Jump to content
Dogomania

karusiap

Members
  • Posts

    13622
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by karusiap

  1. nie no to sa jaja normalnie...dagus znajdz ten nr juz ja bym im nagadala...:angryy:
  2. cudownie!!jesli jest mozliwosc to niech idzie nawet jak dom sie wycofa
  3. dziekujemy!!! dzis potwierdzilysmy, ze oczywiscie miejsce dla Maxia bedzie:)
  4. byloby super a czy ta amstafka ma jakies widoki na domek?czy tez czeka na razie?
  5. Pewnie, ze zbieramy:)pogoda nam sie sloneczna robi,Maxiu bedzie mial spacerki i spacerki a nie siedzenie w tej malej klatce...
  6. Plakacik,plakacik-super!!:loveu: kurcze no wlasnie nie dostalam jej zdjec...a na bank ktos robil ,nie wiem nawet czy nie i Foksia i asior...pomolestuje je dzisiaj:cool3:
  7. o kurcze ale fajnie:)wybiegal sie slodziak...Kasia kupili mu juz adresowke??bo psiaki czasem rozne maja pomysly;)
  8. Adusia cudowna!!!!:loveu: a wiecie jakiego psiaka wspanialego ma wtatara?takiego co sa najkochansze:loveu: ja tez chce jej fotki:p
  9. haha grzeczna Soncia..chwal sie Aga ile da,mnie to cieszy:)a co do tresury to szybciutko rob kurs bo mam taka delikwentke na pierwszy ogien:evil_lol:
  10. ja taaaaaaaak mocno trzymam kciuki!!!o ktorej jedziesz???zadam smsa od razu po wyjsciu!!!!:mad:tzn bardzo o niego prosze:loveu:POWODZENIA
  11. nie zartuj??zalozylam jej dwa watki?? to jak mam znalesc drugi i go skasowac:oops::oops::oops:pomocy!
  12. halbinko kochana dziekuje serdecznie!! podczytuje Twoje watki:) i tych bid:(ale tyle ich:placz:
  13. romenko Ty sobie nie musisz teraz nic odpuszczac:p
  14. ciekawe kto wyzej podskoczy Romcia czy ....Romenka:evil_lol:
  15. na pewno beda grzeczne...:) a jak tam Romcia??
  16. faktycznie bardzo podobny... jejku nie moge patrzec na ten pogryziony pysiu:(:(moze jednak da sie go przeniesc??
  17. dagusia trzymam mocno kciuki!!!!! czy to tylko wizyta czy jest szansa,ze przystojniak juz zostanie??:cool3:
  18. jesli Sonia sie nie obrazi to Maxiu z najwieksza radoscia przyjmnie pieniazki:evil_lol: :loveu:
  19. Przedstawiam Mambe,nie bede ukrywac to byla milosc od pierwszego wejrzenia:loveu: ukradla mi serce (zajete przez Syrie:eviltong: ) i nie moglam sie z nia rozstac... Mamba ma 3 latka i zostala zanleziona,nie jest jeszcze dlugo w schronie i powinna go opuscic jak najpredzej!!! Ten maly leniuch chwilke pohasa i juz skacze na raczki,a skakac potrafi:evil_lol: najchetniej by sie tulila i rozdawala calusy... jest cudowna:loveu: :loveu: Moze jakis tymczasik na razie albo od razu staly domek,odwdzieczy sie bezgraniczna miloscia...potrafi przywiazac sie w godzinke... na zdj wydaje sie wieksza niz jest prawdziwa dama trzyma lapki zalozone na siebie:) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/24d14b79888be666.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/b44ca06ab43494dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/116/6cb4c000cb5f3662.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/165/dd7f8048fa359e71.jpg[/IMG][/URL]
  20. damy rade:)na pewno Maxiu jest kochany i znajdziemy mu najlepsiejszy domek;)
  21. ja piernicze co tu zrobic z biedaczka??:(:(:(
  22. sama jestem ciekawa czy doszlo do spotkania:roll:
×
×
  • Create New...