oj prawda Gonzo jest przecudownym,radosnym szczeniakiem;)tzn tak sie zachowuje...brak lapki w niczym mu nie przeszkadza...a jakby ktos mial ogrodek dla dwoch takich bid to ma swoja przyjaciolke Petarde...razem maja 6 nozek;)
kurcze faktycznie ostatnio na wszytsko brak czasu...teraz przez Swieta nie bede juz moze mekolic;)ale zaraz po zadzwonie...bardzo prosze jakas rozgarnieta cioteczke o przypomnienie mi o tym:oops:
a wiec Karol-Magnat wyszedl dzis ladnie na spacerek,tzn taka przechadzke krotka...widac ze jest z nim lepiej po tym sterydzie...potrzebuje duzo pieszczot i..jest taki bezbronny...kochany psiak..