Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. wiosna piekna przyszla to mam nadzieje, ze nas cioteczki beda odwiedzac i bedziemy duuuzooo spacerowac:)
  2. Agnieszka Borys jest naprawde cudowny... dzis Aga-ta byla przy badaniu Boryska przez weterynarza..ma pobrana krew i po poludniu beda wyniki...wet stwierdzil, ze nie koniecznie ma straszne problemy z kregoslupem,ale raczej wynika te problemy z chodzeniem z zaniku miesni...po prostu widac ze pies siedzial w boksie dlugo... on nie wie po co sie chodzi na spacery,ale dowie sie:cool3: mnie sie ostatnio wszystko miesza i na pewno Agata wszytsko napisze ale z Boryskiem nie jest tragicznie,jest wyniszczony ale z serduchem w porzadku:) dostal zastrzyk z witaminek i wogole dzis go jeszcze wymiziamy:loveu: co do finansow Agnieszka ,to hmm sama nie wiem,zbieramy,beda bazarki,jakos bedziemy musialy radzic...a do adopcji jeszcze na pewno nie jst,trzeba go podleczyc i pokazac ze czlowiek moze tez dac mu milosc;)ale bedzie z niego super psiak-tzn juz jest:)
  3. bardzo mozliwe,ale uwazam ze Misce sie tak nie pomaga..na juz jest zakochana tylko w Nich
  4. dobre pytanie,czekamy na zdjecia Fileczki:p
  5. cudny ten psiak..a ten Pan z synami byl go zobaczyc czy nie??
  6. przepraszam..ostatnio strasznie sie czuje i jakas jestem nieteges;) pisalam do zainteresowanego Pana na co dostalam odpowiedz, ze Pani Ewa (opiekunka Miski) jest chora i umowili sie na przyszly weekend...
  7. U Boryska wszystko dobrze,zostal przeniesiony do slonecznego boksu:)Jutro bedzie mial wizyte lekarzy... Na razie wogole nie umie poruszac sie po otwartej przestrzeni,ale mamy nadzieje ze i to sie zmieni...
  8. brawo daga!!!a zdjecia z corcia sa cudne:loveu:
  9. oj bidusiu:(ja sie nie znam ale jesli to nie wybicie to powinna kwasna woda starczyc...a jesli wybicie...to hmmm...ja glaskam po glowce i bedzie dobrze-do Oli wesela sie zagoi:lol:
  10. POTRZEBNE PIENIADZE NA DIAGNOZE I LECZENIE!!!!PSIAK MA SZANSE NA LEPSZE ZYCIE!!!!
  11. Borysek za tydzien bedzie nie do poznania...bedzie pieknym,statecznym psem:)juz jest uroczy...tylko taki ...jakby nie wierzyl, ze czeka go cos dobrego...:(a czeka czeka:cool3:
  12. ale bedzie fajnie:) dobra przyznam sie a co mi tam..tak naprawde to wszytsko jest mozliwe dzieki cioci[SIZE=3][B] Aga-ta....[/B][SIZE=2]to ona pomoze w utrzymaniu Maxia[/SIZE][SIZE=2]i gdyby nie ona nie mialby szans na hotelik!!!dziekuje:loveu::loveu::loveu:[/SIZE] [SIZE=2]no i ciocia [SIZE=3][B]Jagienka[/B][/SIZE] tez bedzie spacerowac:loveu::loveu:duzo ciotek sie zakocha:) a juz w zupelnej tajemnicy powiem, ze mamy tez kochana [SIZE=3][B]Joasie[/B][/SIZE],ktora z daleka wspiera dobeczki bo kocha je jak my:loveu: [/SIZE][/SIZE]
  13. ciekawe jak sie ma Borysek...moze wreszcie troszke odpoczal...
  14. dzieki Jagienka:loveu: a ja sie kiedys naucze wstwiac te cholerne rozszerzenia inne nizjpg:oops:
  15. no to super...zjezdzaja sie dobermanie cioteczki:loveu:
  16. Tak tak tak!!!Borys jest slodziuti,ale faktycznie taki biedny...choc od razu troszke odzyl :) zajmiemy sie nim porzadnie,ale moze ktos chociaz finansowo mogl by pomoc?? sa foteczki,ale to juz jutro:)
  17. Agatko wysylam Ci priwa... zdjecia beda jutro obiecuje-wytrzymajcie;)bo warto...:)
  18. [quote name='majafaja']karusiap i chodzisz do schronu czy jak? gdzie mieszkasz? w jakiej dzielnicy? przewidujemy jakies wspolne akcje :D ?[/quote] chodze do schronu co tydzien...na razie na szczescie dobkow brak:) ale od przyszlego tyg jakos bedziemy mialy w hotelu dobcia z Zywca tego starszego:loveu: wspolne akcje wskazane;)
  19. a ja kiedys dostalam caluska od Tabi:eviltong: a czemu Tomasz ma taka wystajaca skorupe,moj Filipek ma plaska...:roll:
  20. dziekuje:loveu: wstawie je ale jutro bo dzis mam rewolucje zdrowotne:shake:
  21. plakat super!!!:) fox_india ja tez witam:loveu: a ja jestem z karkowa maja:cool3: no i superrr co do aukcji!!!!
×
×
  • Create New...