Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. ide sobie na spacerek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/d174212d9b110840.jpg[/IMG][/URL] ale to wszystko jest ciekawe [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/144/23c29e383aa27b2e.jpg[/IMG][/URL] co tam slysze? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/8136cdb790fbd016.jpg[/IMG][/URL] zaraz cos znajde [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/199/f749b53bad218ef4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/144/000e4504d432f8ea.jpg[/IMG][/URL] Max byl zbyt zaaferowany spacerem by chwile postac przodem do aparatu;)
  2. romenko zrobimy wszystko co czlowiek bedzie w stanie zrobic dla niego,nie martw sie!! Fusica jesli tylko masz ochote to oczywiscie mozesz na moj adres:)
  3. ja rowniez zycze wszystkim radosnych Swiat!!!:p
  4. Dzisiaj pomalutku wyszedl na spacerek...wiecie jaka radosc!!!ale jak glebnie to ciezko by wstal...a w boksie to tylko szuka glowka czloweika,przytulanka kochana:loveu:
  5. Pitty juz wysle,Ty jestes naprawde wybawicielka od trudnych spraw;):loveu:
  6. fajnie Magnat:)co Wy na to? monita to jak tylko masz chwilke to pomysl nad tekstem jakims chwytajacym za serducho...chyba ze Hund juz napsiala?
  7. Maxymilian byl dzis z nami na prawie godzinnym spacerku...jest tak ciekawy swiata:)biegal i biegal,a ja za nim:angryy::evil_lol:dobrze ,ze Agatka pozyczyla nam wyciagana smycz,ale sie cieszyl!!!:multi:jest grzeczny do innych psow i suczek;)w drodze powrotnej Max postanowil zaplatac nas w choinke:mad:a potem odplatac co nas jeszcze bardziej zapetlilo....po 5 min bylismy wolni:roll:po jakims czasie przypomnialam sobie, ze pod drzewem zostawilam zabawke Maxa:angryy:wiec dawaj spowrotem na gore...bylo super:loveu: do boksu wszedl grzecznie,pewnie bedzie mu sie lepiej spalo.. mam foty,ale ciotki zabijcie mnie a nie wiem czy bede miala sile dzis je wstawiac:oops:
  8. hehe nie...tak mi sie napisalo bo to Misio taki:)imie jeszcze hmm...w toku myslenia jestesmy;) a z nozkami ma starszne problemy od kregoslupa...
  9. dziekujemy serdecznie,hotel jest w Lednicy Gornej za Wieliczka zaraz,zapraszamy:)i monita Ciebie tez:) potrzebujemy pieniedzy na hotel... potem beda zdjecia z dzisiaj...Misiek wyglaskany;)
  10. a to sie dzisiaj dowiem,ale chyba jest grzeczny;)
  11. oczywiscie wszytskich informuje...ten Pan wogole mnie zdziwli skoro sie nie odezwal...
  12. tak dokladnie:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='Msand']Kwidzyn i Poznań - domy stałe Września - tymczasówka[/quote] a ktore psiaki?bo ciezko nadazyc:oops:
  14. Filka:) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/142/8c52b9e644b32f71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/142/5b57c62bd89be1a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/142/792e00e9c8207b6d.jpg[/IMG][/URL] mam nowa fryzure:cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/83/e04057f817aca6ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images22.fotosik.pl/83/fac73a18e3dc2984.jpg[/IMG][/URL] :loveu: :loveu:
  15. [SIZE=3][B]DEA [/B][SIZE=2]czy to od Ciebie mam pieniazki na koncie dla Maxia?pytam bo jest imie i nazwisko,ale mysle ze tak...DZIEKUJEMY SERDECZNIE!!!!:loveu:[/SIZE][/SIZE]
  16. Fusica wyslalam Ci moj nr konta,serdecznie dziekujemy za pomoc!!!!:loveu: dzodzo jesli moglabys pomoc to na AFN "Dobermany krk" lub moje ale jak wolisz:) aisaK wet powiedzial, ze najwiekszym problemem sa teraz nogi,a problemy te sa od kregoslupa,pewnych lekow na razie nie mozan stosowac w tym stanie..bedziemy to jakos starac sie zatrzymac,poza tym ma depresje jest zapchlony itp....dostaje zastrzyki..
  17. zaraz probuje wklajac jeszcze raz:)
  18. cholera..Adelcia myszko zrob cos z soba...
×
×
  • Create New...