-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Aleksandra, działaj, działaj, może zabierz męża w odwiedziny do Fiony, to zmięknie... ;P
-
jest taka średnio-duża ;) p. Magda pisała, że jakieś zainteresowanie było, ale jej lękliwy charakter wszystkich zniechęcił :shake:
-
nie widziałam już jej trochę, ale koło 55-60 w kłębie może mieć.. jak suka labradora mniej więcej ;)
-
po tym poście jestem skłonna uwierzyć w przeznaczenie :evil_lol:
-
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
wiq replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
nie ma chętnych na psinkę? -
piękna flatka na pierwszą :cool3:
-
kurcze, myślę, że psiaki by się dogadały... oby Aleksandra wniosła do wątku nie tylko nową energię... ;)
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
piękna Łatka szuka choć DT! -
no nie mogę się zgodzić niestety ;)
-
[URL=http://img18.imageshack.us/i/s031009144.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9939/s031009144.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img188.imageshack.us/i/s031009146.jpg/][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/7862/s031009146.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img515.imageshack.us/i/s031009137.jpg/][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2711/s031009137.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img2.imageshack.us/i/s031009138.jpg/][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/2466/s031009138.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/s031009140.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/3330/s031009140.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/s031009142.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/4040/s031009142.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img185.imageshack.us/i/s031009143.jpg/][IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1337/s031009143.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img134.imageshack.us/i/s031009117.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/6615/s031009117.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img203.imageshack.us/i/s031009127.jpg/][IMG]http://img203.imageshack.us/img203/2047/s031009127.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img42.imageshack.us/i/s031009128.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/7342/s031009128.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img57.imageshack.us/i/s031009129.jpg/][IMG]http://img57.imageshack.us/img57/3543/s031009129.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img2.imageshack.us/i/s031009131.jpg/][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/2224/s031009131.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img41.imageshack.us/i/s031009133.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/6751/s031009133.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img225.imageshack.us/i/s031009093.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7055/s031009093.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img143.imageshack.us/i/s031009098.jpg/][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/2002/s031009098.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img202.imageshack.us/i/s031009102.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/2194/s031009102.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img75.imageshack.us/i/s031009109.jpg/][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/2079/s031009109.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img134.imageshack.us/i/s031009110.jpg/][IMG]http://img134.imageshack.us/img134/1069/s031009110.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img402.imageshack.us/i/s031009081.jpg/][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/6489/s031009081.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img525.imageshack.us/i/s031009084.jpg/][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6083/s031009084.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img245.imageshack.us/i/s031009086.jpg/][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8722/s031009086.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img223.imageshack.us/i/s031009089.jpg/][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/9494/s031009089.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img21.imageshack.us/i/s031009091.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/2346/s031009091.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Marta_Ares']rodzice juz wytresowanie ze pieska sie nie karmi i nie dokarmia na wlasna reke:diabloti:[/quote] moi są nie do wytresowania:shake: [quote name='Dobcia']niejadki:p może tak mało karmy jedzą, bo się im jakaś dieta zamarzyła?:evil_lol: a Negruś znów na karmę się przerzucił, a makaronu z warzywkami jeść nie chce, ino mięsko wyławia...:p[/quote] dieta niestety - po sterylce bardzo im się zmniejszyło zapotrzebowanie.. heh, moje same gotowane warzywa by wciągnęły, nie mówiąc o ryżu i mięsie:evil_lol:
-
drukuj, drukuj :) oby to było to! hehe, dobrze, że miałam czuja i odnalazłam fotki na wątku - w pierwszym poście jest sporo linków :)
-
skontaktuj ich koniecznie z [B]mmlasowice[/B], u której jest Fionka (mail i telefon w pierwszym poście), a ja bardzo mocno trzymam kciuki!
-
Tak, po sterylce, zaczipowana, z psami się dobrze dogaduje.. Wymaga ciepła i wyrozumiałości, ale mówiłaś, że macie doświadczenie ze strachliwymi psiakami..
-
A może wśród rodziny albo znajomych znajdzie się ktoś odpowiedzialny?
-
[quote name='Od-Nowa']też mnie tu cholera Wiq przysłała ;) na której stronie są zdjęcia Fiony? na pierwszej tylko jeden profil :razz:[/quote] dzięki za przybycie! w pierwszym poście są linki do zdjęć Fiony w innych postach, ale może faktycznie dorzucę trochę jeszcze.. [quote name='Aleksandra Bytom']kurcze ona wygląda prawie identycznie jak mója suńka która jest już za TM tyle tylko że sierść ma krótką.zobaczcie same [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/6671/zwierzatka.jpg[/IMG][/quote] Faktycznie, długowłosa Fionka!:crazyeye: Nie myślałaś o przygarnięciu krótkowłosej wersji?:eviltong:
-
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
wkleiłam go też w dział "przygarnę psa", jak i Fionę.. jakby któremuś się udało... -
podrzucam!
-
on ma wielkie ale do obroży, pewnie spalił :evil_lol:
-
Kampinos - działki ŁATKA CZEKA NA POMOC DT lub zamarznie Ma cudowny dom!
wiq replied to bumerang's topic in Już w nowym domu
Naa jak zwykle niezawodna :Rose: