Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. Hasan taki byk, jego się nic nie ima ;) Dobku, będzie dobrze :)
  2. [URL=http://img132.imageshack.us/i/swyprz017.jpg/][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/5807/swyprz017.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/swyprz002.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/7113/swyprz002.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img24.imageshack.us/i/swyprz006.jpg/][IMG]http://img24.imageshack.us/img24/5305/swyprz006.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img443.imageshack.us/i/swyprz007.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/3039/swyprz007.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img411.imageshack.us/i/swyprz009.jpg/][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/181/swyprz009.jpg[/IMG][/URL] PW albo gg 2922746 :evil_lol:
  3. Ja nie jestem niestety optymistycznie nastawiona, wiele takich par widziałam i nigdy facet nie przestał bić..
  4. myślimy o Was cały czas i trzymamy kciuki!
  5. podrzucę, zanim porobię trochę ogłoszeń..
  6. zrobiłam Julce ale.gratkę, gumtree warszawskie, wrocławskie i katowickie - czekamy na odzew :evil_lol: Gośka, odbieraj telefony, na Ciebie dałam namiar ;)
  7. no Szarotka, widzę postęp! :evil_lol: proszę też o pobieranie bannerka Fiony - zapomnianej suczki :shake:
  8. Kamila, zaznaczasz obrazek, kopiujesz, wchodzisz w panel użytkownika, w edytuj sygnaturę, wklejasz, zapisujesz, voila :P
  9. [quote name='ponka1'][B]Wig, ktoś kto mieszka w okolicy najlepiej, Okta się spyta na NK TOZ-u z Płocka może by zawiózł przywiózł, ta sunia jest na dworze po zabiegu powinna byc w domu przez co najmniej 5 dni, pod znakiem zapytania czy ją wpuszczą. Sterylke trzeba robic na już pownieważ jest już zapłodniona na 100% (jak zawsze).[/B] [B]Epe dzięki! trzeba pilic trzeba mu pomóc tak jak Ci napisałam na tamtym wątku gdzie go wstawiłaś na ON-ki co tam się działo...[/B] [CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Zatem pilnie zbieramy stałe deklaracje!:helo::Help_2:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [/quote] [B]ponka, jolab[/B], kontaktujcie się proszę z [B]aina155[/B], która zarządza sterylkową świnką [url]http://www.dogomania.pl/forum/f940/zasil-sterylkowa-swinke-140889/[/url] pieniądze na zabieg JUŻ SĄ, trzeba teraz tylko suczkę zawieźć do weta, wziąć fakturę i przechować, płocki TOZ nie ma kawałka miejsca?
  10. ładne kopytne, o ile ładniejsze od mojej szkapy :evil_lol:
  11. skoro uważacie, że to posłuży psu - zaczekajmy :)
  12. anawa, dobrze, że jesteś, pomyślnie wróży pojawienie się Ciebie na wątku :lol: (możesz też zamienić jeden kojoci albo rotkowy banner na fionkowy :evil_lol: , może jeszcze ktoś się znajdzie przez to tutaj ;))
  13. nawet ładna wyrosła :P pobierać banner, Gosiak, Kamila!
  14. pobierajcie banner, to jest też forma promocji psiaka.. Rotka właśnie dzięki temu znalazła dom, może i Fionie się uda..
  15. zaznacz myszką normalnie i skopiuj ;) nie jest z innymi, jest pojedynczy, 100x100 px
  16. [quote name='wiq'][COLOR=Red][B]jest możliwość darmowej sterylki dla tej suni, kto podjąłby się dopilnowania tego?[/B][/COLOR][/quote] przypominam!
  17. trochę błędne koło, bo póki się nie wygoi, a nie chce się wygoić, bo leży na twardym.. ech, Satka, Satka.. ;)
  18. AMMA z Sochaczewa [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sochaczew-amma-cos-z-czarnego-flata-140166/[/url]
  19. [COLOR=Red][B]jest możliwość darmowej sterylki dla tej suni, kto podjąłby się dopilnowania tego?[/B][/COLOR]
  20. no to jest wpłacona już część deklaracji, może po prostu umów się w jakiejś dobrej lecznicy, że podrzucisz go na badania, a po zdiagnozowaniu hotel? skoro i tak czeka w schronisku
  21. szkoda, że Bielszowice nie bliżej, bo bym Ci moje podrzuciła ;) :P mnie wychodzą okropnie :oops: :evil_lol:
  22. zmienię tytuł może, to ktoś się zjawi..
  23. ja bym nie czekała, 3 x dziennie przez 2 tyg to i tak lepiej niż wcale przez 2 tyg :shake:
  24. Szarotka, zaznacz sobie bannerek, wejdz w panel użytkownika, klinkij 'edytuj sygnaturę', w okienko tam wklej obrazek i voila! ;)
×
×
  • Create New...