cholbia, przydałby im się osobny domowy tymczas... taki z jednym - dwoma spokojnymi psami-rezydentami, których dobre zachowanie mogłyby naśladować...
Ewa, bierz no Ammę na DT :evil_lol:
Amma dalej się tak boi? czy jest już bardziej ufna?
chodzi na spacery?
jak do psów? kotów? dzieci?
jak zdrowie? wysterylizowana jest?
jakaś jej historia?
póki co tyle mi przychodzi do głowy ;)
[quote name='Aleksandra Bytom']a jeśli nie zmięknia a ja już całkiem się zakocham? ciągle mi ten pies w głowie siedzi,może jakbym nie miała szczeniaka którego zresztą przyniósł mąż,że też nie znalazłam jej wcześniej :oops:[/quote]
pracuj nad nim:cool3:
albo nad tym domem z ogrodem:cool3:
[quote name='Kamila_s']witajcie dobre kobiety:eviltong:
widze tu wiele nowych duszyczek i nawet zainteresowanie Fionka...
ona zasluguje na najlepsze!!![/quote]
oby się w końcu doczekała...
Wiek: 10-11 lat
Płeć: Pies
Wielkość: Średnio-mały
Województwo: opolskie
Szuka domu: Stałego
Stan zdrowia: bez zastrzeżeń
Kastracja: tak
Stosunek do zwierząt: nie konfliktowy
Stosunek do dzieci: Nie sprawdzony
Dla kogo: najlepiej ciepła buda i pełna miska
Gdzie przebywa: Hotelik u wiosny ok. Kluczborka
Kontakt: tel. 506 935 278 lub 500 16 25 35 mail: [email protected]
Link: http://www.3rd-pole.com/index.php?option=com_content&view=article&id=20&Itemid=15