[url]http://i270.photobucket.com/albums/jj96/monoamiga/Forum/Spotkania/2009/09/12-Gliwice/_DSC0518.jpg[/url] prawdziwy multicatch, wszystkie na raz :evil_lol:
ma już gumtree warszawskie i śląskie (choć chcą mi usunąć dziady, bo nie można tak :evil_lol:)
robię ale.gratkę, ma cafeanimal...
kto da więcej? :evil_lol:
ano, bez dużej ilości ładnych zdjęć i większej ilości informacji to ciężko o dom ;)
piękny tekst już właściwie mamy załatwiony, skoro Naa tu zajrzała, tylko dziewczyna musi wiedzieć o czym pisać :evil_lol:
oby ją ktoś wypatrzył ;)
bumerang, może zmień tytuł, że pilne DS choć, ile ona ma siedzieć na tych działkach bidula..
zaoffuję też i poproszę o pobieranie bannerka Fiony, podrzucanie wątku, cokolwiek, bo bidula zapomniana :placz: