Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. o matko, i tak to nie wygląda wesoło.. co zalecił wet?
  2. do modów i adminów? :P
  3. dziś usg...
  4. wiq

    Canicross

    sklepy 3rd-pole.com, lonewolf.pl, manman.prv.pl :) miłego biegania ;) mnie pozostaje narazie czekać na młodsze psy do roweru :evil_lol:
  5. o mało się nie popłakałam :placz: co to za wiersz? :( Kreon..
  6. ja też nie, ale niektórzy tak ;) Isadora7, xmatrix, z tego co pamiętam.. jeśli nie mają czasu to może polecą kogoś innego ;)
  7. [url]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0518.jpg[/url] prawdziwy multicatch, wszystkie na raz :evil_lol:
  8. Naa, no ba, ja same ładne wynajduję :P Ziutek, masz z nią jakiś kontakt?
  9. czy myśleliście o cegiełkowym allegro, skoro kasy brak?
  10. kurde :placz: taki fajny pies ...
  11. chociaż hopnięcie czy wspomnienie komuś szukającemu psa o Fionie to już coś! dzięki za zjawienie się :lol:
  12. ma już gumtree warszawskie i śląskie (choć chcą mi usunąć dziady, bo nie można tak :evil_lol:) robię ale.gratkę, ma cafeanimal... kto da więcej? :evil_lol:
  13. mój jest regulaminowy :P z resztą mogą mnie banować :P ale petycję trzeba napisać o zwiększenie miejsca w podpisie :P przynajmniej o 100 px :P
  14. ja mu zrobię gumtree, gratkę i coś jeszcze, co zawsze robię.. :evil_lol: Gosiak, nie dzwonił nikt o Julkę?
  15. ano, bez dużej ilości ładnych zdjęć i większej ilości informacji to ciężko o dom ;) piękny tekst już właściwie mamy załatwiony, skoro Naa tu zajrzała, tylko dziewczyna musi wiedzieć o czym pisać :evil_lol:
  16. i git :evil_lol:
  17. no nareszcie dobre wieści! :multi: trzymamy dalej! :)
  18. oby Fiona jeszcze dom znalazła... Naa, wrzuć se ją w banner, tyle miejsca masz :diabloti: :P
  19. dzięki Naa ;) teraz Gosia będzie mogła poogłaszać swego oblubieńca :P
  20. taka fajna suńka! i Beatę trzeba ściągnąć na dogo! :evil_lol:
  21. oo Ewa, jak miło Cię widzieć tu! :) dzięki, że się zjawiłaś ;)
  22. ech, nie mogę się doczekać zdjęć ;) już myślałam, że ona nigdy nie znajdzie domu ;)
  23. oby ją ktoś wypatrzył ;) bumerang, może zmień tytuł, że pilne DS choć, ile ona ma siedzieć na tych działkach bidula.. zaoffuję też i poproszę o pobieranie bannerka Fiony, podrzucanie wątku, cokolwiek, bo bidula zapomniana :placz:
×
×
  • Create New...