halbinka jak bardzo dobciowaty jest psiak??bede dzis prezentowala pewnej Pani (jesli ma dostep do neta) 3 psiaki,w tym chcialabym Dropsia bo jej warunkiem jest to by dogadywal sie z kotami...ale chce dobermana wiec powiem ze to taki mini;)
[B]Kluska4 [/B]Twoje pieniazki tez dotarly do bubu i juz wedruja do mnie-dziekujemy:loveu:
[B]Dea[/B] z drugim dobkime jest duzo gorzej,bedzimy go leczyc
tak, tak w hoteliku oczywiscie ma jedzonko;)
tak szczerze to nie wiem czy na razie bedzie mogl jesc cos innego,zeby mu jakis biegunek nie narobic...ale ze oczywiscie zakladamy, ze bedzie brykac na laczce to i smakolyki kiedys bedzie zajadal....:p
jest bardzo grzeczny,nie zaczepia innych psow,nie ciagnie za bardzo...jak sie bardzo postaram to czasem podejdzie gdy wolam:evil_lol: jest bardzo madry:)