powiem ze to taki mini;)
  5. ehh te biedne dobeczki i ich nozki:(nie martw sie-Dianka jest silna!!
  6. do dagi to ja bym sie chetnie na jakis tymczasik wybrala dla podleczenia psych i fiz...ale coz,Amelcia ma pierwszenstwo oczywiscie:evil_lol:
  7. konrad jak mozesz to podaj mi swoj nr kom na priwa,napisze Ci jak tylko bedziemy cos wiedziec;) dzodzo-pieniazki sa-dziekujemy:loveu::loveu:
  8. konrad dzisiaj jedziemy tylko godzina jeszcze nie jest ustalona,bo potem przez swieta to bedzie gorzej...
  9. pamietamy...ale na razie tyle tylko da sie zrobic:(
  10. Konrad Inka-dziekujemy serdezcnie za pieniadze:loveu::loveu::loveu:
  11. [B]Kluska4 [/B]Twoje pieniazki tez dotarly do bubu i juz wedruja do mnie-dziekujemy:loveu: [B]Dea[/B] z drugim dobkime jest duzo gorzej,bedzimy go leczyc
  12. co z nia zrobic??zadam pytanie na ktore pewnie nikt nie zna odpowiedzi...czy wiadomo jak ona z kotami??
  13. tak, tak w hoteliku oczywiscie ma jedzonko;) tak szczerze to nie wiem czy na razie bedzie mogl jesc cos innego,zeby mu jakis biegunek nie narobic...ale ze oczywiscie zakladamy, ze bedzie brykac na laczce to i smakolyki kiedys bedzie zajadal....:p
  14. Fusicapowiemy na pewno...tylko co jak on zapragnie poznac taka ciotke dobra??:evil_lol:
  15. ale przeciez Selma jest piekna...ona tak bardzo potrzebuje czlowieka:(
  16. Bernisia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/144/c0c80db23839b5ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/52be482d72f36db4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/a8e1bd250cbd0c9f.jpg[/IMG][/URL]
  17. jest bardzo grzeczny,nie zaczepia innych psow,nie ciagnie za bardzo...jak sie bardzo postaram to czasem podejdzie gdy wolam:evil_lol: jest bardzo madry:)
×
×
  • Create New...