karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
ide sobie na spacerek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/d174212d9b110840.jpg[/IMG][/URL] ale to wszystko jest ciekawe [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/144/23c29e383aa27b2e.jpg[/IMG][/URL] co tam slysze? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/8136cdb790fbd016.jpg[/IMG][/URL] zaraz cos znajde [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/f749b53bad218ef4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/144/000e4504d432f8ea.jpg[/IMG][/URL] Max byl zbyt zaaferowany spacerem by chwile postac przodem do aparatu;) -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
ja rowniez zycze wszystkim radosnych Swiat!!!:p -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
Maxymilian byl dzis z nami na prawie godzinnym spacerku...jest tak ciekawy swiata:)biegal i biegal,a ja za nim:angryy::evil_lol:dobrze ,ze Agatka pozyczyla nam wyciagana smycz,ale sie cieszyl!!!:multi:jest grzeczny do innych psow i suczek;)w drodze powrotnej Max postanowil zaplatac nas w choinke:mad:a potem odplatac co nas jeszcze bardziej zapetlilo....po 5 min bylismy wolni:roll:po jakims czasie przypomnialam sobie, ze pod drzewem zostawilam zabawke Maxa:angryy:wiec dawaj spowrotem na gore...bylo super:loveu: do boksu wszedl grzecznie,pewnie bedzie mu sie lepiej spalo.. mam foty,ale ciotki zabijcie mnie a nie wiem czy bede miala sile dzis je wstawiac:oops: -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
a to sie dzisiaj dowiem,ale chyba jest grzeczny;) -
Piekny doberman Cyran za TM........................
karusiap replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o kurcze masakra:(bidus kochany... -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
tak dokladnie:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Msand']Kwidzyn i Poznań - domy stałe Września - tymczasówka[/quote] a ktore psiaki?bo ciezko nadazyc:oops:
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Filka:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/142/8c52b9e644b32f71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/142/5b57c62bd89be1a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/142/792e00e9c8207b6d.jpg[/IMG][/URL] mam nowa fryzure:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/83/e04057f817aca6ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/83/fac73a18e3dc2984.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu: -
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
karusiap replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][B]DEA [/B][SIZE=2]czy to od Ciebie mam pieniazki na koncie dla Maxia?pytam bo jest imie i nazwisko,ale mysle ze tak...DZIEKUJEMY SERDECZNIE!!!!:loveu:[/SIZE][/SIZE] -
Fusica wyslalam Ci moj nr konta,serdecznie dziekujemy za pomoc!!!!:loveu: dzodzo jesli moglabys pomoc to na AFN "Dobermany krk" lub moje ale jak wolisz:) aisaK wet powiedzial, ze najwiekszym problemem sa teraz nogi,a problemy te sa od kregoslupa,pewnych lekow na razie nie mozan stosowac w tym stanie..bedziemy to jakos starac sie zatrzymac,poza tym ma depresje jest zapchlony itp....dostaje zastrzyki..
-
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
zaraz probuje wklajac jeszcze raz:) -
Piekny doberman Cyran za TM........................
karusiap replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cholera..Adelcia myszko zrob cos z soba...