-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Hasan taki byk, jego się nic nie ima ;) Dobku, będzie dobrze :) -
[URL=http://img132.imageshack.us/i/swyprz017.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5807/swyprz017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/swyprz002.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7113/swyprz002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/swyprz006.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5305/swyprz006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/swyprz007.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3039/swyprz007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/swyprz009.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/181/swyprz009.jpg[/IMG][/URL] PW albo gg 2922746 :evil_lol:
-
Ja nie jestem niestety optymistycznie nastawiona, wiele takich par widziałam i nigdy facet nie przestał bić..
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
myślimy o Was cały czas i trzymamy kciuki! -
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
podrzucę, zanim porobię trochę ogłoszeń.. -
zrobiłam Julce ale.gratkę, gumtree warszawskie, wrocławskie i katowickie - czekamy na odzew :evil_lol: Gośka, odbieraj telefony, na Ciebie dałam namiar ;)
-
Kamila, zaznaczasz obrazek, kopiujesz, wchodzisz w panel użytkownika, w edytuj sygnaturę, wklejasz, zapisujesz, voila :P
-
[quote name='ponka1'][B]Wig, ktoś kto mieszka w okolicy najlepiej, Okta się spyta na NK TOZ-u z Płocka może by zawiózł przywiózł, ta sunia jest na dworze po zabiegu powinna byc w domu przez co najmniej 5 dni, pod znakiem zapytania czy ją wpuszczą. Sterylke trzeba robic na już pownieważ jest już zapłodniona na 100% (jak zawsze).[/B] [B]Epe dzięki! trzeba pilic trzeba mu pomóc tak jak Ci napisałam na tamtym wątku gdzie go wstawiłaś na ON-ki co tam się działo...[/B] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Zatem pilnie zbieramy stałe deklaracje!:helo::Help_2:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] [B]ponka, jolab[/B], kontaktujcie się proszę z [B]aina155[/B], która zarządza sterylkową świnką [url]http://www.dogomania.pl/forum/f940/zasil-sterylkowa-swinke-140889/[/url] pieniądze na zabieg JUŻ SĄ, trzeba teraz tylko suczkę zawieźć do weta, wziąć fakturę i przechować, płocki TOZ nie ma kawałka miejsca?
-
ładne kopytne, o ile ładniejsze od mojej szkapy :evil_lol:
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
wiq replied to red's topic in Już w nowym domu
skoro uważacie, że to posłuży psu - zaczekajmy :) -
anawa, dobrze, że jesteś, pomyślnie wróży pojawienie się Ciebie na wątku :lol: (możesz też zamienić jeden kojoci albo rotkowy banner na fionkowy :evil_lol: , może jeszcze ktoś się znajdzie przez to tutaj ;))
-
nawet ładna wyrosła :P pobierać banner, Gosiak, Kamila!
-
pobierajcie banner, to jest też forma promocji psiaka.. Rotka właśnie dzięki temu znalazła dom, może i Fionie się uda..
-
[quote name='wiq'][COLOR=Red][B]jest możliwość darmowej sterylki dla tej suni, kto podjąłby się dopilnowania tego?[/B][/COLOR][/quote] przypominam!
-
trochę błędne koło, bo póki się nie wygoi, a nie chce się wygoić, bo leży na twardym.. ech, Satka, Satka.. ;)
-
AMMA z Sochaczewa [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-amma-cos-z-czarnego-flata-140166/[/url]
-
[COLOR=Red][B]jest możliwość darmowej sterylki dla tej suni, kto podjąłby się dopilnowania tego?[/B][/COLOR]
-
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
wiq replied to red's topic in Już w nowym domu
no to jest wpłacona już część deklaracji, może po prostu umów się w jakiejś dobrej lecznicy, że podrzucisz go na badania, a po zdiagnozowaniu hotel? skoro i tak czeka w schronisku -
szkoda, że Bielszowice nie bliżej, bo bym Ci moje podrzuciła ;) :P mnie wychodzą okropnie :oops: :evil_lol:
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
wiq replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
i co u dobka? -
[Śląsk]Roko-5-mies. szczeniak przykuty do kaloryfera, MA DOM we Wrocławiu! :)
wiq replied to wiq's topic in Już w nowym domu
zmienię tytuł może, to ktoś się zjawi.. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
wiq replied to red's topic in Już w nowym domu
ja bym nie czekała, 3 x dziennie przez 2 tyg to i tak lepiej niż wcale przez 2 tyg :shake: