-
Posts
8667 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by wiq
-
[url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06198.jpg[/url] elegancko :mdrmed:
-
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
wiq replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za pointerównę, ja o takim psie marze od kilkunastu lat.. -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
wiq replied to red's topic in Już w nowym domu
żeby to takie łatwe było.. ;) -
o kurde, a zawsze z takimi dobrymi opiniami się spotykałam :o
-
kolcowy wątek to mój ulubiony ostatnio :loveu: bo poprawnie: 1) kolczatka ma być porządna, z zaokrąglonymi kolcami 2) ma być zapinana na psie 3) tuż za uszami 4) stosowana do przyspieszania psa, większej precyzji, itp, nigdy jako hamulec i przy B. tak była używana, ale nie ma specjalnej potrzeby, bo i tak jest szybka, wrażliwa, więc zwykły łańcuch i to jeszcze nie zapięty na dławik wystarcza a M. totalnie niepoprawnie, bo: 1) dziadowska kolczata 2) wkładana przez łeb 3) nisko na szyi 4) jako hamulec :evil_lol: ona jest już tak zepsutym psem (jej młodość przypadła na moją fascynację szkoleniem 100% pozytywnym - nigdy więcej! :evilbat:), że już chyba błędów nie odkręcę, więc tak doraźnie kolczatki używam.
-
haha, tylko czekałam na taką reakcję :evil_lol: ano, M. i B. czasem w kolcach chadzają, na B. są używane poprawnie, na M. nie, ale spełniają założone zadania :evil_lol:
-
[URL=http://img21.imageshack.us/i/swyprz044.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/7248/swyprz044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img4.imageshack.us/i/swyprz045.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/5686/swyprz045.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/swyprz046.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/645/swyprz046.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img25.imageshack.us/i/swyprz048.jpg/][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/4337/swyprz048.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img59.imageshack.us/i/swyprz049.jpg/][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1805/swyprz049.jpg[/IMG][/URL]
-
domowe walki :evil_lol: [URL=http://img19.imageshack.us/i/swyprz052.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2034/swyprz052.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img225.imageshack.us/i/swyprz037.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5903/swyprz037.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img190.imageshack.us/i/swyprz038.jpg/][IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4392/swyprz038.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img18.imageshack.us/i/swyprz041.jpg/][IMG]http://img18.imageshack.us/img18/4541/swyprz041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img19.imageshack.us/i/swyprz043.jpg/][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/5858/swyprz043.jpg[/IMG][/URL]
-
Marta, doszły kolczaty :evil_lol: rogz też poszedł :P
-
widzę, że nie tylko ja mam wstręt do aparatu :evil_lol:
-
a jak ze sterylką? jest opcja skorzystania z darmowej, ufundowanej przez dogomaniaków [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f940/zasil-sterylkowa-swinke-140889/[/URL] miały iść suki od misieeek, ale KTOZ pokryje koszty, więc Szarusia byłaby pierwsza w kolejce. jeżeli nie ona - macie jakieś propozycje? :evil_lol:
-
[QUOTE]Ja się tylko boję, że ona go odsprzeda, a potem na tym samym łańcuchu, pod gołym niebiem uwiąże następnego. [/QUOTE] dokładnie o tym samym myślę :shake: i te pozostałe 2 psiaki..
-
podobnie mój kundel z leśnej nory, który przez 2 tyg dreptał za mną po górach, byleby go tylko przygarnąć ;) nie zrażał się jakoś, że psy już będące w rodzinie chciały go zjeść, miał psy w d.., wolność w d.., dziwne ;) a takie ładne tereny - Sudety :evil_lol: pierwsze, co ode mnie otrzymał, to była nauka siadania, zanim nawet go pogłaskałam czy dałam coś do żarcia.. mimo tego przymusu i różnych perypetii życiowych dalej za mną łazi :evil_lol:
-
straszna szkoda :/
-
trzymam kciuki! :thumbs:
-
bana, bana :laugh2_2:
-
WARKA szczeniak ze schronu, pod opieką TOnZ, ma dom
wiq replied to pietrucha204's topic in Już w nowym domu
a co to za koleżanka pointerowata? :cool3: -
ostatnio zdecydowanie to mój wątek nr 1 :evil_lol: kontynuujcie! :lol:
-
mnie zawsze odstraszało od jazdy konnej wrażenie, że koń wynosi ze współpracy z człowiekiem o wiele mniej radości niż taki pies, czy szczur np. :P nigdy nie widziałam, żeby koń na widok ogłowia dostawał szału radości :evil_lol: raczej pojawiał się on w momencie powrotu do stajni :evilbat:
-
Ponka, ja jestem z nią cały czas w kontakcie, teraz potrzebuję, aby Płock wybrał 1 osobę, która będzie odpowiedzialna za organizację sterylki suczki.
-
otóż to, gdzie pisze "sprzedam" w tych postach? :evil_lol: a jeśli takie to gwałcące regulamin to mod niech wyrzuci posty te i już :P