Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. no ja myślę, że skorzystają :lol:
  2. wstaw przy chwili wolnego czasu ;)
  3. nie ma, Asior ma chore dziecko, prosiłam nescce o to, ale chyba nic nie załatwiła...
  4. cholbia, przydałby im się osobny domowy tymczas... taki z jednym - dwoma spokojnymi psami-rezydentami, których dobre zachowanie mogłyby naśladować... Ewa, bierz no Ammę na DT :evil_lol:
  5. a jak się czuje Satka? żebyśmy nie przekraczały pewnej granicy ratowania psa za wszelką cenę...
  6. witaj [B]madziamn[/B] na wątku :multi: ogłoszenia i bazarek na utrzymanie jak najbardziej potrzebne! :)
  7. rusz się Gośka po te rzeczy na bazarki do mnie :lol:
  8. Marta, to są takie sezony, co jakiś czas kosi po kilka psów :placz:
  9. nie wiem, co powiedzieć, nie tego sie spodziewałam zaglądając tu... :( bardzo Ci współczuję... wiedz, zrobiłaś dla niego dużo, miał dobre życie!
  10. Łatkę można wysterylizować za świnkowe pieniądze [url]http://www.dogomania.pl/forum/f940/zasil-sterylkowa-swinke-140889/[/url]
  11. odszczurzanie to jest chyba tylko z nazwy :evil_lol:
  12. jak miło, że choć jeden pies ma pełen komplet deklaracji :P Niko - hopaj!
  13. Lilek, dzięki! jeszcze zdjęcia Ammy i brata, w dobrej jakości i dużej ilości..
  14. ach, no i nowe zdjęcia, dużo, ładnych.. ;)
  15. Amma dalej się tak boi? czy jest już bardziej ufna? chodzi na spacery? jak do psów? kotów? dzieci? jak zdrowie? wysterylizowana jest? jakaś jej historia? póki co tyle mi przychodzi do głowy ;)
  16. Amma na pierwszą :)
  17. nikt nie może jej przechować?.. bumerang, pisałaś do jakiś dogomaniackich hoteli? chyba czasy bezpłatnych DT się skończyły :placz:
  18. [quote name='Aleksandra Bytom']a jeśli nie zmięknia a ja już całkiem się zakocham? ciągle mi ten pies w głowie siedzi,może jakbym nie miała szczeniaka którego zresztą przyniósł mąż,że też nie znalazłam jej wcześniej :oops:[/quote] pracuj nad nim:cool3: albo nad tym domem z ogrodem:cool3: [quote name='Kamila_s']witajcie dobre kobiety:eviltong: widze tu wiele nowych duszyczek i nawet zainteresowanie Fionka... ona zasluguje na najlepsze!!![/quote] oby się w końcu doczekała...
  19. Wiek: 10-11 lat Płeć: Pies Wielkość: Średnio-mały Województwo: opolskie Szuka domu: Stałego Stan zdrowia: bez zastrzeżeń Kastracja: tak Stosunek do zwierząt: nie konfliktowy Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony Dla kogo: najlepiej ciepła buda i pełna miska Gdzie przebywa: Hotelik u wiosny ok. Kluczborka Kontakt: tel. 506 935 278 lub 500 16 25 35 mail: [email protected] Link: http://www.3rd-pole.com/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=15
  20. na Twoim miejscu pewnie bym ją zostawiła.. ;)
×
×
  • Create New...