Jump to content
Dogomania

wiq

Members
  • Posts

    8667
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by wiq

  1. hop!, czyżbyś kolejnemu dropiatemu nagoniła dom? ;)
  2. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/obroze-ringowki-dla-chorego-fouska-do-20-10-a-148704/[/url] hopać, kupować, wklejać do podpisów, najlepiej wszystko na raz :P
  3. głupie pytanie po porterze, przydałby się :evil_lol: zaraz coś zrobię
  4. jakiś bazarek by Wam się przydał?
  5. [IMG]http://img63.imageshack.us/img63/610/img1293.jpg[/IMG]
  6. [URL=http://img94.imageshack.us/i/img1274.jpg/][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/2467/img1274.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img35.imageshack.us/i/img1280v.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9518/img1280v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img242.imageshack.us/i/img1281j.jpg/][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/9752/img1281j.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/img1288v.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2353/img1288v.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/img1291n.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4641/img1291n.jpg[/IMG][/URL]
  7. nowe zdjęcia Roko :) [URL=http://img36.imageshack.us/i/img1304x.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/9417/img1304x.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/img1253w.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/5589/img1253w.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/img1257.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/152/img1257.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img101.imageshack.us/i/img1264z.jpg/][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/1981/img1264z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img260.imageshack.us/i/img1273s.jpg/][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/1399/img1273s.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://img209.imageshack.us/i/sdscf7460.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2751/sdscf7460.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img408.imageshack.us/i/sdscf7784.jpg/][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/527/sdscf7784.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img176.imageshack.us/i/sdscf7786.jpg/][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/6234/sdscf7786.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img36.imageshack.us/i/sdscf7787.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/6586/sdscf7787.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img209.imageshack.us/i/sdscf7789.jpg/][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/1125/sdscf7789.jpg[/IMG][/URL]
  9. nowe zdjęcia [URL=http://img17.imageshack.us/i/sdscf7429.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1300/sdscf7429.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img235.imageshack.us/i/sdscf7431.jpg/][IMG]http://img235.imageshack.us/img235/6949/sdscf7431.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/sdscf7433.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7238/sdscf7433.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img2.imageshack.us/i/sdscf7437.jpg/][IMG]http://img2.imageshack.us/img2/2315/sdscf7437.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img17.imageshack.us/i/sdscf7440.jpg/][IMG]http://img17.imageshack.us/img17/7959/sdscf7440.jpg[/IMG][/URL]
  10. dostałam nowe zdjęcia Roko - wstawię jak poskromię Vistę :evil_lol: urósł :o
  11. trzymamy! wiem, o co Ci chodzi, bo też na to zwróciłam uwagę, ale to taki ogólny wtręt o japońskiej kynologii ;) jak to mogłoby nie być, kto by im dyski przynosił? :(
  12. no jest, do Gośki ;)
  13. Japończycy mają talent do szkolenia psów, na tegorocznych MŚ IPO najlepszy ON był właśnie w japońskich rękach ;)
  14. [quote name='anett']Wiq nie tylko pamiętam ale siedzę nad nim od 2 nocy i idzie mi to jak...:wallbash: postaram się dziś coś sklecić.. edit:skleciłam [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/208/51bea80d6f7fb180med.jpg[/IMG][/URL][/quote] piękny! drukujemy i rozwieszamy! dzięki! :Rose: [quote name='Aleksandra Bytom']ale fajowy plakacik, czy ja mogłabym go sobie wydrukować i u mnie np. w parku porozklejać? tam się dużo osób przewija z psami, dziećmi, może wpadnie komuś w oko?[/quote] nawet nie pytaj, tylko drukuj i rozwieszaj ile wlezie:eviltong: też na przystankach warto powiesić, mnóstwo ludzi się przewija.. [quote name='mmlasowice']Plakacik jest super!!!!!!!!!!!!!!!!! Może Gosia będzie miała szczęście i do Niej rozdzwonią się telefony w sprawie adopcji. Mam prośbę - Gosiu- nie przekazuj ludziom mojego numeru komórki tylko adres domowy. Jeżeli ktoś zechce naprawdę psa - przyjedzie napewno !!! Tak zrobiłam z kotami. Ty mnie zawiadom o wizycie. Podawanie kolejnego numeru do domu , gdzie znajduje się pies zniechęca ludzi i sprawa się rozmywa. Ja również wydrukuję i rozwieszę nowy plakat o Fionce.[/quote] trzymam kciuki, żeby się w końcu udało.. :Thumbs:
  15. [quote name='jamor']cud miód to mu do budy granata siuuuppp [URL="http://www.youtube.com/user/Jamor7?gl=PL&hl=pl#p/u/8/IX0rxaUJJ6s"]YouTube - Kanał użytkownika Jamor7[/URL], obejrzec cały[/quote] po prostu -> :roflt: buda i gałgan do gryzienia... :grin:
  16. [B]anett[/B], pamiętasz o plakaciku? :oops: chcę poobklejać tramwaje trochę, może nie dostanię mandatu :evilbat:
  17. nosz pisałam, że lepszy rydz niż nic, to się nie zgodziłyście :P wyciągajcie go, kobitki!
  18. wyrzucony jak śmieć, gryziony przez psy, wyjątkowy Kojot szuka domu na cito! np ;) z doświadczenia wiem, że jak ludzie zobaczą ''hotel'', w ''w DT'' przestają zaglądać, bo pies jest bezpieczny :(
  19. anett, dzięki! oby w końcu znalazł dom... też o nim wszyscy zapomnieli, jak o Fionie :(
  20. kobietki.. taaa... :p a chichrajcie się, czasami człowiek musi :evil_lol:
  21. towarzyska Fiona szuka domu!
  22. myślę, że teraz nastąpi diametralna zmiana w jej życiu ;)
  23. to trzymam kciuki za tęsknotę :evil_lol:
  24. no widzisz, samo dobro :evil_lol:
  25. gooopie baby :evil_lol: spoko, Lilek, poczekamy :P
×
×
  • Create New...