karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
wiosna piekna przyszla to mam nadzieje, ze nas cioteczki beda odwiedzac i bedziemy duuuzooo spacerowac:) -
Agnieszka Borys jest naprawde cudowny... dzis Aga-ta byla przy badaniu Boryska przez weterynarza..ma pobrana krew i po poludniu beda wyniki...wet stwierdzil, ze nie koniecznie ma straszne problemy z kregoslupem,ale raczej wynika te problemy z chodzeniem z zaniku miesni...po prostu widac ze pies siedzial w boksie dlugo... on nie wie po co sie chodzi na spacery,ale dowie sie:cool3: mnie sie ostatnio wszystko miesza i na pewno Agata wszytsko napisze ale z Boryskiem nie jest tragicznie,jest wyniszczony ale z serduchem w porzadku:) dostal zastrzyk z witaminek i wogole dzis go jeszcze wymiziamy:loveu: co do finansow Agnieszka ,to hmm sama nie wiem,zbieramy,beda bazarki,jakos bedziemy musialy radzic...a do adopcji jeszcze na pewno nie jst,trzeba go podleczyc i pokazac ze czlowiek moze tez dac mu milosc;)ale bedzie z niego super psiak-tzn juz jest:)
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
dobre pytanie,czekamy na zdjecia Fileczki:p -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
cudny ten psiak..a ten Pan z synami byl go zobaczyc czy nie?? -
Piekny doberman Cyran za TM........................
karusiap replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
brawo daga!!!a zdjecia z corcia sa cudne:loveu: -
oj bidusiu:(ja sie nie znam ale jesli to nie wybicie to powinna kwasna woda starczyc...a jesli wybicie...to hmmm...ja glaskam po glowce i bedzie dobrze-do Oli wesela sie zagoi:lol:
-
Piekny doberman Cyran za TM........................
karusiap replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
POTRZEBNE PIENIADZE NA DIAGNOZE I LECZENIE!!!!PSIAK MA SZANSE NA LEPSZE ZYCIE!!!! -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
ale bedzie fajnie:) dobra przyznam sie a co mi tam..tak naprawde to wszytsko jest mozliwe dzieki cioci[SIZE=3][B] Aga-ta....[/B][SIZE=2]to ona pomoze w utrzymaniu Maxia[/SIZE][SIZE=2]i gdyby nie ona nie mialby szans na hotelik!!!dziekuje:loveu::loveu::loveu:[/SIZE] [SIZE=2]no i ciocia [SIZE=3][B]Jagienka[/B][/SIZE] tez bedzie spacerowac:loveu::loveu:duzo ciotek sie zakocha:) a juz w zupelnej tajemnicy powiem, ze mamy tez kochana [SIZE=3][B]Joasie[/B][/SIZE],ktora z daleka wspiera dobeczki bo kocha je jak my:loveu: [/SIZE][/SIZE] -
KRAKÓW-dwie różne suczki, ten sam los...JUZ W NOWYCH DOMACH:)
karusiap replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
dzieki Jagienka:loveu: a ja sie kiedys naucze wstwiac te cholerne rozszerzenia inne nizjpg:oops: -
KRAKÓW-dwie różne suczki, ten sam los...JUZ W NOWYCH DOMACH:)
karusiap replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
Agatko wysylam Ci priwa... zdjecia beda jutro obiecuje-wytrzymajcie;)bo warto...:) -
[quote name='majafaja']karusiap i chodzisz do schronu czy jak? gdzie mieszkasz? w jakiej dzielnicy? przewidujemy jakies wspolne akcje :D ?[/quote] chodze do schronu co tydzien...na razie na szczescie dobkow brak:) ale od przyszlego tyg jakos bedziemy mialy w hotelu dobcia z Zywca tego starszego:loveu: wspolne akcje wskazane;)
-
KRAKÓW - Adka Bernardynka znalazła swojego człowieka :)
karusiap replied to Asior's topic in Już w nowym domu
a ja kiedys dostalam caluska od Tabi:eviltong: a czemu Tomasz ma taka wystajaca skorupe,moj Filipek ma plaska...:roll: -
dziekuje:loveu: wstawie je ale jutro bo dzis mam rewolucje zdrowotne:shake: